reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

DirectX 9.0c +

Sheeker (13)|6.2.2010 08:42
Zdravím , nedávno jsem schytal virus kterej mi hned po zapnutí PC pc restartoval tak jsem to dal jednomu maníkovy... C mam cele promazane ale D mi nepromazal to je jedno... takže ... zapnu si jakoukoliv hru ERROR you need DirectX9.0c Compatabili with your ... takové debilní keci... na 20Ti stránkách jsem stáhl všechny directX co šli (krom 11 Logicky) napiše mi to Aktualiaze připravena k použiti zapnu Hru a zase Error you need directX9.0c....každá hra mi to dělá zkoušel jsem to nainstalovat z CD od neake origo (SIMS2 sice se mi to samo nenabídlo ale ve složce jsem si našel DirectX a nainstaloval) hry ale furt to same...nevite co stim ? ten problem je přesně takovej : NA TOMTO POČÍTAČI SE NEPODAŘILO NAJÍT ŽÁDNÉ GRAFICKÉ ADAPTÉRY KOMPATIBILNÍ S DIRECTX 9.0C! UJISTĚTE SE , PROSÍM , ŽE MÁTE NAINSTALOVÁN GRAFICKÝ ADAPTÉR KOMPATIBILNÍ S DIRECTX 9.0C SPOLU S NEJNOVĚJŠÍMI OVLADAČI OD VÝROBCE . APLIKACE BUDE NYNÍ UKONČENA (the sims 2)


PS: Týdenní prázdiny a já tu musím lozit po netu jak debo místo Wowka ;D
Sheeker (13)|6.2.2010 08:57
tohle mi ukazuje Everest Home ale hry z D: které mi ovšem nepromazal pořád nejdou

Přehled informací Hodnota
DirectX 4.09.00.0904 (DirectX 9.0c)
|Mio| (1333)|6.2.2010 09:26
Do nove nainstalovaneho systemu je nutny nainstalovat i ovladace graficke karty, z webu prislusneho vyrobce, ci z webu AMD/nVidie

Vsechny ty hry se musi znovu preinstalovat, kvuli registraci do systemu. Jsou vyjimky, ale to chce zusit.
robky (3195)|6.2.2010 09:49
A máš vôbec grafickú kartu podporujúcu dx9 ?
DrZelenka (2491)|6.2.2010 10:08
To, ze ti nepromazal D ,kde jsi mel nainstalovane hry neznamena, ze ty hry funguji. Vetsina her si do systemu a directx instaluje ruzne veci, ktere jsou potreba k jejimu behu. Data si nech, ale vsechny hry a programy nainstaluj znova.

Dalsi vec je nenalezeni grafickeho adapteru. Neni to nic spatnyho, pravdepodobne jen spatne nainstalovane ovladace. Dej sem screen ze spravce uloh (s rozbalenymi grafickymi adaptery).

Btw nesed cely jarnaky u PC a zajed si nekam zalyzovat, na bezky ,.... moznosti krome WoW je tolik :)