reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Battlefield Bad Company 2 (problém :-D)

mistel (137)|7.2.2010 12:39
Zdar,
Tak tu mám další problém a to s hrou: Bf: BC 2. Jistým způsobem jsem se dostal k beta klíči a tak jsem si hru stáhnul (z oficiálních stránek samozřejmě :-D). Zapnu hru a tam s údivem sleduju, jak po obraze leží čtverečky (pásy, podélně i výškově), nainstaluju nové ovladače, snížím detaily a až na drobné chyby na texturách to vypadá pěkně. Moc FPS jsem z toho nevytáhnul (notebook), tak jsem se podíval, jestli to nejde nějak navýšit. Našel jsem návod, jak hru zpustit pod DX 9, tak jsem to zkusil (mám Vistu 32bit) a opravdu to pomohlo, hra se necukne ani při větších akcích (když někdo střílí z vrtulníku rakety na baráky => baráky padaj => po vrtulníku střílí flak atd...). Toto řešení má již zmiňovaný "problém"- Teď po obraze pro změnu blikají (tak že se ztratí a pak zviditelní) objekty, občas to je opravdu nepřehledný, nebo se třeba zničeho nic zhorší textura stromu atd... zkoušel jsem reinstalovat DX (10, ale i samotnou 9, což stejně asi nemá vliv na Vistě, ale už vážně nevim), různé nastavení detailů, ale nic nepomohlo.
Jde s tím něco udělat, nebo jsem odsouzen na DX 10? Díky za každou radu, nebo tip.
(GK: ATI MOBILITY RADEON HD 3650 512 MB, BETA všem běží po technické stránce správně, ten návod pro zpouštění přes DX 9 taky všem funguje, je to jen přepsání .ini soboru)
VLAN (656)|7.2.2010 19:09
[quote=mistel;346143]Zdar,
Tak tu mám další problém a to s hrou: Bf: BC 2. Jistým způsobem jsem se dostal k beta klíči a tak jsem si hru stáhnul (z oficiálních stránek samozřejmě :-D). Zapnu hru a tam s údivem sleduju, jak po obraze leží čtverečky (pásy, podélně i výškově), nainstaluju nové ovladače, snížím detaily a až na drobné chyby na texturách to vypadá pěkně. Moc FPS jsem z toho nevytáhnul (notebook), tak jsem se podíval, jestli to nejde nějak navýšit. Našel jsem návod, jak hru zpustit pod DX 9, tak jsem to zkusil (mám Vistu 32bit) a opravdu to pomohlo, hra se necukne ani při větších akcích (když někdo střílí z vrtulníku rakety na baráky => baráky padaj => po vrtulníku střílí flak atd...). Toto řešení má již zmiňovaný "problém"- Teď po obraze pro změnu blikají (tak že se ztratí a pak zviditelní) objekty, občas to je opravdu nepřehledný, nebo se třeba zničeho nic zhorší textura stromu atd... zkoušel jsem reinstalovat DX (10, ale i samotnou 9, což stejně asi nemá vliv na Vistě, ale už vážně nevim), různé nastavení detailů, ale nic nepomohlo.
Jde s tím něco udělat, nebo jsem odsouzen na DX 10? Díky za každou radu, nebo tip.
(GK: ATI MOBILITY RADEON HD 3650 512 MB, BETA všem běží po technické stránce správně, ten návod pro zpouštění přes DX 9 taky všem funguje, je to jen přepsání .ini soboru)[/quote]

přesně to samé dělalo Far Cry 2. Jediné čím jsem to vyřešil, byla instalace nových driverů grafiky, ale před tím jsem ty staré odinstaloval, vyčistil registry a od té doby mi to chodí bez problému.
mistel (137)|7.2.2010 19:45
můžu zkusit nějaký jiný, ale tyhle by měli být nejnovější, každopádně teď jsem nemocnej, takže mám fůru času to zkusit, dík.
mistel (137)|9.2.2010 11:22
ok, bylo to ovladačema... po všemožných i nemožných úpravách se mi je povedlo nainstalovat, takže se hra nechá hrát. Možná bych řekl, že nové ovladače nepatrně snížily výkon notebooku, snížilo mi to i hodnocení na 5.1 (místo 5.2 :-D). Ve hře jsou to nějaký +- 2-3 FPS
Kenticko (1)|12.4.2010 21:32
zdravim, takze mam taky isty problem a mam taku istu grafiku.... ak tu este chodi tento zakladatel fora mohol by mi poslat presny driver ? z oficialnej stranky ati 3650 model som si dal vyhladat no ked ho instalujem tak mi stale vypisuje chybu.... neviem vcom je problem mozno zly driver tak ak niekto ma graficku kartu ati 3650 a mal taky isty problem prosimvas napiste mi tu driver akym ste to vyriesili.. dik :)
athens (724)|13.4.2010 07:47
[quote=Kenticko;367610].....ked ho instalujem tak mi stale vypisuje chybu.... neviem vcom je problem mozno zly driver .....[/quote]
Posti screen té chyby ať můžeme určit zda je to opravdu ovladačem a napiš také tvojí verzi operačního systému
dzandra (1368)|13.4.2010 08:48
Jo mě tohle opravil poslední patch