reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Update

athens (724)|10.2.2010 21:11
Dobrý den všem,
mám tento problém Byly vyhledány tyto aktualizace avšak po začátku stahovaní a přípravě k aktualizaci mě to vyhodí tuto chybu. Tak jsem zkoušel zaškrtávat jednu po druhé /abych třeba zjistil která to způsobuje/, ale dělají to všechny. Mám legální sedmičky Professional. Nevíte co to způsobuje. Děkuji všem za rady.
update 1.jpg update 2.jpg
astec (1823)|10.2.2010 21:16
Zřejmě máš produkt firmy Microsoft.
Co takhle hedat tam??

http://windows.microsoft.com/cs-CZ/windows-vista/Windows-Update-error-80070003
Mintin (98)|10.2.2010 21:35
Jedině u Microsoft nebo tam u win jsou ty hloupé nápovědy,ale jen málokdy pomůžou takže tady ti opravdu nikdo asi nepomůže...Zvlášť z těchto screenů..
dzandra (1368)|10.2.2010 21:39
[quote=Mintin;347650]Jedině u Microsoft nebo tam u win jsou ty hloupé nápovědy,ale jen málokdy pomůžou takže tady ti opravdu nikdo asi nepomůže...Zvlášť z těchto screenů..[/quote]

Myslím, že právě z těch screenu je pomoc jasná, proto je odkázán na ms stránky. Navíc stačí zadat ty dvě chyby do googlu a řešení taky určitě najde.

Tak nevím co ti na tom odkazu od asteca připadá, že mu nepomůže
astec (1823)|10.2.2010 21:41
[quote=dzandra;347652]Myslím, že právě z těch screenu je pomoc jasná, proto je odkázán na ms stránky. Navíc stačí zadat ty dvě chyby do googlu a řešení taky určitě najde.

Tak nevím co ti na tom odkazu od asteca připadá, že mu nepomůže[/quote]

To by musel klepnout na odkaz a ne hned reagovat....
athens (724)|10.2.2010 21:44
[quote=astec;347638]Zřejmě máš produkt firmy Microsoft.
Co takhle hedat tam??

http://windows.microsoft.com/cs-CZ/windows-vista/Windows-Update-error-80070003[/quote]

Tak jsem to provedl přesně podle jejich návodu a jedna aktualiza se nainstalovala. Zbylých pět už ne. tak opět návod a teď už žádná.
update 3.jpg
dzandra (1368)|10.2.2010 21:50
Ještě jen jedna rada, sice přeju astecovi credity, ale pokud zadáš tu chybu do googlu. Určitě tě to odkáže na vyřešení toho problému. Většinou to je hned na ms. Ale klidně poradíme
astec (1823)|10.2.2010 21:55
[quote=dzandra;347667]Ještě jen jedna rada, sice přeju astecovi credity, ale pokud zadáš tu chybu do googlu. Určitě tě to odkáže na vyřešení toho problému. Většinou to je hned na ms. Ale klidně poradíme[/quote]

Na ty prdím, hledal jsem návod

a tady je

http://lmgtfy.com/?q=80240016
athens (724)|10.2.2010 22:11
Tak to zkouším a uvidím jestli to pomúže. :notsure
[SPOILER]Ahoj všichni. Snažil jsem se touto otázkou velmi dobu dvou měsíců. Po dlouhém hledání na internetu jsem našel jsem řešení problému včera v noci, a já se rozhodla, že bych měl šířit slovo o tom, jak jsem fixed it.

Řešení:

Přejít na Spustit ... v nabídce Start. Zadejte tento příkaz:

sfc snímač

Váš počítač bude skenovat systémové soubory a opravit, co je poškozená. Běžel jsem skenování, a když při zavřeném okně na mě, než jsem mohl číst výsledky, jsem zkoušel další instalace 16 aktualizace od 10.července, které byly odmítá nainstalovat. K mému překvapení, všichni uspěli, a Vista se skutečně zdá, že působí mnohem plynuleji, co s čipem Intel a zlepšení paměti některé aktuální.

Chcete-li dát nějaké další pozadí na téma jsem měl, jen aby se ujistil, že máte stejné problémy a zkušenosti, které jsem měl:

Vzhledem k tomu, Červenec 10th, byl jsem asi stahování aktualizací, a pokus o jejich instalaci. Aktualizace by se jejich instalaci, pak se mi výzva k restartování počítače. Já bych to tak, i když musí sedět dlouho konfiguraci, během kterého by často počítač sám restartuje podruhé.

Při re-loading Windows, 16 aktualizace od července 10 do Sept 27 by se buď postavení ve štychu, nebo Pending.

Řešení jsem předtím pokoušel (všichni který selhal) v ceně:

- Přejmenování / odebrání \ \ Windows \ SoftwareDistribution \ leporelo, nebo jeho obsah (podobně jako složky Downloads a / nebo DataStore složka), zatímco služba Windows Update byl zavřen

- Přejmenování / odebrání \ \ Windows \ system32 \ Catroot2 \ leporelo, zatímco Šifrování Services byl zavřen

- Stažení a spuštění jednotlivých aktualizace instalátory off Microsoft webové stránky
(Poznámka: Při pokusu této zprávy by historie aktualizací nesprávně ukazují, že aktualizace byla nainstalována úspěšně. I když to mělo status Úspěšný, nebylo by rejstříku v seznamu nainstalovaných aktualizací, a tak při vyhledávání více aktualizací, Aktualizace se stále jeví jako něco, co jsem potřeboval ke stažení)[/SPOILER]
athens (724)|10.2.2010 22:17
Tak žádnou chybu to nenašlo, ale přesto zase nepovedená aktualizace.
scan.jpg
astec (1823)|10.2.2010 22:27
1) pokud chceš aby Ti lidi radili dělej to co Ti radí
2) Pokud na to prdíš a děláš to co někde najdeš na neofic stránkách , tak si zjisti co vlastně děláš
3) Laskavě si zjisti co dělá příkaz scf !!!!, a pak to dělej
4) Nebo se zeptej a pak to dělej.
athens (724)|11.2.2010 07:38
No promiň ale zkoušel jsem to podle návodu co jsi našel. Tak jsem poslechl tebe. Když jsem napsal jestli mi někdo pomůže ozval jsi se první ty. Když tedy jedu podle Tvého návodu co jsi našel tak špatně. :runaway Tak mi tedy prosím pomoz a neházej sem co našel google, protože když jsem vybral jednu variantu tak špatně. Víš tedy kde je problém s těmi aktualizacemi :notsure :runaway
astec (1823)|11.2.2010 09:34
Psal jsem Ti:
Zřejmě máš produkt firmy Microsoft.
Co takhle hedat tam??¨
Dal jsem ti návod jak hledat na googlu, trapně jsem předpokládal že si ybereš odkazy ze stránek MS. To Ti také radí Dzandra.
Dal jsem ti odkaz na řešení další chyby na stránkách MS

Kde v tom odkazu vidíš příkaz scf!!!

Nevím kde je chyba snažil jsem Tě navést k tomu, kde hledat chybu. Tedy k samostatnosti. Ne každý ví jak na to. Ale asi je pohodlnější místo snahy o řešení hodit dotaz a čekat na prdeli.

Tak se nečerti a čti co Ti lidé píší. HOGWH

Tady je obsah odkazu

Chyba 80240016 systému Windows Update

Chcete-li tuto chybu opravit, bude nutné zastavit a znovu spustit systémový program. Postupujte takto:

1.Ukončete všechna otevřená okna systému Windows Update nebo Microsoft Update.

2.Klikněte na tlačítko Start a zadejte příkaz Command Prompt.

3.V seznamu výsledků klepněte pravým tlačítkem myši na příkaz Příkazový řádek a potom klepněte na příkaz Spustit jako správce. Pokud vás systém vyzve k zadání nebo potvrzení hesla správce, zadejte heslo nebo proveďte potvrzení.

4.V okně příkazového řádku zadejte následující příkazy. Za každým příkazem stiskněte klávesu ENTER:

net stop wuauserv

net start wuauserv

5.Zadáním příkazu Exit a stisknutím klávesy ENTER okno Příkazový řádek zavřete.

6.Znovu spusťte systém Windows Update.

Pokud problém trvá i po provedení výše uvedených kroků, přejděte na web Centrum řešení služby Microsoft Update kde můžete najít další informace o kódu chyby nebo požádat o podporu e-mailem.
athens (724)|11.2.2010 11:13
Promiň ale rád se učím a hledám řešení sám. Když už nevím tak se ptám. Koukal jsem se tady [code]http://www.microsoft.com/communities/newsgroups/en-us/default.aspx?dg=microsoft.public.windowsupdate&tid=5cb5ad34-ea2c-4e8f-b655-5265d00d52cf&p=1[/code]
Tento postup co jsi mi napsal jsem už taky zkoušel a nic. Teď jsem v práci a zkusím další postup až tedy přijdu.
dzandra (1368)|11.2.2010 15:15
[quote=astec;347738]Psal jsem Ti:

2.Klikněte na tlačítko Start a zadejte příkaz Command Prompt.
[/quote]

Nebo zadej jen cmd a spustí se to taky :-)
fanynek (2048)|11.2.2010 17:18
Nvm v tom hokeji tady, jestli jste mu dávali přesný odkaz na tyto stránky, ale kdyžtak pro jistotu:
Chyba 80070003 systému WindowsUpdate
.....a ty Athens, udělal jsi všechno, co tam píšou?

Nvm, co tam dělá ta chyba 8007001F. Ta se v drtivé většině případů vztahuje na zařízení, WMP (http://search.microsoft.com/results.aspx?form=MSHOME&mkt=en-US&setlang=en-US&q=error+8007001F), ale ne na službu Win Update.:notsure
athens (724)|11.2.2010 17:28
[quote=dzandra;347783]Nebo zadej jen cmd a spustí se to taky :-)[/quote]

jj to vím :thumb

[quote=fanynek;347814].....a ty Athens, udělal jsi všechno, co tam píšou?[/quote]

Přesně tohle jsem udělal včera a z pěti důležitých aktualizací se mě jedna stahla a nainstalovala. Tak jse to zkoušel podruhý a už nic :angry
fanynek (2048)|11.2.2010 17:37
[quote=athens;347818]Přesně tohle jsem udělal včera a z pěti důležitých aktualizací se mě jedna stahla a nainstalovala. Tak jse to zkoušel podruhý a už nic :angry[/quote]

A nezkoušel jsi "Obnovení systému" do nějakého data, před pokusy/problémy s těmi aktualizacemi?
Mohlo by to pomoct.
athens (724)|11.2.2010 18:06
Ano zkoušel, ale několik dní zpátky. :idea
fanynek (2048)|11.2.2010 19:17
Kdysi mi to dělalo podobnou neplechu. Rozchodil jsem to takhle:
-zastavil jsem službu Update (popisují to v tom odkazu)
-ručně vymazal dočasné soubory
-projel počítač Ccleanerem
-pročistil registry (Ccleaner, Reg. Mechanic, apod.)
-restartoval PC
-znovu pročistil (nvm proč to tak dělám, ale dělám to tak :))
-znovu nastavil systémový čas a datum-synchro s časovým serverem v internetu (aktualizace s tím pracují a jak je to blbě, stahování kraví)
-zkontroloval, že služba Win Update běží
-dal jsem vyhledat aktualizace a voilá, fungovalo to.

Kdyžtak ještě stáhni a ručně nainstaliuj toto: http://www.microsoft.com/downloads/details.aspx?displaylang=cs&FamilyID=b4d90b06-c27d-4483-bc1f-04d43fa7b293.
athens (724)|11.2.2010 19:31
Teď jsem zase ve škole. Až tedy přijdu domů tak to určitě zkusím. Zatím děkuji.
athens (724)|12.2.2010 19:39
Tak pořád stejný problém. Vše jsem udělal podle Tvého návodu a nic.:angry
[quote=fanynek;347834]Kdyžtak ještě stáhni a ručně nainstaliuj toto: http://www.microsoft.com/downloads/details.aspx?displaylang=cs&FamilyID=b4d90b06-c27d-4483-bc1f-04d43fa7b293.[/quote]
Tento odkaz je na 86x stahnul jsem tedy 64x začínat instalovat a hlásí, že už to mám v PC. Už nevím tedy co dál. :notsure
fanynek (2048)|12.2.2010 19:48
[quote=athens;348195]Tak pořád stejný problém. Vše jsem udělal podle Tvého návodu a nic.:angry

Tento odkaz je na 86x stahnul jsem tedy 64x začínat instalovat a hlásí, že už to mám v PC. Už nevím tedy co dál. :notsure[/quote]

Co ti hlásí že máš v PC? Tu aktualizaci KB947821 [leden 2010] pro 64-bit OS?
Tak přeinstaluj Widle a máš po problému. :p. Ne vážně..... napiš mi sem přesně, které aktualizace ti nejdou stáhnout, popř. nainstalovat a co přesně jde/nejde dělat ve Win Update.
athens (724)|12.2.2010 21:05
Ano tu aktualizaci pro x64. Jo o tom přeinstalování už jsem přemýšlel, ale opravdu vážně. Tady jsou screeny hlášení.
aktualizace.jpg seznam.jpg nejde.jpg
astec (1823)|12.2.2010 21:25
Jinak ještě píšou, že pomáhá odinstalovat Skype, povypínat AV programy zejména ty s FW.
fanynek (2048)|12.2.2010 21:56
[quote=astec;348221].............povypínat AV programy zejména ty s FW.[/quote]

Ano to je dobrá poznámka. Ještě bych dodal "i s res. štítem" (pro sichr).

A poslední pokus před reinstalem: STÁHNI A NAINSTALUJ JE RUČNĚ.
__________________________________________________________________
Pro pořádek..... Díval jsi se, jestli nejsou tam už v seznamu nainstalovaných?
brandl (123)|13.2.2010 22:49
Já by jsem naopak zkusil místo vypnutí provést kontrolu av/as programy, např.:
http://avptool.virusinfo.info/en/
http://www.malwarebytes.org/mbam.php
http://www.superantispyware.com/
V případě přetrvávajících problémů legálního operačního systému kontaktovat podporu MS: http://support.microsoft.com/?ln=CS
athens (724)|15.2.2010 08:09
[quote=brandl;348556]Já by jsem naopak zkusil místo vypnutí provést kontrolu av/as programy, např.:
[/quote]
Ty si myslíš že tám mám shovaného nějakého imperialustu :notsure. PC skenuji a nic jsem tam nenašel
[quote=brandl;348556]...legálního operačního systému...[/quote]
Ano mám legální systém

Stejně jsem už uvažoval o přeinstal :idea. Ale stejně mě vrtá hlavou co to může být.:runaway:angry
brandl (123)|16.2.2010 22:02
[quote=athens;349187]Ty si myslíš že tám mám shovaného nějakého imperialustu :notsure. PC skenuji a nic jsem tam nenašel[/quote]
No vyloučeno není nikdy nic, ale pokud jsi skenoval programy z odkazů které jsem ti napsal, tak by to mělo být nejspíš ok. Ještě můžeš zkusit http://www.freedrweb.com/livecd/ , jedná se o bootovatelné CD.


[quote=athens;349187] Stejně jsem už uvažoval o přeinstal [/quote]

Oprava systému by to měla s největší pravděpdobností vyřešit..
athens (724)|17.2.2010 13:15
[quote=brandl;349847]Ještě můžeš zkusit http://www.freedrweb.com/livecd/ , jedná se o bootovatelné CD.[/quote]
Ty jsi to někdy zkoušel? Máš s tím nějaké zkušenosti?:notsure Já moc takovýmto "produktům" nějak neveřím:notsure
brandl (123)|17.2.2010 21:25
[quote=athens;349990]Ty jsi to někdy zkoušel? Máš s tím nějaké zkušenosti?:notsure Já moc takovýmto "produktům" nějak neveřím:notsure[/quote]

Ano, zkoušel x-krát. Je to starý osvědčený soft, databáze pravidelně aktualizovaná.
Zkusil by jsem projet komp AVP, SaS, pokud bude bez detekce, kontaktoval bych podporu MS, v ceně placeného produktu je i tech. podpora tak proč nevyužít..
V případě neúspěchu bych opravil systém z instalačního dvd(o data se při tomto nepřijde)
To je můj názor...