reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Sirokouhly LCD

al.ish (2)|24.2.2007 16:29
Zdravim, mam v umyslu zakoupit novy LCD a premyslim o nejakem sirokouhlem. Bude to hlavne na praci s office a internet (sem tam nejaka uprava fotek). Premyslim o tomto modelu - HP L2045w. Je to sice TN, ale k mym ucelum by to mohlo stacit, ne? Mate s nim nekdo nejake zkusenosti?
Dik za pripadne rady.
boboco (1987)|24.2.2007 16:38
Když už bych bral TNko a širokoúhlé, možná bych si dopřál ještě větší plochu. Co takhle 22" za stejnou cenu? -samozřejmě od takovéhoto monitoru nemůžeš čekat žádné zázraky, ale pokud nejsi extrémně náročný, mohl by Tě nadchnout třeba model od Benq: http://www.az-elektro.cz/lcd-monitory/benq-fp-222wa

Měl jsem možnost ho krátce vidět naživo a přišel mi s ohledem na cenu velice slušný:).
al.ish (2)|27.2.2007 13:58
No nevim, 22" uz mi na moje potreby pripada zbytecne a dale nevim, do jake miry muzu duverovat znacce Benq. Jake pouzivaji displeje?
Asi bych zustal u osvedcenych znacek HP, Samsung ci LG. Btw nasel jsem si dalsiho kandidata - Samsung 206BW. Mate s nim nekdo nejake zkusenosti nebo videli jste ho v realu? Na diskuzich ho hodnoti celkem dobre. Jedine, co mi trochu vadi je, ze neni vyskove nastavitelny :-(

Jeste jedna otazka - chci si ten monitor pripojit k noteboku, na kterem mam pouze vystup VGA. Jak se to projevi na kvalite zobrazeni na tom monitoru? Nekde jsem slysel, ze DVI je kvalitnejsi. Je to velky rozdil?