reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Pomoc s case

hawkeye9898 (818)|14.2.2010 17:53
kup ten fractal :)
ta HDD led a reset?sak to je aj tak na nic takze pohoda a za tie prachy to je fakt super kupa
fanynek (2048)|14.2.2010 17:56
[quote=Deexer;348903]No porat nevim no.... me akorad u ty bedny stve ze nema tu LED na HDD a res button.. :-x jinak bych ji uz koupil... [/quote]

EDIT// Jak často se díváš na LED HDD? Dělal jsem kemovi comp s Yeong Yang Ara YY-5605, která nemá taky reset button. Je to počítačový laik a do dnes jsem ho neslyšel, že by mu to chybělo. Tak čeho se bojíš ty?
Deexer (365)|14.2.2010 18:03
[quote=fanynek;348932]EDIT// Jak často se díváš na LED HDD? Dělal jsem kemovi comp s Yeong Yang Ara YY-5605, která nemá taky reset button. Je to počítačový laik a do dnes jsem ho neslyšel, že by mu to chybělo. Tak čeho se bojíš ty?[/quote]

Me na ty bedne nefunguje led HDD :D co mam ted

Kazdopadne co jeste firma coolermaster HAF 922?
hawkeye9898 (818)|14.2.2010 18:08
[quote=fanynek;348932]EDIT// Jak často se díváš na LED HDD? Dělal jsem kemovi comp s Yeong Yang Ara YY-5605, která nemá taky reset button. Je to počítačový laik a do dnes jsem ho neslyšel, že by mu to chybělo. Tak čeho se bojíš ty?[/quote]

skus si to este raz precitat :)

sak ja hovorim ze tie 2 veci su nepotrebne
fanynek (2048)|14.2.2010 18:43
[quote=hawkeye9898;348941]skus si to este raz precitat :)

sak ja hovorim ze tie 2 veci su nepotrebne[/quote]

Promiň. Klikl jsem na citaci jiného příspěvku. Už jsem to opravil. (viz. přísp. 52)
VLAN (656)|14.2.2010 18:44
[quote=Deexer;348937]Me na ty bedne nefunguje led HDD :D co mam ted

Kazdopadne co jeste firma coolermaster HAF 922?[/quote]

HAF 922-instaloval jsme do něj počítač, opravdu super skříň, ale hodně jsi překročil cenu. Kubu s prosklenou bočnicí, tam je bočnice pevnější, ale počítej s vyšší hlučností než u FD, je víc děrovaná. Jinak v celku můžu HAF 922 doporučit, má i reset button :D navíc lze vypínat i podsvícení předního fanu, ten jsme u mého HAF 932 vymněnil za Noctuu, v noci mi to světlo vadí. Stručně řečeno, HAF 922 je dobrá volba, ale na tvů rozpočet už celkem vysoká(pokud by jsi chtěl s prosklenou bočnicí).
hawkeye9898 (818)|14.2.2010 19:03
[quote=fanynek;348953]Promiň. Klikl jsem na citaci jiného příspěvku. Už jsem to opravil. (viz. přísp. 52)[/quote]


nic v pohode :)
ICEBOSS (3435)|14.2.2010 19:14
HAFy jsou moc vetrakovity, ne kazdy to potrebuje, ale jinak jsou povedeny.

Thermaltaky nic moc, tak mozna armor, ale ten je drahy.
hawkeye9898 (818)|14.2.2010 19:16
do tej ceny je Fractal a HAF super kupa...
treba uznat ze HAF 922 aj 932 vyzeraju super a futuristicky atd...ak nevadi ze su derave jak sito je to dobra kupa
Deexer (365)|14.2.2010 21:02
Clovek by nikdy nerek jaka je prace vybrat dobrou case....

BTW : HAF je pekelnej cednik :D

Fakt me mrzi ze Fractal to prehnal s tema pozicema pro HDD.
Kolem 5 by jich narame stacilo kdo znas ma vic jak 5disku doma v PC? :D
Misto toho tam mohl byt jeste jeden suplik k dobru na ovladaci panel ci mechaniku.

Druha vec je ze jsem hledal SO a NE skrin ktera by obstala k FD nic lepsiho neni za tu cenu...
Nebo kdyz nejakou uz najdu tak bud ma:
Malo mista na GR.
Nema suplik na interni ctecku karet teda jinak na FDD
Blbe umisteni knofliku a USB (coz ma i FD ale asi bych byl ochotnej to pretrpet) horni umisteni jelikoz PC mam na stole tak radci bych volil variantu kde je "ovladaci panel" umisten dole
Supliky na disky nema otocene o 90%

Zrejme si nemohu moc vybirat a moc moznosti nemam. (Schvalne by me zajimalo jaka je idelani bedna bez ohledu na cenu.)

Nejlepe by to bylo Element G + Fractal = vzhled Tr a funkcnost FD tak by to nemelo chybu asi...
VLAN (656)|14.2.2010 21:53
[quote=Deexer;349017]Clovek by nikdy nerek jaka je prace vybrat dobrou case....

BTW : HAF je pekelnej cednik :D

Fakt me mrzi ze Fractal to prehnal s tema pozicema pro HDD.
Kolem 5 by jich narame stacilo kdo znas ma vic jak 5disku doma v PC? :D
Misto toho tam mohl byt jeste jeden suplik k dobru na ovladaci panel ci mechaniku.

Druha vec je ze jsem hledal SO a NE skrin ktera by obstala k FD nic lepsiho neni za tu cenu...
Nebo kdyz nejakou uz najdu tak bud ma:
Malo mista na GR.
Nema suplik na interni ctecku karet teda jinak na FDD
Blbe umisteni knofliku a USB (coz ma i FD ale asi bych byl ochotnej to pretrpet) horni umisteni jelikoz PC mam na stole tak radci bych volil variantu kde je "ovladaci panel" umisten dole
Supliky na disky nema otocene o 90%

Zrejme si nemohu moc vybirat a moc moznosti nemam. (Schvalne by me zajimalo jaka je idelani bedna bez ohledu na cenu.)

Nejlepe by to bylo Element G + Fractal = vzhled Tr a funkcnost FD tak by to nemelo chybu asi...[/quote]

Když koupíš HAF 922 s prosklenou bočnicí, tak to už moc cedník není.

Jinak podel mě by měl být ideální case spojení:
lianli-zpracování amateriál a nápaditost
CoolerMaster-desing
Eurocase-cena

Tato kombinace by byla naprosto ideální(alepoň pro mě), ale ta cena, to je asi ta největší utopie.
hawkeye9898 (818)|14.2.2010 22:08
idealna case?fu :)

to uz treba pozerat na case typu lian li
http://www.tichepc.sk/Lian-Li-Super-Full-Tower-TYR-X-2000B-Black.html?arg1=001022001

http://www.tichepc.sk/Lian-Li-PC-A7010-B-Black.html?arg1=001022001

corsair aj ked ludia aspon na svk fore kritizuju chladenie,stale si myslim ze sa tam da spravit dobre aj vzdusne chladenie
http://www.tichepc.sk/Corsair-PC-skrinka-Obsidian-Series-800D-ATX-Black.html?arg1=001022

to len take narychlo vybrane skrinky ktore sa daju kupuit za relativne normalne prachy
Deexer (365)|14.2.2010 22:45
Ten to Coolermaster se mi fakt libi .... nevim zda tam je nejaka nedostatecnost
fanynek (2048)|14.2.2010 23:31
Tady se podívej, co lidi dokážou za zvěrstva, nebo-li "Najdi jedenáct větráků":
lexxxa (714)|15.2.2010 00:40
[quote=Deexer;349017](Schvalne by me zajimalo jaka je idelani bedna bez ohledu na cenu.)[/quote]

IMHO toto;) cca 10k bedna,1800,- prosklena bocnice=11800,-

http://www.lian-li.com.tw/v2/en/product/product06.php?pr_index=258&cl_index=1&sc_index=25&ss_index=61

a pak jeste jeden kousek je fajne;) CORSAIR Obsidian 800D

http://www.youtube.com/watch?v=oX87TPid_po&eurl=http://www.corsair.com/products/800d/default.aspx&feature=player_embedded
ICEBOSS (3435)|15.2.2010 06:36
Deexer (365)|15.2.2010 14:59
[quote=fanynek;349138]Tady se podívej, co lidi dokážou za zvěrstva, nebo-li "Najdi jedenáct větráků"[/quote]

To je spatne nebo dobre? :D (jinak masakr no :D )

[quote=lexxxa;349165]IMHO toto;) cca 10k bedna,1800,- prosklena bocnice=11800,-

http://www.lian-li.com.tw/v2/en/product/product06.php?pr_index=258&cl_index=1&sc_index=25&ss_index=61

a pak jeste jeden kousek je fajne;) CORSAIR Obsidian 800D

http://www.youtube.com/watch?v=oX87TPid_po&eurl=http://www.corsair.com/products/800d/default.aspx&feature=player_embedded[/quote]

A co ten coolermaster co jsem posla?

[quote=ICEBOSS;349177]no jeste mam dva napady... :-D, ale o te druhe nevim skoro nic.

http://www.alfacomp.cz/php/product.php?eid=1051400890UR1NYPKV
http://www.alfacomp.cz/php/product.php?eid=1051400890UR1NYBSO[/quote]

ta druha bedna o te vim no je strasna :D

zatim vaham Coolermaster/fractal Design/Corsair(ale nevim kde bych ji koupil moc neni k mani)
lexxxa (714)|15.2.2010 16:02
[quote=Deexer;349332]
A co ten coolermaster co jsem poslal?

/Corsair(ale nevim kde bych ji koupil moc neni k mani)[/quote]

osobne nejsem fanousek coolemasteru v jakekoliv podobe,ale to neznamena ze to musi byt spatna case;)

http://www.zbozi.cz/items?q=corsair%20obsidian%20800d&order=relevance&minPrice=&maxPrice=&sId=&r=tab&redir=1

corsair je hodne skladem,:notsureakorat ta cena je asi jinde nez si postoval;)
(ale zase mas case ktera te prezije,tou by jsi urcite nic nezkazil,a neda se nic nez doporucit;):thumb)

uz jen vaha 16kg hovori za vse,tam o nejakych vybracich nemuze byt rec, a hot swap pristupny ze predu je bomba:thumb:thumb

Rozměry: 229 x 609 x 609 mm
Materiál: ocelové šasi,hliníkový přední panel a bočnice
Barva: matně černá
Váha: cca 16 kg
Pro základní desky: ATX, E-ATX, Micro-ATX
Chlazení:
1x 140 mm (v bočnici)
1x 140 mm (uprostřed)
1x 140 mm (vzadu)
3x 120 mm / 360 mm Radiator (nahoře, volitelně)
1x 120 mm (v bočnici, volitelně)
Pozice:
5x 5.25" externí (8x bez HDD šachty)
4x 3.5" interní (Hot Swap)
2x 3.5" interní
Rozšiřující sloty: 7
I/O Panel:
4x USB 2.0
1x Firewire
1x Audio IN/OUT
VLAN (656)|15.2.2010 16:04
[quote=Deexer;349332]
A co ten coolermaster co jsem posla?

[/quote]

je to normálníDominator( někde se píše Xcalade II) druhé generace, aod první se liší poze nástřikem interiéru.

názor si udělej sám, jen jediné co proti ní mám je velikost( ne asi všechny Grafiky by se tam nacpaly)
62kokos (156)|15.2.2010 16:42
[quote=Deexer;348903]No porat nevim no.... me akorad u ty bedny stve ze nema tu LED na HDD a res button.. :-x jinak bych ji uz koupil...

Neni jeste nejaka bedna do 2500 co se ji vyrovna ?[/quote]

Zde máš ještě něco: http://www.alfacomp.cz/php/product.php?eid=1051400890UR1NYUKY
Deexer (365)|15.2.2010 17:36
[quote=lexxxa;349354]
corsair je hodne skladem,:notsureakorat ta cena je asi jinde nez si postoval;)
(ale zase mas case ktera te prezije,tou by jsi urcite nic nezkazil,a neda se nic nez doporucit;):thumb)
[/quote]

Ouha ty ceny jsem si nevsim to fakt ne :D ale zase jsem koukan na video a je v ni mista ze by se tam dalo i behat :D

[quote=VLAN;349357]je to normálníDominator( někde se píše Xcalade II) druhé generace, aod první se liší poze nástřikem interiéru.

názor si udělej sám, jen jediné co proti ní mám je velikost( ne asi všechny Grafiky by se tam nacpaly)[/quote]

Zkusim sehna nekde obrazek jak jsou na tom ty karty....(ale myslim si v ty videorecenzy jak jsem poslal tak tam daval metr a ma to od zadni hrany k HDD 30cm )
To je pro me nejdulezitejsi vec aby v case bylo bezpodminecne mista na grafiky atd.
Jak to nema tak pryc... (Vim jaky to je ted kdyz to vidim jak je to nacpany na sobe je to strasny opravdu strasny. Case ktereou si chci koupit musi byt dost mista. (Corsair vede jako no ale ta cena to opravdu ne)
Jandaskunk (2330)|15.2.2010 17:46
Dominator není špatná case, ale je to hodně velkej cedník (ta nová dvojnásob), perforace už i za trayem u procesoru s větráčkem mi přijde fakt moc....záleží co chceš, ale ticho od toho moc nečekej
VLAN (656)|15.2.2010 18:07
[quote=Jandaskunk;349392]Dominator není špatná case, ale je to hodně velkej cedník (ta nová dvojnásob), perforace už i za trayem u procesoru s větráčkem mi přijde fakt moc....záleží co chceš, ale ticho od toho moc nečekej[/quote]

větráček za tryem ale měla i první generace,ta druhá je jí velmi podobná, jen s vylepšenými detaily( ale ten hloupý systém uchycení kabelů zůstal)
fanynek (2048)|15.2.2010 18:52
Deeexere, znáš tu pohádku o tom, jak Honza tak dlouho vybíral, až přebral?:idea
hawkeye9898 (818)|15.2.2010 19:14
ak by si nahodou isiel do corsaira tak si pripocitaj nejaku cenu aspon za 2-3 vetraky navyse...minimalne :)
Deexer (365)|15.2.2010 19:58
[quote=fanynek;349424]Deeexere, znáš tu pohádku o tom, jak Honza tak dlouho vybíral, až přebral?:idea[/quote]

EE :D ale pravdou je ze porat nevim co :D
hawkeye9898 (818)|15.2.2010 20:07
zacni tym ze si povies a aj nam kolko si ochotny dat za skrinku max a potom sa lahsie vybera :) lebo sme sa dostali do bedni za 2000 az ku 12tisic ci kolko :)
Deexer (365)|15.2.2010 20:19
Jasny uz je to zmatcny :D

Nuze dobra do 2700,- vic ne ....
fanynek (2048)|15.2.2010 20:20
Kdybych měl mluvit za sebe a měl tvoje peníze, vemu ten Fractal.
hawkeye9898 (818)|15.2.2010 20:41
tiez by som bral fractal
lexxxa (714)|15.2.2010 20:44
a ja kdybych mluvil za sebe tak LIAN LI PC-60FNW(akorat nema dvirka) ale skladem za 2505,- IMHO super cena:thumb:thumb:thumb

http://www.tiphardware.cz/lian-li-pc-60fnw.html
fanynek (2048)|15.2.2010 20:54
[quote=lexxxa;349482]a ja kdybych mluvil za sebe tak LIAN LI PC-60FNW(akorat nema dvirka) ale skladem za 2505,- IMHO super cena:thumb:thumb:thumb

http://www.tiphardware.cz/lian-li-pc-60fnw.html[/quote]

A nebo tu. :D Je o tři cm vyšší (což je lepší) ale o tři cm kratší (Fr. má "delší" masku)
hawkeye9898 (818)|15.2.2010 20:55
cena super ale bral by som ten fractal...ak tam das nieco vykonejsie tak poskytuje fractal ovela lepsie chladenie...lian li ma 14cm vpredu a 12 vzadu a to je cele
lexxxa (714)|15.2.2010 21:05
[quote=hawkeye9898;349488]cena super ale bral by som ten fractal...ak tam das nieco vykonejsie tak poskytuje fractal ovela lepsie chladenie...lian li ma 14cm vpredu a 12 vzadu a to je cele[/quote]

:notsurenemyslim ze by to uplne takhle byla pravda,to jsou jen nepodlozene dohady,ani ja ani ty obe bedny doma ze stejnymi komponentami nema,nemuzes soudit jen podle oka;)

intake a outtake-co vic je potreba:notsure,ze spoda,ze zhora,ze strany:notsure,osobne si to nemyslim
hawkeye9898 (818)|15.2.2010 21:13
ja som zastanca aspon 1x12 hore,lebo tym ziskas moznost dat ventilatory na najmensie otacky a co nestiha odtiahnut zadny ventilator este taha von prave horny.

napr 2x12 hore + 1x12 vzadu spravi lepsi prud vzduchu cez bednu aj ked intake je na najpomalsie. cirkulacia vzducu je vacsia...

takze prave preto sa mi zda len intake a outake pre mna na silent vykone zostavy nie moc vhodny.

a napr spodny intake velmi pomaha napr GK...u mna v zalmane to robi na jadre 2st ale MEMIO a Shaders ide dole az o 7st


nehovorim ze lian li je nepouzitelna..urcite nie ale pri fractal mas viac moznosti ako chladit cely system
lexxxa (714)|15.2.2010 21:18
[quote=hawkeye9898;349494]ja som zastanca aspon 1x12 hore,lebo tym ziskas moznost dat ventilatory na najmensie otacky a co nestiha odtiahnut zadny ventilator este taha von prave horny.

napr 2x12 hore + 1x12 vzadu spravi lepsi prud vzduchu cez bednu aj ked intake je na najpomalsie. cirkulacia vzducu je vacsia...

takze prave preto sa mi zda len intake a outake pre mna na silent vykone zostavy nie moc vhodny.

a napr spodny intake velmi pomaha napr GK...u mna v zalmane to robi na jadre 2st ale MEMIO a Shaders ide dole az o 7st


nehovorim ze lian li je nepouzitelna..urcite nie ale pri fractal mas viac moznosti ako chladit cely system[/quote]

zas na druhou stranu(tim nemyslim deexera) dej nejakemu amaterovi case z 6 moznostmi umisteni vetraku a vytvori tam takovej chaos v airflow ze to bude jeste horsi nez jen in-out take;),imho umistit x vetraku uz chce laborovat a neco o tom vedet,jinak to bude akorat hlucny a efekt horsi,ale to uz je do jineho vlakna;)
hawkeye9898 (818)|15.2.2010 21:24
[quote=lexxxa;349497]zas na druhou stranu(tim nemyslim deexera) dej nejakemu amaterovi case z 6 moznostmi umisteni vetraku a vytvori tam takovej chaos v airflow ze to bude jeste horsi nez jen in-out take;),imho umistit x vetraku uz chce laborovat a neco o tom vedet,jinak to bude akorat hlucny a efekt horsi,ale to uz je do jineho vlakna;)[/quote]

jj to uz je o niecom inom :)
ale celkovo sa snazim vzdy pozerat nato ako na investiciu do buducna a dalsi upgrade atd. Zistit si nieco o airflow zase neni take tazke a vzdy je super mat tu moznost si postavit lepsie chladenie jak kupit bednu ktora ma napr len 1xoutake alebo 1xintake a outake (stale netvrdim ze ta lian li je zla kupa :) ) a neskorsie zase rozmyslat o dalsej bedni :)
lexxxa (714)|15.2.2010 21:36
pak je tu jeste moznost do 20.dubna a koupit Lian Li PC-60FNWX -ta ma uz i horni fan;)

http://www.lian-li.com/v2/en/product/product06.php?pr_index=489&cl_index=1&sc_index=25&ss_index=62




Deexer (365)|15.2.2010 23:33
[quote=lexxxa;349497]zas na druhou stranu(tim nemyslim deexera) dej nejakemu amaterovi case z 6 moznostmi umisteni vetraku a vytvori tam takovej chaos v airflow ze to bude jeste horsi nez jen in-out take;),imho umistit x vetraku uz chce laborovat a neco o tom vedet,jinak to bude akorat hlucny a efekt horsi,ale to uz je do jineho vlakna;)[/quote]

No tak to treba nechapu... :p vem si ze treba u toho Coolermastra dominationa II je "miliarda" moznosti kam dat vetrak. Tak proc to vyrobce dela kdyz je znamo (jak rikas) ze kdyz nejakej amater nedej boze zaplni vsechno vetrakam ze to bude jeste horsi. Proc neudela jen mista tam kde to urcite nekterak neublizi :P

[quote=lexxxa;349506]pak je tu jeste moznost do 20.dubna a koupit Lian Li PC-60FNWX -ta ma uz i horni fan;)
[/quote]

Zajamava Lian-li

Je to sice blbost a detajl ale i to nekdy je dulezite - rad bych asi s dvirkama ponevac jak mam ctecku karet tak ma nesmyslne silnou cervenou diodu a vecer to je sileny(jeste ze na tom casu co mam jsou dvirka) nevadilo by to kdyby mrcha nesvitila i po vypnuti PC :D (ale to sem nepatri... jen vsuvka)


Nejlepsi bednu co jsem kdy videl byl Predator od aceru bouzle co ja vim tak se samostatne neprodava a i kdyby tak levna nebude....




Mel jsem ji moznost prozkoumat i na invexu bouzel uz je starsi a je dlouho co vysla uz bude postradat dnesni vychytavky ale stejne nema chybu (jen techncicka poznamka :D )


Co se tyce te "reality" tak to asi opravdu vypada na tu Fractal. - Uvazuju ze si prikoupim od fractalu vetrak primo delanej do jejich bedny a dam tam jeste jeden do predu at tam jsou dva... Nebo na to mam kaslat?
hawkeye9898 (818)|15.2.2010 23:49
[quote=Deexer;349539]No tak to treba nechapu... :p vem si ze treba u toho Coolermastra dominationa II je "miliarda" moznosti kam dat vetrak. Tak proc to vyrobce dela kdyz je znamo (jak rikas) ze kdyz nejakej amater nedej boze zaplni vsechno vetrakam ze to bude jeste horsi. Proc neudela jen mista tam kde to urcite nekterak neublizi :P



Zajamava Lian-li

Je to sice blbost a detajl ale i to nekdy je dulezite - rad bych asi s dvirkama ponevac jak mam ctecku karet tak ma nesmyslne silnou cervenou diodu a vecer to je sileny(jeste ze na tom casu co mam jsou dvirka) nevadilo by to kdyby mrcha nesvitila i po vypnuti PC :D (ale to sem nepatri... jen vsuvka)


Nejlepsi bednu co jsem kdy videl byl Predator od aceru bouzle co ja vim tak se samostatne neprodava a i kdyby tak levna nebude....


Mel jsem ji moznost prozkoumat i na invexu bouzel uz je starsi a je dlouho co vysla uz bude postradat dnesni vychytavky ale stejne nema chybu (jen techncicka poznamka :D )


Co se tyce te "reality" tak to asi opravdu vypada na tu Fractal. - Uvazuju ze si prikoupim od fractalu vetrak primo delanej do jejich bedny a dam tam jeste jeden do predu at tam jsou dva... Nebo na to mam kaslat?[/quote]


das tam hocijaky 12cm vetrak takze nemusis priamo fractal :) ale aj tie su celkom postacujuce - na urovni nexusu.

ja by som radsej dal min 1x12 hore aj ked by som uprednostnil dat hore 2x12
tak by si ziskal velmi dobru kombinaciu 3x outake a 1x intake
lexxxa (714)|16.2.2010 00:17
[quote=Deexer;349539]No tak to treba nechapu... :p vem si ze treba u toho Coolermastra dominationa II je "miliarda" moznosti kam dat vetrak. Tak proc to vyrobce dela kdyz je znamo (jak rikas) ze kdyz nejakej amater nedej boze zaplni vsechno vetrakam ze to bude jeste horsi. Proc neudela jen mista tam kde to urcite nekterak neublizi :P



Zajamava Lian-li

Je to sice blbost a detajl ale i to nekdy je dulezite - rad bych asi s dvirkama ponevac jak mam ctecku karet tak ma nesmyslne silnou cervenou diodu a vecer to je sileny(jeste ze na tom casu co mam jsou dvirka) nevadilo by to kdyby mrcha nesvitila i po vypnuti PC :D (ale to sem nepatri... jen vsuvka)


Nejlepsi bednu co jsem kdy videl byl Predator od aceru bouzle co ja vim tak se samostatne neprodava a i kdyby tak levna nebude....




Co se tyce te "reality" tak to asi opravdu vypada na tu Fractal. - Uvazuju ze si prikoupim od fractalu vetrak primo delanej do jejich bedny a dam tam jeste jeden do predu at tam jsou dva... Nebo na to mam kaslat?[/quote]


to jeste neznamena ze kdyz tam je "x" mist pro vetraky,ze je musis zaplnit vsechny,to zalezi na okolnostech,pocet HDD,vykon grafiky,orientace chladice procesoru,umisteni case,teplota okoli atd...,nikdy se neda rict co a jak bude fungovat dopredu,to se musi vyzkouset a otestovat,ne kazdej ma trpelivost to otestovat a mysli si ze kdyz zaplni vsechny pozice pro vetraky tak to bude nejlepsi,ale tak to bohuzel nefunguje,nekdy je lepsi mene nez vice;)


dioda se da prelepit,odpajet atd-je vice moznosti.kupovat case z dvermi jen kvuli jedne led je blbost,to je lepsi si poradit s tou led;)



PREDATOR-IMHO takovy design brzo omrzi,nehodi se do kazdeho interieru,spise herni stroj pro -nactilete...
osobne jsem spise pro konzervativnejsi design-tohle uz je moc:eek:,ale proti gustu,kdyz se ti libi,neni problem:D:D

prvni si kup case,osad komponennty,postni teploty a foto, a pak bych teprve pridaval vetraky;)
Deexer (365)|16.2.2010 19:23
[quote=lexxxa;349564]to jeste neznamena ze kdyz tam je "x" mist pro vetraky,ze je musis zaplnit vsechny,to zalezi na okolnostech,pocet HDD,vykon grafiky,orientace chladice procesoru,umisteni case,teplota okoli atd...,nikdy se neda rict co a jak bude fungovat dopredu,to se musi vyzkouset a otestovat,ne kazdej ma trpelivost to otestovat a mysli si ze kdyz zaplni vsechny pozice pro vetraky tak to bude nejlepsi,ale tak to bohuzel nefunguje,nekdy je lepsi mene nez vice;)


dioda se da prelepit,odpajet atd-je vice moznosti.kupovat case z dvermi jen kvuli jedne led je blbost,to je lepsi si poradit s tou led;)



PREDATOR-IMHO takovy design brzo omrzi,nehodi se do kazdeho interieru,spise herni stroj pro -nactilete...
osobne jsem spise pro konzervativnejsi design-tohle uz je moc:eek:,ale proti gustu,kdyz se ti libi,neni problem:D:D

prvni si kup case,osad komponennty,postni teploty a foto, a pak bych teprve pridaval vetraky;)[/quote]

Koukal jsem ze ses vlastnikem skrine lian-li je docela good a musim te taky pochvalit za tvuj vnitrek jak mas udelany velmi dobre, uklizene a ciste .... :p


Kazdopadne nebudete mit radost ale ja proste nevim.... vaham mezi bednama ktere napisu...
Ja totiz nechci aby se mi stalo to ze po chvili uzivani si rek... "ja blbec proc jsem si nevzal radci tam tu... " atp.

Jasny radite Fractal treba mi bude vyhovat a treba taky ne...

Fractal Design Define 2(prezitek neprezitek, co ctu recenze nebo tak... tak vsude je vytykano ze nema Led HDD a v nekterych i zminujou ress tlacitko)
Coolermaster Dominator CM 690 II
Coolermaster Dominator CM 690 K
Coolermaster Dominator CM 690 nVidia Edition (jen uvaha :D )
Lian-Li (neni znamo co :D )

Co se tyce fotek urcite poslu :P(az si koupim case :D :D :D )
hawkeye9898 (818)|16.2.2010 20:22
tak je to na tebe..uz asi viac ti poradit nemozeme..snad len to ze vyberat case na zaklade led HDD a reset je hlupost...zameraj sa na priestor a moznost chladenia.

fractal za tie prachy je dokonala case..super moznost chladenia,velmi pekne vyzera a je odhlucnena

ale je to na tebe :)
VLAN (656)|17.2.2010 20:41
Těm dominátorům by jsem před FD přednost nedával. FD je prostornější, lépe zpracovaná a s lepší možností cablemanagementu. Většinou v recenzích něco do záporného hodnocení napíšou, občas i absolutní hloupost, Např. to s tím rese.tlačítkem, nebo třeba v jedné recenzi tvrdí, že v HAFu 932 nelze umístit zdroj ventilátorem vzhůru, já sám vím, že to jde. Prostě já jsem to reset tlačítko použil jen jednou,když jsem zkoušel zda funguje. TenFD je prostě pro tebe nejlepší volba.
Deexer (365)|24.2.2010 13:28
Cus tak jsem tu znova :D


Jelikoz jsem taky poradne nevedel kolik na to budu mit az konecne ted... tak ted uz se muzu konecne rozhodovat
max do 3100

a docela jsem si uz vybral http://www.alza.cz/thermaltake-armor-plus-mx-d95147.htm
maji i kamos a rika ze je v pohode....

Kazdopadne bedna by mela mit dvirka a nepruhlednou bocnici (tednle model ji sice ma ale co se da delat)

Jinak pokud k ni nebudou velke vyhrady nebo pokud sem nikdo nepostne lepsi tak ji asi beru...
Salamander (6177)|24.2.2010 13:44
No, zase Thermaltake, ale jestli se Ti libi, tak ji vem, co jinyho se na to da rict ... :D

Jeste mrkni na Antec Nine Hundred two ... http://www.czechcomputer.cz/product.jsp?artno=63148
VLAN (656)|24.2.2010 15:49
Jak se ti chce, ale Thermaltake Armor (Plus a Junior) má ta přední dvířka na můj vkus dost laciná a ne pevná. Jsou sice v pěkném laku, na můj vkus je to ale tak asi vše. Jinak Armor je velmi pevná skříň, do toho Plus se snadno instalují komponenty, do Jr. mnohem hůře kvůli pevné rozpěrné tyči pod zdrojem. Pokud se ti opravdu zamlouvá, tak není co řeši, ale myslím, že FD a CM HAF 922 je lepší volba, s nižší cenou a kvalitnějším zpracováním, ale: Proti gustu, žádný dišputát.
hawkeye9898 (818)|24.2.2010 20:27
stale tvrdim Fractal, zalman gs1000SE,CM HAF 922 :)

dovody preco tu uz boli spomenute xkrat...ak u teba prevazi to ako TT vyzera a ze sa ti paci tak ti to nevyhovorime :)
robky (3195)|24.2.2010 21:15
[quote=hawkeye9898;352694]stale tvrdim Fractal, zalman gs1000SE,CM HAF 922 :)

dovody preco tu uz boli spomenute xkrat...ak u teba prevazi to ako TT vyzera a ze sa ti paci tak ti to nevyhovorime :)[/quote]

súhlas (teda až na haf - moc dier ;)) .... až na jednu drobnosť. Nespomínal tu Deexer, že má pc na stole?
V tom prípade by som volil skôr FD(menšie rozmery, možná menšia hlučnosť) ako GS1000 (takú kravu si na stole neviem predstaviť - mal som ju tam len pri skladaní pc a už sa tam nič iné nevošlo:D) ....
hawkeye9898 (818)|24.2.2010 21:21
[quote=robky;352707]súhlas (teda až na haf - moc dier ;)) .... až na jednu drobnosť. Nespomínal tu Deexer, že má pc na stole?
V tom prípade by som volil skôr FD(menšie rozmery, možná menšia hlučnosť) ako GS1000 (takú kravu si na stole neviem predstaviť - mal som ju tam len pri skladaní pc a už sa tam nič iné nevošlo:D) ....[/quote]

tak ak chce vacsiu bednu tak zalman..tam sa zmesti vsetko :) ale je to velka skrinka ale super ;)