reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

který share server si zaplatit?

Belbas (362)|13.2.2010 14:03
Zdravím
Dumám kde si mám koupit nějaký kredit. Do teď jsem stahoval z czshare ale nektere veci tam nejsou tak se chci zeptat který z serverů považujete za nejobsáhlejší, jaký máte názor na hellshare? Preferuji spíše české servery, např rapidshare mi nefunguje vubec. Díky
lexxxa (714)|13.2.2010 14:59
osobne prave rapidshare,ten je dle meho nazoru nejobsahlejsi,zatim se mi po roce pouzivani nestalo ze by tam neco nebylo. jak to myslis nefunguje mi vubec? z ceskych jsem nikdy zadny nepouzival placene,a free vetsinou bylo plno nebo strasne pomala rychlost
VLAN (656)|13.2.2010 23:04
Já když používám české, tak jsou téměř vždy plné, nejvíce se mi také oblíbilo rapidshare. mám tam premium účet, a nemůžu si to vynachválit.
Jiziii (796)|13.2.2010 23:32
no neim já buď stahuju free a když už platit tak si to radši legalně koupím
Tichman (62)|14.2.2010 00:33
je pravda že hellshare je celkem dost rozšířený ale i celkem drahý. Navíc když si chceš dobýt přes sms (což osobně preferuji) tak to maj fakt nehorázně drahý (14GB za kilčo)

Proto já jsem se rozhodl pro share-rapid.com za 99,- přes sms 99GB a je rozšířený skoro jako hellshare...

Takže za mě doporučují share-rapid :thumb
athens (724)|14.2.2010 15:35
Mám dobré zkušenosti s share-rapid. Začíná se už hodně rozšiřovat. Největší výhodu vidím v tom (narozdíl od rapidshare) že nejste omezováni nákupem kreditu (1,3,6,12 - měsíc) na určitou dobu. Koupíš si kredit přes SMS nebo ještě výhodněji když mají akce např: za 200 Kč - 600GB, což se vyplatí. Takže z vlastní zkušenosti mohu doporučit share-rapid :cool:
Kubajs66 (171)|21.2.2010 18:14
No možná to skusim je to o hodně lepší než časovej limit =)