reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

načítá windows a v tom zčerná monitor

klok0 (7)|13.2.2010 16:47
Zdravim. vím, že je těžky mě takto poradit když to člověk nevidí. Problém je ten, že po zapnutí PC, Načítá windows a v tom zčerná monitor. Pak už lze jen tvrdě restartovat a buďto to udělá znova nebo se zobrazí nabídka spustit v nouzovém režimu. Měl jsem za to, že spad windows ale nepomohl ani velký formát a instalace. Neměli jste někdo podobnej problém, co to může být závada v HDD-Základovce-Ramkách nebo odešla grafika/to odhadoval kamarád/. za každou radu dík moc.
DrZelenka (2491)|13.2.2010 17:16
[quote=klok0;348402]Zdravim. vím, že je těžky mě takto poradit když to člověk nevidí. Problém je ten, že po zapnutí PC, Načítá windows a v tom zčerná monitor. Pak už lze jen tvrdě restartovat a buďto to udělá znova nebo se zobrazí nabídka spustit v nouzovém režimu. Měl jsem za to, že spad windows ale nepomohl ani velký formát a instalace. Neměli jste někdo podobnej problém, co to může být závada v HDD-Základovce-Ramkách nebo odešla grafika/to odhadoval kamarád/. za každou radu dík moc.[/quote]

Kdyz vis cim to muze byt, tak proc jsi prislusne komponenty neotestoval? HDD - hirens boot CD a prislusny, RAM - to same, akorat jiny test Grafika - zkusit v jinem PC
fanynek (2048)|13.2.2010 17:16
Zkus se trochu inspirovat zde:https://www.svethardware.cz/forum/showthread.php?p=348387#post348387
Začal bych tím Linuxem a testem RAM.

Eh pomalej......:slug Jinak good job dotóre.