reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

don-olaj_blueboard...AMD vs Intel

don-olaj (29)|13.2.2010 17:35
Zcela vlastní tvorba? na 99% ano

Bylo při tvorbě použito něco nevlastního?
3D model: ne
Brush: ne
Obrázek, fotografie nebo textura: logo intel a amd
Tutorial: ne

Kolik času zabrala tvorba: Tak jeden a půl dne.. s přestávkama
Pointa wallpaperu: montér, který přelepuje logo intelu na logo amd ... já mam AMD tak proto je nahoře.. :-).. doufám, že tímto neodradím hlasující...

Další komentář: Pište jestli se vám líbí... případné dodělávátka... díky...
invsamvelka1.jpg
Richmond (8084)|13.2.2010 17:46
Slo by trosku zapracovat na vyhlazeni kostrbatych hran u panacka/billboardu/loga SHW? Jinak je to povedene :thumb
don-olaj (29)|13.2.2010 18:13
Určitě.. já jsem si toho původně ani nevšiml... ale zapracuju na tom a zítra to bude opravené... díky za komentář :)
_vasek (138)|13.2.2010 21:16
Billboard má trochu tendenci padat na panáčka ;). Chtělo by to asi nechat levý okraj rovný - perspektivně teda deformovat pouze pravý okraj čímž by si měl vyřešit to, aby nepadal. Možná se mi to jen zdá ;)
don-olaj (29)|14.2.2010 12:39
Tak.. už jsem to opravil.. jak to padání, což mi dalo celkem zabrat :D ... tak i ty hrany.. a myslim ze to vypada lip... takze diky za komentar... A jeste dávám druhou tapetu... Jmenuje se "rasismus" ... a doufam ze to nekdo nepochopi spatne.. neni v tom nic ani osobniho, ani rasistickeho... pouze tema tohoto kola...
tapeta1.jpg rasismus.jpg
_vasek (138)|14.2.2010 15:59
Padání si opravil na jedničku :thumb a ty linie jsou na tom taky mnohem lépe :cool:. Pokud ještě stojíš o nějaký dodatek ;) (jsem asi až moc velkej puntíčkář) ale myslim, že by stálo za to upravit:

Žebřík - konkrétně ty 3 šprycle (na čem se stojí) aby byly stejně silné, protože poslední se slejvá

Odlepující se kus z billboardu - nahoře, kde se pruh ohébá máš pár volných pixelů, které nejsou moc hezké

Horní osvětlující lampy - upravil bych tu tenoučkou linii. Tedy buďto ji vypustit nebo jí dát trošku větší sílu. Takhle to vypadá dost divně podle mého názoru.

Tolik mých puntíčkářských poznámek :)

Btw. Dobrá práce :)
don-olaj (29)|14.2.2010 17:00
:D:D .... no dobže puntičkáři.. ne, já jsem rád že se to líbí a samozdřejmě i za to, že mě takhle opravuješ... takze si na to zase sednu :D ... a opravim.... :)
don-olaj (29)|14.2.2010 17:43
Tak opraveno... když už jsem v tom byl tak sem opravil i náklon světel, trošku udělal plynulejší pozadí, opravil délku nohy billboardu a pár detailů...

..Tak jak to vypadá teď? :)

..A co říkáš na tu 2. tapetu?
don-olaj (29)|14.2.2010 17:45
.......
tapeta1.jpg
_vasek (138)|14.2.2010 17:58
Jo to už je lepší! :) ještě akorát ten přechod odlepeného pruhu... tam to začernění štetcem není úplně nejšťastnější záležitost... je to tam strašně vidět a to i přes to že na to koukám na vysvíceném lcd notebooku :/. Druhý wall má dobrou myšlenku ale ta typografie je dost kulhava... Texty jsou naprdnute jen tak tak abys se vešly a je to dost kontrastní a hrubě nahozené. Musel by si na tom udělat ještě hodně práce.. nějak to posadit celé do jednoho stylu což si už začal ale opravdu je to první krok z 10. Nevím, když to dobře zpracuješ taky by to stálo za to ale řekl bych že lidé spíš čekají obrazovou hodnotu. Přeci jen je to spíš soutěž o věcech na které se dá koukat. O tom jsem se poučil v 10. kole soutěže..
don-olaj (29)|18.2.2010 21:12
Co tomu říkáte teď??
tapeta11.jpg
Belbas (362)|27.2.2010 13:42
Mě se to víc líbilo bez těch šmouh. Ztratilo to ten lesk.