reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Software: Windows Vista Home Premium

Neregistrovaný (0)|13.2.2010 22:48
Jméno tazatele: Sun.Fairy

Znění dotazu:
Dobry den, zakoupila jsem si notebook a jako operacni system tam byl nainstalovan Windows Vista Home Premium. Jenze jsem mela s notasem nejake potize a musim znovu nainstalovat Visty. Jenze prodejce mi nedal CD. Mam jen kod a tak bych vas chtela poprosit o radu, kde se da tento operacni system stahnout. Dekuji a pripadne mne kontaktujte.

HW a SW počítače jehož se dotaz týká:
Windows Vista Home Premium
ICEBOSS (3435)|13.2.2010 23:09
Ovykle je na notasu obnovovaci partition... po startu je moznost neco stisknout (ESC, F9 apod) a pak vybrat obnovu systemu... Predevcirem jsem to delal na jednom HP. Pripadne bych kontaktoval prodejce.
astec (1823)|13.2.2010 23:21
[quote=ICEBOSS;348575]Ovykle je na notasu obnovovaci partition... po startu je moznost neco stisknout (ESC, F9 apod) a pak vybrat obnovu systemu... Predevcirem jsem to delal na jednom HP. Pripadne bych kontaktoval prodejce.[/quote]

Správně, pokud to nepomůže prosím o přesný typ NTB, třeba některé Acery tuto funkci mají programově z menu
StD (1963)|13.2.2010 23:59
[quote=ICEBOSS;348575]Ovykle je na notasu obnovovaci partition... po startu je moznost neco stisknout (ESC, F9 apod) a pak vybrat obnovu systemu... Predevcirem jsem to delal na jednom HP. Pripadne bych kontaktoval prodejce.[/quote]

[quote=astec;348582]Správně, pokud to nepomůže prosím o přesný typ NTB, třeba některé Acery tuto funkci mají programově z menu[/quote]
Potvrzuji předchozí, nicméně vlastní data předem zálohována?