Zobrazit výsledky hlasování: Hrajete raději CoD2 nebo CoD4 ?

Hlasujících
18. Pro hlasování se musíte přihlásit
  • CoD2

6 33.33%
  • CoD4

12 66.67%
Strana 2 z 3 PrvníPrvní 123 PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 16 až 30 z 33

Téma: Hrajete raději CoD2 nebo CoD4 ?

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Feb 2010

Citace Původně odesláno od Jiri@tncm Zobrazit příspěvek
    Activision skáče tak jak EA cinká dolarama (ti do toho lijou prachy). Jak už jsem říkal, CoD není jedinná sprasená série. Stejně bohužel dopadlo NFS, CaC (RA2 a Generals jsou podle mě ještě poslední celkem dobře hratelné hry, zbytek už se vážně nedá hrát. Nevyvážené jednotky, spousta bugů atd.). Nemluvě o takovém NHL, kdy jsem se kdysi těšil vždy na novou verzi, že příjde něco lepšího a nakonec zjistil že každý rok po mě chcou litr za stejnou hru s aktualizovanými žebříčky. Je mi jedno kdo si mastí kapsu, ale ať to není na úkor kvality a to se bohužel děje.

Svatá prevda poslední dobou se všechno odflákne !
    Odpovídat lze po přihlášení

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Feb 2010

Tak koukam že vede CoD 4 =)

Starousedlík SHW Avatar uživatele dzandra
    Registrace
    Dec 2006

Když je čas zahraju si dvokou, ale stejně jě nelepší BATTLEFIELD 2 1.5

Čestný člen Avatar uživatele Smeli
    Registrace
    May 2006

Osobně mám raději 4 a 6. MW2 se podle mně dostala dějově na hodně vysokou úroveň oproti předchozím dílům

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Feb 2010

Citace Původně odesláno od Smeli Zobrazit příspěvek
    Osobně mám raději 4 a 6. MW2 se podle mně dostala dějově na hodně vysokou úroveň oproti předchozím dílům
    JJJ já jsem ještě cod6 nehrál ale vysokou úroven udělalo i grafické zpracování =)

Starousedlík SHW Avatar uživatele VLAN
    Registrace
    Aug 2009

COD 2 mi přišla ve své době jako absolutní špička, i dnes je to skvělá hra. COD MW jsem dohrál, ale na hře mi přišel nejlepší MP. Jinak MW2 mi přišlo příběhově mnohem plnější než MW.

Přišlo by mi lepší kdyby byla anketa a vní byl i díl Modern Warfare II a porovnání s Modern Warfare I, ohledně grafiky vyhrává jasně COD MW o proti již stařičké COD 2, ale příběhem mi přišla COD 2 lepší, když hodnotím hru tak beru z 70% závislost na příběhu, ale to u stříleček, závodů a simulátorů většinou nelze, to lze spíše u RPG typu Dragon Age, Mass Efect I,II nebo třeba Bioshock.

Banned
    Registrace
    Jan 2010

Citace Původně odesláno od Kubajs66 Zobrazit příspěvek
    Hrajete raději serie z druhé světové nebo moderního boje ?
    hmm CoD5

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Feb 2010

Citace Původně odesláno od kamikadzejj Zobrazit příspěvek
    hmm CoD5
    No určitě je CoD5 dobře graficky zpracovaná ale přijde mi tam divný pálit tam japonce plamenometem párkrát to tam spustíš a všichni hoří a je po boji lepší je klasicky se vystřílet aspon pro mě =)

Banned
    Registrace
    Jan 2010

Citace Původně odesláno od Kubajs66 Zobrazit příspěvek
    No určitě je CoD5 dobře graficky zpracovaná ale přijde mi tam divný pálit tam japonce plamenometem párkrát to tam spustíš a všichni hoří a je po boji lepší je klasicky se vystřílet aspon pro mě =)

je to cool strielacka....aj japoncici su celkom fajn

Starousedlík SHW Avatar uživatele VLAN
    Registrace
    Aug 2009

Citace Původně odesláno od kamikadzejj Zobrazit příspěvek
    je to cool strielacka....aj japoncici su celkom fajn
    Jak včem, COD je podle většiny kvalitních recenzí nejhorší díl COD vůbec....byl to šok když vyšla 5 po Modern Warfare..takový skok zpět.

Nováček
    Registrace
    Feb 2010

CoD 4 Byla pěkná ptákovina Na 2 se to ani z daleka nehrabe.Jinak 2světová je 2 světová.Ty moderní boje to není už ono.

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Feb 2010

Citace Původně odesláno od Bender26 Zobrazit příspěvek
    CoD 4 Byla pěkná ptákovina Na 2 se to ani z daleka nehrabe.Jinak 2světová je 2 světová.Ty moderní boje to není už ono.
    Jak pro koho =)

Nováček
    Registrace
    Mar 2010

CoD2 hraju už 4 roky a pořád mě baví.
    CoD4 jsem začal hrát nedávno (asi týden zpátky) a baví mě taky.

Oboje hraju jen jako MultiPlayer, takže o SP toho moc neřeknu.
    Co je lepší? Těžko říct. CoD4 má každopádně lepší grafiku a hra je celkově rychlejší, ale CoD2 mi vyhovuje víc právě kvůli tomu, že tam není tolik zmatek a je to víc o taktikách (zápasy v S&D).

Momentálně mě CoD4 baví asi víc, i když mi proti CoD2 moc nejde, ale myslím si, že mě to za chvíli omrzí a vrátim se zpátky k CoD2. Všechny nový hry jsou přeplácaný efektama, ale hned mě přestanou bavit. Příkladem je CoD6, kde jsem ani nedohrál půl singlu a odinstaloval jsem to... CoD5 radši ani nekomentuju, to je úplnej omyl. (asi jako Vista mezi Windowsama)

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Feb 2010

Citace Původně odesláno od Kenapuc Zobrazit příspěvek
    CoD2 hraju už 4 roky a pořád mě baví.
    CoD4 jsem začal hrát nedávno (asi týden zpátky) a baví mě taky.

Oboje hraju jen jako MultiPlayer, takže o SP toho moc neřeknu.
    Co je lepší? Těžko říct. CoD4 má každopádně lepší grafiku a hra je celkově rychlejší, ale CoD2 mi vyhovuje víc právě kvůli tomu, že tam není tolik zmatek a je to víc o taktikách (zápasy v S&D).

Momentálně mě CoD4 baví asi víc, i když mi proti CoD2 moc nejde, ale myslím si, že mě to za chvíli omrzí a vrátim se zpátky k CoD2. Všechny nový hry jsou přeplácaný efektama, ale hned mě přestanou bavit. Příkladem je CoD6, kde jsem ani nedohrál půl singlu a odinstaloval jsem to... CoD5 radši ani nekomentuju, to je úplnej omyl. (asi jako Vista mezi Windowsama)
    Jak pro koho je co lepší já sem dřív taky hrál cod 2 a těšil sem na cod 4 jako malej kluk
    Mě zas de víc cod 4...je to o zvyku =)
    Je pravda že se studia předhánějí aby měl každej lepší atd. a tim se to kazí prostě každej chce schrábnout co nejvíc =)

Nováček Avatar uživatele Infinity
    Registrace
    Feb 2010

Citace Původně odesláno od Smeli Zobrazit příspěvek
    Mam stejny nazor. Skoda, ze MW2 nebyla delsi...

Strana 2 z 3 PrvníPrvní 123 PosledníPoslední