Zobrazit výsledky hlasování: Hrajete raději CoD2 nebo CoD4 ?

Hlasujících
18. Pro hlasování se musíte přihlásit
  • CoD2

6 33.33%
  • CoD4

12 66.67%
Strana 3 z 3 PrvníPrvní 123
Zobrazené výsledky: 31 až 33 z 33

Téma: Hrajete raději CoD2 nebo CoD4 ?

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Feb 2010

Citace Původně odesláno od Infinity Zobrazit příspěvek
    Mam stejny nazor. Skoda, ze MW2 nebyla delsi...
    Nechci odbočovat ale můžeme se těšit nejspíš na spackaný díl cod 7 =( jinak MW2 sem taky dohrál a před infinity ward smekám =) ta hra se jim povedla stejně jak cod2 a cod 4 =)
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček Avatar uživatele Ecthelion
    Registrace
    Mar 2010

Pokud bych měl hodnotit všechny díly podle příběhu tak se mi nejvíc líbil CoD2 a 4. U MW2 se mi zdálo, že semtam vařilli tvůrci z vody, nicméně až na krátkost singlu to byla fajn zábava. Rozhodně nesouhlasim s tvrzením, že vše, co není od Infinity Ward stojí za houby. Mě osobně se CoD5 líbil jednak trochu jiným přístupem a různými novými napády (napadá mě např. vícesegmentové části těl a zombie mód). MP jsem hrál u všech dílů vyjma nejnovějšího a bavil jsem se u všech - každý měl něco. Ke cti Treyarchu je, že vydalo i několik mappacků k MP a zombies a to u předchozích dílů nepamatuju, tam se jednalo o práci nadšenců.

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Feb 2010

Citace Původně odesláno od Ecthelion Zobrazit příspěvek
    Pokud bych měl hodnotit všechny díly podle příběhu tak se mi nejvíc líbil CoD2 a 4. U MW2 se mi zdálo, že semtam vařilli tvůrci z vody, nicméně až na krátkost singlu to byla fajn zábava. Rozhodně nesouhlasim s tvrzením, že vše, co není od Infinity Ward stojí za houby. Mě osobně se CoD5 líbil jednak trochu jiným přístupem a různými novými napády (napadá mě např. vícesegmentové části těl a zombie mód). MP jsem hrál u všech dílů vyjma nejnovějšího a bavil jsem se u všech - každý měl něco. Ke cti Treyarchu je, že vydalo i několik mappacků k MP a zombies a to u předchozích dílů nepamatuju, tam se jednalo o práci nadšenců.
    Máš zase pravdu v tom že ten zombie mod se jim poved na ten sem úplně zapomněl =)

Strana 3 z 3 PrvníPrvní 123