Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie

Zobrazit výsledky hlasování: Hrajete raději CoD2 nebo CoD4 ?

Hlasujících
18. Pro hlasování se musíte přihlásit
  • CoD2

6 33.33%
  • CoD4

12 66.67%
Strana 1 z 3 123 PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 1 až 15 z 33

Téma: Hrajete raději CoD2 nebo CoD4 ?

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Feb 2010

Hrajete raději serie z druhé světové nebo moderního boje ?
    Odpovídat lze po přihlášení

jrx jrx je offline
    Starousedlík SHW / Pilot TMF
    Registrace
    Feb 2009

2 nebo 4... to je panečku anketa.

No řeknu to asi takhle. CoD mě bavilo dokud to ještě o něčem bylo. Tj. první a druhý díl. Zbytek je bohužel jen komerční srajda na prachy, aby se prasátka v EA měli dobře. Stejně bohužel dopadla spousta jiných sérií.

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Feb 2010

Citace Původně odesláno od Jiri@tncm Zobrazit příspěvek

No řeknu to asi takhle. CoD mě bavilo dokud to ještě o něčem bylo. Tj. první a druhý díl. Zbytek je bohužel jen komerční srajda na prachy, aby se prasátka v EA měli dobře. Stejně bohužel dopadla spousta jiných sérií.
    svatá pravda

Obyvatel SHW Avatar uživatele Aytech
    Registrace
    Dec 2007

Citace Původně odesláno od Jiri@tncm Zobrazit příspěvek
    Zbytek je bohužel jen komerční srajda na prachy, aby se prasátka v EA měli dobře. Stejně bohužel dopadla spousta jiných sérií.
    Activision, ne EA

Je to skvela hra,a je mi jedno jestli nekdo kvuli tomu bohatne nebo ne. koupil jsem ji za 300 Kc (CoD4), coz docela jde. Mult'ak je taky dobrej.

Starousedlík SHW / Pilot TMF Avatar uživatele fanynek
    Registrace
    Oct 2006

Hele Kubajs, jak se tak dívám na tvůj okruh zájmů a témata, do kterých píšeš, nutí mě to položit si otázku, jestli sis nespletl fórum.
    Nic proti tobě a hrám, ale zajímá tě taky něco jinýho, než jen jak co stáhnout, vypálit a pařit doma, nebo po síti?
    Tohle téma je pro fórum a ostatní uživatele přínosný, asi jako mrtvýmu kabát.

Sorry za OT.

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Feb 2010

Citace Původně odesláno od fanynek Zobrazit příspěvek
    Hele Kubajs, jak se tak dívám na tvůj okruh zájmů a témata, do kterých píšeš, nutí mě to položit si otázku, jestli sis nespletl fórum.
    Nic proti tobě a hrám, ale zajímá tě taky něco jinýho, než jen jak co stáhnout, vypálit a pařit doma, nebo po síti?
    Tohle téma je pro fórum a ostatní uživatele přínosný, asi jako mrtvýmu kabát.

Sorry za OT.
    Můžu tě ujistit,že doma ani moc nepařim jen když se mi chce zahraju si občas =) tak zajímá mi kdo a jak co hraje...=)

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Feb 2010

Citace Původně odesláno od Aytech Zobrazit příspěvek
    Activision, ne EA

Je to skvela hra,a je mi jedno jestli nekdo kvuli tomu bohatne nebo ne. koupil jsem ji za 300 Kc (CoD4), coz docela jde. Mult'ak je taky dobrej.
    JJ je lepší si počkat,rok dva a z 1200 máš 300 kč u CoD5 tahle hra šla hodně rychle cenově dolů =)

Registrace
    Oct 2006

Citace Původně odesláno od Kubajs66 Zobrazit příspěvek
    Můžu tě ujistit,že doma ani moc nepařim jen když se mi chce zahraju si občas =) tak zajímá mi kdo a jak co hraje...=)
    OK. Beru.
    TAk ti taky trochu přispěju: mám rád oboje, tzn. rád si zahraju II.světovou, ale i Modern Warfare. Právě teď mastím COD6, ale myslím, že COD4 byla lepší.

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Feb 2010

OK. Beru.
    TAk ti taky trochu přispěju: mám rád oboje, tzn. rád si zahraju II.světovou, ale i Modern Warfare. Právě teď mastím COD6, ale myslím, že COD4 byla lepší.
    JJ prý si lidé stěžují na to že je hra hodně krátká ? někde sem slyšel že se dá dohrát za dvě hodiny což je docela na nic.Ted si s kámošem scháním CoD 6 tak uvidim =)
    Naposledy upraveno uživatelem Kubajs66: 14-02-2010 v 13:03

Registrace
    Oct 2006

JJ prý si lidé stěžují na to že je hra hodně krátká ? někde sem slyšel že se dá dohrát za dvě hodiny což je docela na nic.
    No, v tom případě nebudu mít už dneska co hrát.

Ted si s kámošem stahujem CoD6 z netu tak uvidim =)
    Najs Kubajsi.....tys nečetl pravidla? Rychle to zedituj, bo se někdo na.ere. Nevíš, že warez a všechny jeho formy, včetně povídání si o něm, tady nevedeme?

EDIT// Špatně jsem se vyjádřil. Povídat si o něm tady samozřejmě můžeme, ale nechlubíme se jím. Že.
    Naposledy upraveno uživatelem fanynek: 14-02-2010 v 14:10

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Feb 2010

No, v tom případě nebudu mít už dneska co hrát.

Najs Kubajsi.....tys nečetl pravidla? Rychle to zedituj, bo se někdo na.ere. Nevíš, že warez a všechny jeho formy, včetně povídání si o něm, tady nevedeme?
    Tak tohle mi uniklo sorry...

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Feb 2010

[QUOTE=fanynek;348767]No, v tom případě nebudu mít už dneska co hrát.

To je celkem možný neskoušel jsi multiplayer ? v trailerech vypadá celkem dobře =) ale riká se že když nebudeš mít originální cd-key tak si po netu nezapaříš...zlaty CoD2 =)

jrx jrx je offline
    Starousedlík SHW / Pilot TMF
    Registrace
    Feb 2009

Citace Původně odesláno od Aytech Zobrazit příspěvek
    Activision, ne EA
    Activision skáče tak jak EA cinká dolarama (ti do toho lijou prachy). Jak už jsem říkal, CoD není jedinná sprasená série. Stejně bohužel dopadlo NFS, CaC (RA2 a Generals jsou podle mě ještě poslední celkem dobře hratelné hry, zbytek už se vážně nedá hrát. Nevyvážené jednotky, spousta bugů atd.). Nemluvě o takovém NHL, kdy jsem se kdysi těšil vždy na novou verzi, že příjde něco lepšího a nakonec zjistil že každý rok po mě chcou litr za stejnou hru s aktualizovanými žebříčky. Je mi jedno kdo si mastí kapsu, ale ať to není na úkor kvality a to se bohužel děje.

Starousedlík SHW Avatar uživatele Richmond
    Registrace
    May 2008

Nj, ale FIFY, NHL a ostatni sporty jsou stale nejprodavanejsim artiklem byt se v tech hrat meni jednou za 3 roky grafika a jednou za rok jmena hracu

Ad COD - nemam rad ani jedno, radsi jsem hraval Medal of Honor, ovsem uz na ni taky prislo "nastavovani" kase

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Feb 2010

Citace Původně odesláno od Richmond Zobrazit příspěvek
    Nj, ale FIFY, NHL a ostatni sporty jsou stale nejprodavanejsim artiklem byt se v tech hrat meni jednou za 3 roky grafika a jednou za rok jmena hracu

Ad COD - nemam rad ani jedno, radsi jsem hraval Medal of Honor, ovsem uz na ni taky prislo "nastavovani" kase
    Dokad cod vyrábělo infinity ward bylo to v pohodě ale jak se jim toho začla míchat ta druhá společnost je to katastrofa...

Strana 1 z 3 123 PosledníPoslední

Podobná témata

1. Víkendová diskuze: Apple nebo raději ne?
    Od Petr S. v sekci Víkendové diskuze
    Reakcí: 43
    Poslední příspěvek: 27-06-2011, 16:18
  2. Víkendová diskuze: Šifrovat! Nebo raději ne?
    Od Petr S. v sekci Víkendové diskuze
    Reakcí: 21
    Poslední příspěvek: 14-05-2011, 16:00
  3. Socket 1156/1366: Čekáte na 1156 nebo raději 1366
    Od Dacon v sekci Intel - procesory a základní desky
    Reakcí: 16
    Poslední příspěvek: 12-08-2009, 21:46
  4. vylepšení nebo raději nový pc?
    Od Lukáš 85 v sekci PC - archiv
    Reakcí: 44
    Poslední příspěvek: 06-08-2008, 15:00
  5. Mechaniku s ATA, nebo raději SATA?