reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

problém s ukládáním

M!cEk (5)|14.2.2010 19:55
mám docela zvláštní problém a vůbec si s ním nevím rady...

při stahování obsahu z internetu (např. obrázek), se mi sice stáhne soubor, ale "tváří" se, že má nulovou velikost.

konkrétně: chci si uložit obrázkovou přílohu z mailu, dám tedy uložit, firefox mi ukáže že vše bylo staženo (správce stahování hlásí i správnou velikost obrázku), ale dám otevřít, sputí se program na prohlížení obrázků, ale žádný obrázek v něm není. Podívám se do úložiště, kde vidím že soubor má 0kb. Problém je i s pouhým OTVÍRÁNÍM souborů na internetu (texty, pdf, prezentace, ...)

Netušíte, kde by mohl být problém? Prakticky si nemůžu doma na počítači nic stáhnout což je docela nepříjemné....
Kubajs66 (171)|14.2.2010 20:07
[quote=M!cEk;348984]mám docela zvláštní problém a vůbec si s ním nevím rady...

při stahování obsahu z internetu (např. obrázek), se mi sice stáhne soubor, ale "tváří" se, že má nulovou velikost.

konkrétně: chci si uložit obrázkovou přílohu z mailu, dám tedy uložit, firefox mi ukáže že vše bylo staženo (správce stahování hlásí i správnou velikost obrázku), ale dám otevřít, sputí se program na prohlížení obrázků, ale žádný obrázek v něm není. Podívám se do úložiště, kde vidím že soubor má 0kb. Problém je i s pouhým OTVÍRÁNÍM souborů na internetu (texty, pdf, prezentace, ...)

Netušíte, kde by mohl být problém? Prakticky si nemůžu doma na počítači nic stáhnout což je docela nepříjemné....[/quote]


Používáš nějaký konkrétní program na stahování nebo normálně přes prohlížeč ?
M!cEk (5)|15.2.2010 07:53
normálně přes prohlížeč.... když stahuju něco přes program tak problém není...
Dojigiri (1629)|15.2.2010 09:47
Je to problém jenom ve Firefoxu anebo i v jiných? (IE, Opera, ...) Pokud jenom ve FF, bude zřejmě problém tam - zkusit vytvořit nový profil/přeinstalovat, případně zkontrolovat pomocí MalwareBytes na přítomnost malware.
M!cEk (5)|16.2.2010 16:32
tak jsem to zkusil a vypadá to, že je to problém jen firefoxu... avšak po odinstalaci a opětovné instalaci problém trvá...

test na maleware bez výsledku (nic nenalezeno)

domnívám se, že problém bude ještě někde jinde... nějaké další nápady kde hledat, prosím? :)
r34ktor (7477)|16.2.2010 16:52
Už jsi zkoušel nový profil?
M!cEk (5)|17.2.2010 16:29
jj, taky bez výsledku...
M!cEk (5)|17.2.2010 17:00
takže už je problém vyřešen... stačilo změnit jednu hodnotu v about:config
r34ktor (7477)|20.2.2010 12:20
Bylo by dobré se s námi o onu hodnotu podělit. Třeba to pomůže i jiným čtenářům tohoto fóra.