reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Firefox - zobrazení stránky - chyba pouze na konkrétním PC

ekose (1)|15.2.2010 09:47
Zdravím,

řeším problém se zobrazením jedné konkrétní stránky. Při prohlížení ve FF (3.5.7) se mi poslední kolonka v horizontálním menu přesune pod první kolonku, kde se to hádá s podmenu této první kolonky. Jde kliknout pouze na poslední kolonku, která by ale měla být v jedné rovině se všemi kolonkami a jako šestá v pořadí (zbývajících pět je OK). Tento problém je ale pouze na prohlížeči jednoho konkrétního PC a pouze ve FF. Na jiném PC je vše v pořádku. Kde hledat chybu? Aktualizace na 3.6 nepomáhá.
Dojigiri (1629)|15.2.2010 11:58
Roztažení okna do šířky nepomůže?
EditorPO (2819)|15.2.2010 13:38
Alebo reset lupy.
m0238 (7)|18.2.2011 00:01
Zdravím,
mám problém a nechtěl jsem zakládat nové téma, tak snad nebude vadit když to hodím sem. Mám problém - používám Firefox (verze 3.6.13). Do dneška všechno fungovalo úplně normálně, ale najednou nemůžu sledovat videa na Youtube. Viz screenshot - zvuk normálně jde, z videa ale vidím jen tohle (viz příloha). Zkoušel jsem nainstalovat nový flash player, nic se nestalo. Zvláštní je, že mnou nahraná videa mi přehrát normálně jdou. Po odhlášení z youtube a přehrávání jako anonym ale taky nejdou... Nevím cos tim, možná to bude nějaká totálně lamácká věc, ale nejsem znalec a opravdu nevím co s tím. Poradí někdo? Díky.
youtube.jpg
Dojigiri (1629)|18.2.2011 08:09
Mám takovej dojem, že na youtube probíhají nějaký předělávky (co se týče přehrávače, možná i formátu videí, nevím). Poslední dny mám s videama taky určitý dílčí problémy, např. když chci posunout video, tak začne hrát znova od začátku, ale posuvník zůstane uprostřed a když dojede na konec, video pořád hraje.

Prostě bych řek, že páni programátoři udělali někde chybu a maj to nějak rozdrbaný (tj. chyba patrně nebude na našem přijímači).