reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Hry se instalují v Ruštině, jak z toho ven?

wojmirek (173)|15.2.2010 15:55
Dobrý den , mám takový problém , všechny hry které se mi nainstalujou tak se mi instalují pod Ruským jazykem . Včera jsem si v místním nastavení zesrandy nastavil ruský jazyk ale potom jsem si tam zase nastavil češtinu a Ruský jazyk vymazal . Dnes jsem si instaloval dvě hry které mi kámoš půjčil (mu to jede normál ENG , CZ tam nejde ) Nainstaloval jsem to a je to rusky a nevyznám se v tom , vůbec nevim jestli tam je vůbec výběr jazyku , prošel jsem vše v nastavení a nic tam nebylo , v program files a v té složce se hrou byla taky akorát Ruská lokalizace CZ nešla nainstalovat .
Poradíte prosííííííííííím ????? díky .
Suprak (408)|15.2.2010 16:44
Kdo tu měl tu kouli na věštění her???
Sommer (384)|15.2.2010 16:53
[quote=Suprak;349369]Kdo tu měl tu kouli na věštění her???[/quote]

Moje je rozbitá, mám objednanou novou.

wojmirek: Tak nám alespoň sděl, co máš za systém, jaké to byly hry (jsou originální?)...
wojmirek (173)|15.2.2010 17:09
Promiňte můj OS je Windows XP .
Hry jsou s největší pravděpodobností I-LEGÁLNĚ ( stáhl to kámoš a půjčil to akorát mně ) stažené s internetu .Jedná se o Manhunt 2 a Majesty 2 The Fantasy Kingdom Sim . Je nutno ještě něco uvést ?

Ještě bych chtěl podotknout že u instalačky/setup hry manhunt 2 je napsané u popisu toto : Manhunt 2" [RUS/ENG] Setup

Nevíte v čem je problém ?
Sommer (384)|15.2.2010 18:17
1) Podívej se do Start - Nastavení - Ovládací panely - Místní a jazyková nastavení. Tam hned v první záložce zkonroluj, jestli tam máš všude ČR. Tam myslím, že je problém.

(Dál se můžeš podívat, do nastavení jazyků pro klácesnici na výchozí jazyk nebo na poslední záložce ještě donastavit taky České...)

2) Není třeba v té hře možnost při setupu vybrat jazyk instalace?
wojmirek (173)|15.2.2010 19:24
[quote=Sommer;349404]1) Podívej se do Start - Nastavení - Ovládací panely - Místní a jazyková nastavení. Tam hned v první záložce zkonroluj, jestli tam máš všude ČR. Tam myslím, že je problém.

(Dál se můžeš podívat, do nastavení jazyků pro klácesnici na výchozí jazyk nebo na poslední záložce ještě donastavit taky České...)

2) Není třeba v té hře možnost při setupu vybrat jazyk instalace?[/quote]

První krok už jsem udělal , to je v pořádku , Nastavení jazyků pro klávesnici najdu prosímtě kde ? , taky v ovládacích panelech ? V druhém kroku v jedné hře mi to nabízelo , já vybral angličtinu ale stejnak je hra v Ruštině :( . A kdybych tam něco pozměnil tak změny se stejně projeví až po přeinstalování ne ?
mech13 (5526)|15.2.2010 19:24
Pravidla:

1.2 - Příspěvky ani další obsah zadaný uživatelem (např. podpis nebo avatar) nesmí zahrnovat:
...
1.2.2 - Obsah (nebo odkazy na něj) vulgární, osočující, urážlivý, rasistický či jinak pobuřující, odporující zákonným normám a nařízením (warez apod.) nebo dobrým mravům.