reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Software: synchronizace rss

Neregistrovaný (0)|17.2.2010 18:35
Jméno tazatele: Neregistrovaný

Znění dotazu:
Zdravím,
v notebooku používám operu a vestavěnou rss čtečku. K tomu používám na telefonu operu mini a tam taky používám její rss, i když to je nějak divně řešené. K tomu se chystám pořídit netbook.

Je nějaká možnost jak mít synchronizované rss jak v notebooku (popřípadě i netbooku) tak v telefonu? (jedná se o telefon který podporuje jen java operu mini.)

Přemýšlel jsem i nad něčím jako je google reader, jenže tam se moc nevyznám jak to funguje. Potřebuji aby mi rss novinka zůstala v čtečce tak dlouho dokud ji nesmažu nebo ručně neoznačím jako přečtenou. Ale v google readeru se to nějak automaticky označuje jako přečtené. Celkově se v tom nevyznám, a myslím že i načtení služby nebude celkem rychlé.

Nevíte o něčem? Třeba i online? Nějaké tipy?

HW a SW počítače jehož se dotaz týká:
Neregistrovaný (0)|17.2.2010 18:44
Potřebuji tedy hlavně to, že když na jednom zařízení přečtu nějakou novinku, tak aby se mi už pak i jinde zobrazila jako přečtená (popřípadě po smazání smazaná.)
kanabis (254)|18.2.2010 21:34
google reader. Pokud si neco prectes tak se to na dalsich zarizenich nerobrazi jako neprectene. Nejlepsi podle me je najit nejakou desktop RSS ctecku co umi synchronizovat s googlem a na mobilu pristupovat prez mobilni rozhrani ktere je IMHO dostacujici.

K tem programum: Ja pouzivam Gruml ale ten na windows nejspis neni. Na win bude vim o ReadAir a dalsi se urcite najdou