reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Problem s PC-pruhy pres monitor..posleze nenajede win.

Smajdlik (1)|18.2.2010 09:16
Zdravim vsechny,mam docela problem...a jsem uz bezradny... mam cca 2 roky starou sestavu
procesor:core duo E6600(myslim) :-D
GK: winfast leadtek 8800GTS 256mb ddr3
ram : 2X 1024mb ddr2 800mhz
Zakladni desku mam gigabyte P35 ds3p

muj problem je ze mi ze zacatku normalne nabehl pc vsechno,ale kdyz jsem zapl hru,nebo nechal PC dlouho bezet,tak mi zacaly skakat prouzky pres monitor....po restartovani to zase chvili jelo,tak jsem vzal a myslel ze je grafarna spatna,tak jsem vzal vymenil jsem grafiku a porad to delalo...zkousel jsem i to rozjet s jednou ramkou...a vymenit je...a porad nic...koupil jsem novy zdroj..a porad.A tedka to dokonce uz ani nenajede do win,vsechno najede nacita se win bezi ty carky v te kolonce,a potom tma monitor sviti ale cerna obrazovka..joo a jeste mi to zacalo delat,ze kdyz zapnu pc nacita se graFIKA BOOTUJE HDD TAK TAM MAM VSUDE ZAVORKY...jsem s toho nestastny.Diky moc za raDU S POZDRAVEM sMAJDLIK
johny__g (6387)|18.2.2010 09:22
Grafika v jiném PC jede dobře? Zdroj jaká značka a výkon? Co nějaký live linux, nezkusil jsi? Nebo ty artefakty jsou vidět už v BIOSu? Něco je přetaktované? Pokud by jsme vyloučili grafiku a zdroj, zbývá asi jen základní deska, ale takhle na dálku se špatně hádá.
mpitman (206)|18.2.2010 10:34
Jeste pripada v uvahu spatne nastaveny/vadny procesor - coz ale castecne spada pod to to (spatne) pretaktovani... :-) Pripadne prehrivajici se CPU, nedosedajici chladic.
klarinet335 (81)|28.2.2010 20:18
Monitor je OK? Zkus na nej pripojit jine PC. Pokud bude v poradku, zkus na svem PC spustit nejakou tu Live distribuci Linuxu, jak uz tu nekdo psal, abys vyloucil vliv OS. Pokud ani to nepomuze, budes mit asi co do cineni se zakladni deskou nebo procesorem.