reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

online problém

monkeylaw (4)|18.2.2010 14:10
Potřebuji poradit. Když si pustím jakékoliv video z internetu, dochází mi k úbytku volného místa na disku a nevím, proč se tak děje. Takže když se dívám dlouho, zastaví se a nemám žádné volné místo na disku. Nevíte někdo co s tím? Díky
hl.hl (1387)|18.2.2010 14:17
Co si takhle udelat na disku volne misto? Nebo jak myslis, ze to funguje? Video se uklada na disk a z neho pak prehrava.

Jaky disk mas a kolik mas volneho mista?
monkeylaw (4)|18.2.2010 14:21
to už jsem udělala dávno, volného místa mám asi tak 5 GB, dřív se mi to nestáválo až od včerejška. Jinak samozřejmě vím, že si to místo z disku ubírá, jsem sice na kompy dost mimo, ale tohle ještě vím :-)
hl.hl (1387)|18.2.2010 14:39
No a co treba jeste popsat jak se to chova? Napriklad mam 5GB volneho mista, pustim prehravani videa velkeho 100MB a ubude me XYGB volneho mista. Po prehravani se volne misto obnovi nebo neobnovi.
Pak jeste zjisti (napriklad pres TotalCommander) jaka slozka nabyva pri prehravani toho videa na velikosti.
monkeylaw (4)|18.2.2010 14:44
Chová se to tak, že si např. pustím online přenos olympiády, běží to třeba 2 hodiny a pak se to zastaví s tím, že na disku C není volné místo. Po uzavření internetu se volné místo obnoví.
monkeylaw (4)|18.2.2010 14:53
No jediné co jsem ještě teď zjistila, že se neobnoví celá část, ale asi tak 3/4. Jinak nevím, jestli to je možné, ale měla by nabývat složka Mozilla Firefox, ale nejsem si tím jistá :-(
hl.hl (1387)|18.2.2010 14:56
[quote=monkeylaw;350478]Chová se to tak, že si např. pustím online přenos olympiády, běží to třeba 2 hodiny a pak se to zastaví s tím, že na disku C není volné místo. Po uzavření internetu se volné místo obnoví.[/quote]

No nevim teda odkud to poustis, v jake kvalite, v jakem to je formatu, jaky pouzivas prehravac, ale nezda se ti, ze za 2 hodiny to udela pekny objem dat?
Podivej se napriklad na stav sitovky a pokud ti ukazuje objem prenesenych dat v bajtech, tak si zkus zapsat stav na zacatku a stav treba po 1/2 hodine koukani na tu olympiadu.