reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Zamrzaní pc ve windousech

vincik (136)|18.2.2010 15:11
Ahoj, tak zase ja a nejakej problem. Vzdycky mi pochvilce zamrzne pc. Mys normalne reaguje ale kdyz na neco kliknu tak je to mrtvy. Stejne tak klavesnici stagnuje. Ani ctrl alt delete nefunguje. Musim vzdycky natvrdo restartovat. Dela to nejcasteji v mozile. Cim to muze byt?
kevin00 (10238)|18.2.2010 15:14
Co třeba uvést sestavu, které se problém týká.
Spusť si Správce úloh a koukni se jaký proces Ti vytíží CPU na 100 %. Jaké jsou teploty jednotlivých komponent ? Reinstall FF jsi zkoušel ?
vincik (136)|18.2.2010 15:22
400W zdroj fortron, Ati HD5770 1G, Core2 2.3Ghz, 2G ram, 1xDVD rom a 1x disketovka a 1xhadr (200G)....teploty sem kontroloval a jsou vporadku....ve spravci uloh nejvic zere: firefox 75kb,ekrn.exe 50kb,explorer 26kb .... celkem 44 procesu...vyuziti CPU je nizke takze treba pastou u procaku to nebude.... zacalo mi to delat vcera vecer... takze v poslednich dnech se na mem pc zmenilo toto: jednou sem spoustel combofix ( antimalware ). cistil sem trochu hadr s ccleanerem. v biosu sem taktoval procak ( ale to sem vratil zpatky ) a nejvetsi zmena je asi nova grafika kterou mam druhy den ale ta ma malou spotrebu...v klidu dokonce pry jen 18W

co je FF?

jo a jeste sem zapomnel napsat, ze sem instaloval novy ovladace k integrovany zvukovce (realtek)
DrZelenka (2491)|18.2.2010 15:32
Definuj teploty "v poradku" (posledne to tady nekdo napsal a mel 70-80C na GK v klidu).

U ty pameti si myslel FF 75MB (75 000kB),ekrn.exe 50MB ... ze?

Jakou spojitost ma vyuziti CPU s funkcnosti pasty? Stahni si napr. OCCT a postni sem grafy z testu GK a CPU (1h) at vime teploty.

Dale me napada jeste chyba v disku - stahni HDtune a otestuj HDD.
vincik (136)|18.2.2010 15:37
kdyz mas spatnou pastu tak z vlastni zkusenosti vim ze budes mit ve spravci uloh vytizene CPU... jinak teploty jsou normalni...CPU 15-20 ...GPU 35 ...

procetl sem si fora na netu a tech pricin muze byt fakt hodne:
ramky, zakl.deska, spatny ovladace,viry,slaby zdroj,spatny hadr.... jelikoz sem se ted vrtal v biosu a nastavoval ramky a zvysoval frekvenci u CPU (uz sem to ale vratil) tak bych to videl bud na zakladni desku a nebo na nejaky virus jelikoz o ne ja nemam nouze...napriklad nod mi uz pul roku hlasi pri startu ze mam nelecitelnyho trojana v operacni pameti
fanynek (2048)|18.2.2010 15:41
Ty se hlavně přestaň.s.át do taktování, když ani nevíš, co máš za hardware, nebo si něco odpálíš. Nauč se něco o svým železe, přečti tunu článků a recenzí a potom se v tom vrtej.
Proč myslíš, že to máš nestabilní?
Páč si se vrtal do něčeho, o čem nemáš ani páru.

CLEAR CMOS vyřeší tvůj problém.
vincik (136)|18.2.2010 15:42
to sem necetl..rikam ze to mam ze svy zkusenosti...sekalo se mi kdysi pc a ve spravci uloh sem mel vytizeny CPU tak sem koupil novou pastu a bylo to
kevin00 (10238)|18.2.2010 15:58
[quote=vincik;350495]kdyz mas spatnou pastu tak z vlastni zkusenosti vim ze budes mit ve spravci uloh vytizene CPU... jinak teploty jsou normalni...CPU 15-20 ...GPU 35 ...[/quote]

Bože to je hlod dne :D

Teplota CPU je 15 - 20 °C ? Trochu nesmysl nemyslíš ... pokud tedy nebydlíš na zahradě ve stanu, jinak teplotu 20 °C budeš mít těžko. To samé o teplotě GPU. V čem měříš teploty a jak ?
vincik (136)|18.2.2010 16:09
teplota procesoru je vyssi to sem se prehlid...

tak co? nejake napady cim by to mohlo byt?
kevin00 (10238)|18.2.2010 16:11
Provedl jsi ten Reset BIOSu a základní testy (OCCT, GoldMemory, HDTune, atd) ?
vincik (136)|18.2.2010 16:13
bios sem vratil na defeault a ted si delam test v memtestu.... podle me to bude v softweru ale samozrejme je to jen tip laika
DrZelenka (2491)|18.2.2010 17:30
Ten memtest (doufam, ze mas boot CD a ne nejakou win aplikaci) nech bezet alespon 5h a v dalsim postu napis vysledky vsech testu o ktere si byl pozadan, jinak to nema smysl. (OCCT - grafika a cpu, oboje 1h, HDtune - SMART a test povrchu disku, a BIOS vyresetuj radsi taky).

Btw pridavam se k fanynkovi - o taktovani atp. se radsi moc nepokousej dokud to nebudes o PC vedet trosku vic, pro vlastni dobro.
Catani111 (7)|18.2.2010 17:33
for vincik

Zkus se podívat na link https://www.svethardware.cz/forum/showthread.php?t=43029 , zda by se nemohlo jednat o probblém podobný mému. Popis tvé závady sedí na moji. U mně je to zcela jistě softwarová záležitost v souvislosti s aplikacemi, které používají rozhraní DOTNET. Doposud nevím, proč tomu tak je.
fanynek (2048)|18.2.2010 17:48
Jenže u Vincika to bude z 99-ti % TENTO problém, nebo neznalost jeho hardwaru, kdy nemá vše správně "poladěno".
Až provede základní testy při vypnutých [SIZE="3"]všech[/SIZE] programech a blbinách třetích stran, bude chytřejší, tzn. že buď mu to bude blbnout a problém je v HW, nebo to bude cajk a problém budeme hledat v softwaru.
vincik (136)|18.2.2010 18:18
takze sem vratil takt na 400Mhz a zvysil sem voltaz abych mel jistotu ze tim to neni...teplota se drzi pekne pod 40... hral sem vic jak dve hodiny Empire Total war coz je hra hodne narocna na grafiku procesor i ramky a dve hodiny mi to jelo dobre a pak pri nacitani se to seklo. zeby teda ramky? no tak sem spustil znova pc, zapnul mozilu a bac..po dvou minutach to zase zamrzlo...takze
a)jsou to ramky - to podporuje to, ze to zmrzlo pri loadingu
- ale zase proc by to spadlo az po 2 hodinach a v mozile tak brzo...urcite ta hra ramky navic zatizila podstatne vic

b)je to neco jak tady nekdo psal ze je to problem s dot.net nebo proste neco ohledne netu... navic by to mohlo souviset i s tim mym zpomalenym netem o kterym sem psal taky v tyhle sekci a to ze to spadlo ve hre mohl mit nasvedomi treba nod ktery se aktualizoval nebo steam ktery je zapnuty kdyz hraju

takze si to shrneme:
pc zamrzne...jde videt obraz ale pc semnou nemluvi a pomuze az reset
mozna to ma souvislost se zpomalenym netem (hlavne uploadem)
zamrzava to nejcasteji ve webovym prohlizeci ale i treba ve hre nebo kdyz se hrabu na hardisku ve slozkach a treba neco odinstaluju apodobne
kevin00 (10238)|18.2.2010 18:25
To je jak u blbých na dvorku ... umíš číst ? Pár uživatelů Ti napsalo, co máš udělal, tak to udělej a nebreč tady jako želva. Jestli nejsi schopen provést oněch pát základních testů, tak si nestěžuj :mistake
hl.hl (1387)|18.2.2010 19:25
No ja bych doporucoval jednu zasadni vec. Vzit starsi nejaky mensi disk (pokud ho nemas, tak ho zitra zajdi koupit), nainstalovat novou instalaci Windows, ovladace, FF. Vyzkouset, co bude delat ten FF + test rychlosti netu, pak poradne otestovat cely system (pameti pres GoldMemory) a pak se teprve zjisti co je kde za problem.

Protoze tva cinnost s PC je dosti chaoticka (novy HW, nevycisteni poradne po starych ovladacich, prenastavovani BIOSu, zavirovany PC, ....) a pokud se potkavaji problemy HW a SW tak s tvym pristupem to neni sance vyresit. A nepomuze ti ani kevin00 i kdyz ma snahu a vi co radi, protoze kdyz ho neposlouchas tak se na tebe stejne vyprdne.
vincik (136)|18.2.2010 20:07
kdyz si zadate do googlu: zamrznuti pocitace v prohlizeci tak objevite spousty uzivatelu se stejnym problemem...

1. jedna rada byla vymazat soubor Adobe Photoshop CS3 Prefs.psp
vysledek: v tu ranu pc zamrzlo - nahoda?
2. ve spravci uloh mam 2x PCI sbernice/PCI device viz obrazek: http://img687.imageshack.us/i/p1120359.jpg/
je to normalni?
3.pri startu pc sem objevil tuhle hlasku: http://img535.imageshack.us/img535/483/p1120357.jpg
?
4.co sem cetl, casto problemy neskoncily ani po vymene zdroje nebo reinstalaci windous
5.casto dochazi k zamrzani pri zatizeni a prehravani videa ( ne u me ale co sem cetl )
6.memtesty pry nic neodhali ale slysel sem o uzivateli, ktery mel dual ramky a kdyz je dal zvlast, tak na jedne to mrzlo a druha sla vpohode
zeby mi odesla ramka pri tom taktovani?
7. tady to nekdo vyresil vracenim ovladacu u PCI device: http://social.technet.microsoft.com/Forums/cs-CZ/windowsxpcs/thread/44c85498-8a64-4e65-8584-1056d84d6f21
8.na jednom foru sem dostal radu vypnout ACPI v biosu
k cemu to je?
Catani111 (7)|18.2.2010 20:32
for vincik

Musím ještě dodat, že v mém případě PC zatuhne právě při náběhu některých aplikací, zcela stejně, jako tobě. V hardware sem však nenašel jedinou krpu. Navíc se mi toto stalo na třech různých PC, kde bylo HDD zformátváno a byl zde instalován čistý systém Win XP HE.
johny__g (6387)|18.2.2010 21:00
[quote=vincik;350622]kdyz si zadate do googlu: zamrznuti pocitace v prohlizeci tak objevite spousty uzivatelu se stejnym problemem...[/quote]

Tak ještě jednou pro ty, co chápou pomaleji. Udělej konečně těch pár testů co ti tu lidi radí, jinak se s tebou už nikdo bavit nebude. A nehledej na netu kraviny, o kterých nemáš ani páru.
vincik (136)|18.2.2010 21:00
me ne pri zapnuti nejakych konkretnich aplikaci...zatim mi to spadlo asi 5x v mozile, tak 3x normalne ve vidlich kdyz sem treba prohlizel nejaky slozky a 1x ve hre....

nechci se hadat a mozna mate pravdu... otestuju goldmemory a dam vedet
durib (1141)|18.2.2010 21:18
Stahni si program LinX, ten ti otestuje CPU a pamet. Nestabilitu zjisti temer okamzite a pokud ti projede vsech 500 cyklu, muzes mluvit o hodne stabilnim PC. Program je jednoduchy na obladani a "start" zvladne stisknout i opice :rolleyes:
kevin00 (10238)|18.2.2010 21:25
Už nemám slov :runaway

Když už mu radíš program na testování stability jako je LinX, tak taky není od věci sdělit "uživateli" jak s ním pracovat a jak jej nastavit. Pokud testuješ s Problem Size nastaveným na 10.000, tak se nedivím, že nastavuješ 500 cyklů a chválíš si, jak máš stabilní počítač :notsure :mistake. LinX je vhodný pro testování přetaktovaných CPU s max. nastavením Problem Size na 14.000 . 17.000 (max.) a poté stačí zopakovat 20 - 30 cyklů.
Jen by jsi my mohl vysvětlit, co tím uživatel získá. Zjistí, že nemá stabilní počítač, ale nezjistí proč ;)
vincik (136)|18.2.2010 21:28
super...tak si nas zase utrel kevin...muze mi nekdo rict ktery program mam pouzit? nejak sem nepochopil jestli ten linx teda k necemu je nebo ne

nejen ze nervim z podelanyho pc a sedim u nej uz den a furt nic ale jeste si tady pan kevin musi vzdycky ulevit na mou adresu misto aby pomohl...mozna ze se zajdu radsi pomodlit...treba to bude mit vetsi ucinek nez tohle
kevin00 (10238)|18.2.2010 21:32
Ono stačí trochu číst, už jsme Ti to tu psali vícekrát - GoldMemory (otestuje moduly RAM), HDTune (otestuje pevný disk), FurMark (otestuje grafickou kartu) - až uděláš tyto základní testy, tak budeme moudřejší ;)
vincik (136)|18.2.2010 21:33
diky....hele a jak spustim goldmemory? staci pres daemona nebo to musim vypalit na cd? (disketovku nemam)
kevin00 (10238)|18.2.2010 21:36
[quote=vincik;350657]diky....hele a jak spustim goldmemory? staci pres daemona nebo to musim vypalit na cd? (disketovku nemam)[/quote]

Musíš si jej vypálit na CD či zapsat na USB flash disk, z kterého poté nabootuješ ... testuj každý modul RAM zvlášť po dobu min. 4 hod.
kevin00 (10238)|18.2.2010 21:46
Vlož screen z Health (SMART) a udělej test povrchu (Error Scan).
vincik (136)|18.2.2010 22:01
tim Health (SMART) myslis ten muj druhej screen nebo to je neco jinyho?
DrZelenka (2491)|18.2.2010 22:33
[quote=DrZelenka;350533]Ten memtest (doufam, ze mas boot CD a ne nejakou win aplikaci) nech bezet alespon 5h a v dalsim postu napis vysledky vsech testu o ktere si byl pozadan, jinak to nema smysl. (OCCT - grafika a cpu, oboje 1h, HDtune - SMART a test povrchu disku, a BIOS vyresetuj radsi taky).

Btw pridavam se k fanynkovi - o taktovani atp. se radsi moc nepokousej dokud to nebudes o PC vedet trosku vic, pro vlastni dobro.[/quote]

v dalsim postu napis vysledky vsech testu o ktere si byl pozadan, jinak to nema smysl. (OCCT - grafika a cpu, oboje 1h, HDtune - SMART a test povrchu disku, a BIOS vyresetuj radsi taky).

Co mas pouzit za programy jsem ti napsal ...
Georginek (2957)|18.2.2010 22:38
Celkem jsem se zasmal :D

Ano Kevin myslel ten druhej screen.
Udelej Error Scan. Quick Scan musi byt vypnuty. Pak hod screen
vincik (136)|18.2.2010 22:50
no tak aspon ze nekoho pobavim... a co mam otestovat u grafiky? stability test?
DrZelenka (2491)|18.2.2010 22:56
[quote=vincik;350678]no tak aspon ze nekoho pobavim... a co mam otestovat u grafiky? stability test?[/quote]

Pokud jsi stahl OCCT, tak mas 2 moznosti - vyber GPU : OCCT. Jinak urcite stability test a sleduj teploty (necim spolehlivym - napr. OCCT, ati tray tools, ... )
Georginek (2957)|18.2.2010 23:01
Cti ocima, ne zadkem.....

Kevin Ti na predchozi strance napsal - Cituji

Ono stačí trochu číst, už jsme Ti to tu psali vícekrát - GoldMemory (otestuje moduly RAM), HDTune (otestuje pevný disk), FurMark (otestuje grafickou kartu) - až uděláš tyto základní testy, tak budeme moudřejší

Dr.Zelenka radi OCCT GPU test, fajn
ja radim Furmark test, tj Zaskrtnout Stability test,Full Screen, Xtreme Burning mode,Log GPU temperature. (Kdyby nahodou vylezla teplota nas 95stupnu tak to radsi vypni at to neodpalis)
U OCCT ja jeste zapinam Error Check (nesmi byt zadna)-znaci to problemy s pametmi na grafarne, ci spatny taktovani grafarny
Nech bezet 1 hodinu. Pri nejlepsim udelat oba testy

V pripade obou testu nic na pocitaci nic nedelej

Download obou programu je zde v sekci Download
vincik (136)|18.2.2010 23:07
zase urazka....a proc? protoze sem se zeptal co mam otestovat u grafiky? a dej mi jeste minus body jak je tady zvykem kdyz se clovek na neco zepta

edit: spustil sem ten stability test a zachvili uz sem mel 70stupnu...pri jaky hodnote se to vypne?
edit2: tak sem zjistil ze 120stupnu je pro GPU kritickych..pri kolika stupnich se ten test teda zastavi?
Georginek (2957)|18.2.2010 23:18
Ja Te neurazim, jenom jsem si precetl tenhle celej post a minimalne 3x ti napsali co a jak mas otestovat a ty se zeptas po 4ty........To neni normalni.

Ja minus body nedavam, pripadal bych si jak blbec......

GPU obecne by meli vydrzet teplotu prez 100stupnu.
Vypni az tam bude 95. Ale nebude. Aspon myslim.....
Ten test se nevypne sam od sebe. Vypnes ho ty, kdyz bude potreba.....

Obecne plati ze teplota vyleze rychle nahoru, a pak podle chladice se proste bude to stoupani zpomalovat a pak to zustane stejny......
vincik (136)|18.2.2010 23:20
tak mi ukaz kde mi kdo psal co mam otestovat ve fullmarku (ani se nenamahej hledat)
Georginek (2957)|18.2.2010 23:21
[quote=vincik;350687]tak mi ukaz kde mi kdo psal co mam otestovat ve fullmarku (ani se nenamahej hledat)[/quote]

Napsali Ti: Udelej test GK ve Furmarku. Ja uz jsem ti to jenom usnadnil tim, ze jsem ti presne napsal co zakrizkovat. :)

PS: Ja jsem trpelivej clovek :D Bez chlupatyho vysledku se nevracej :D,

Udelej ten Furmark a nez pujdes spat spust Memtest, nebo Goldmemory. Lepsi je Goldmemory. Udelas IMAGE prez Daemona, posleze z toho CD nabootujes, Memtest se pusti sam, u Goldmemory musis dat ESC(myslim), pockat 2 minuty a pak to pobezi. Nech aspon 4 hodinky - nesmi byt ani jedna chyba
Nevim kolik mas modulu, ale predpokladam ze dva:
Otestuj oba dohromady a pak otestuj kazdy zvlast v DIMM1

Hod sem odkaz na Tvoji grafickou kartu at vime presne o jako se jedna, nebo aspon napis presne oznaceni a vyrobce.
vincik (136)|18.2.2010 23:30
ati sapphire HD 5770 1G ...jak dlouho bude trvat ten test? az to dosahne nejaky teploty nebo casu?
Georginek (2957)|18.2.2010 23:36
AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA :mistake :mistake
To snad neni mozny. Prosimte precti si moje prispevky, jsou jenom tri, tam jsem to napsal.....
Jeste jednou ti to Zopakuju:
Furmark 1hod
GPU OCCT 1hod (neni treba ale je to lepsi)
Goldmemory jednu pamet 4hod, druhou 4hod a kdyz to bude bez chyby tak obe najednou 4 hod
vincik (136)|18.2.2010 23:41
EEEEEEEEEEE proc se porad mlatite do hlavy? :D
fanynek (2048)|19.2.2010 07:44
Vinciku, nechci, aby sis myslel, že si tady z tebe děláme otloukánka, nebo legraci.

Ale ve tvém případě bych doporučil dvě věci:
-buď začneš používat Google, aby sis zjistil, jak se co používá, protože není v silách nikoho tady krok za krokem popisovat, na co máš kde kliknout. Všichni, kdo ti radí, počítají alespoň s minimem uživatelských znalostí práce na PC, které eveidentně nemáš. Z toho si nic nedělej, protože do toho časem přijdeš, ale chce to pozorně číst a naslouchat.
Zde máš postupy pro diagnostiku problémů s PC, třeba ti to v něčem pomůže: https://www.svethardware.cz/zaklady-diagnostiky-pocitacu/27830

-jinak pokud se nebudeš sám snažit najít si na netu, co se jak dělá, bude pro tebe lepší vzít PC a zanést ho do nejbližšího servisu.
Georginek (2957)|19.2.2010 11:49
Me fascinuje, ze vcera vecerjsem Ti tady dopodrobna popsal, co mas jak delat, posleze Ti napsal at sem hodis vysledky testu, rano se probudim a ty uz mas dalsi 3 novy topicy, ale to stary si porad nevyresil. Zajimalo by me, co s tim pocitacem delas.......
Proc se vlastne snazime, kdyz nas vubec neposlouchas?
Napis jak ti dopadl Furmark, GM ci memtest at muzem pokrocit dal....
vincik (136)|19.2.2010 12:08
uz jdi doprdele...dneska mi to dvakrat zamrzlo jen pri delani fulmarku...

dotaz: jak se pouziva golden memory? zkusil sem vypalit iso na cd a nic...zkusil sem spustit vsechny exe a nic...zkusil sem to dat na flashku a mountnout iso v daemonovi a nic
Georginek (2957)|19.2.2010 12:14
TAk zaprve: Nebud drzej,mladej - na*ral si me. S Tvym pristupem se na rady Tobe vsichni vyprdnou.

Neni to Fulmark ale Furmark. :D

To, ze se ti to zaseklo 2x pri FUrmarku NECO ZNACI nemyslis???? Pri jaky teplote se Ti to zaseklo a po jake dobe????

PS: :mistake GM vypalis jako ISO, v Biosu si nastavis jako prvni Boot z CD, nechas CD v mechanice pri spousteni WIN a ono se to spusti samo: Jak ovladat GM jsem psal na predchozi strance.
Info ohledne Memtestu ci GM viz README ci GOOGLE

V pripade, ze TI zamrznul Furmark je to bud problem GK, tj, spatne nastaveni OT, spatne napajeni(zdroj),spatne chlazeni(to se dozvime az sem hodis teploty) a muze to byt i chybna pamet....... Otestuj pameti a pak se uvidi
hl.hl (1387)|19.2.2010 12:44
Ja zde zopakuji muj prispevek z drivejska. Mel by jsi zacit cistou instalaci Windows. Protoze tvuj pocitac je zasrany skrz naskrz a zde se resi najiti hw problemu, ale ono to muze byt klidne bordel v systemu. Takze jeste jednou ma puvodni citace:

[quote=hl.hl;350613]No ja bych doporucoval jednu zasadni vec. Vzit starsi nejaky mensi disk (pokud ho nemas, tak ho zitra zajdi koupit), nainstalovat novou instalaci Windows, ovladace, FF. Vyzkouset, co bude delat ten FF + test rychlosti netu, pak poradne otestovat cely system (pameti pres GoldMemory) a pak se teprve zjisti co je kde za problem.

Protoze tva cinnost s PC je dosti chaoticka (novy HW, nevycisteni poradne po starych ovladacich, prenastavovani BIOSu, zavirovany PC, ....) a pokud se potkavaji problemy HW a SW tak s tvym pristupem to neni sance vyresit. A nepomuze ti ani kevin00 i kdyz ma snahu a vi co radi, protoze kdyz ho neposlouchas tak se na tebe stejne vyprdne.[/quote]
vincik (136)|19.2.2010 12:46
[quote=Georginek;350775]TAk zaprve: Nebud drzej,mladej - na*ral si me. S Tvym pristupem se na rady Tobe vsichni vyprdnou.

Neni to Fulmark ale Furmark. :D

To, ze se ti to zaseklo 2x pri FUrmarku NECO ZNACI nemyslis???? Pri jaky teplote se Ti to zaseklo a po jake dobe????

PS: :mistake GM vypalis jako ISO, v Biosu si nastavis jako prvni Boot z CD, nechas CD v mechanice pri spousteni WIN a ono se to spusti samo: Jak ovladat GM jsem psal na predchozi strance.
Info ohledne Memtestu ci GM viz README ci GOOGLE

V pripade, ze TI zamrznul Furmark je to bud problem GK, tj, spatne nastaveni OT, spatne napajeni(zdroj),spatne chlazeni(to se dozvime az sem hodis teploty) a muze to byt i chybna pamet....... Otestuj pameti a pak se uvidi[/quote]

ja myslim ze to nic neznaci protoze me se to zasekne treba i v mozile kdyz prohlizim google a tam grafika moc vytizena nebude

pri testu ve furmarcu se teplota drzela u 80 stupnu ale vic jak za 20 nebo 30 minut sem se nedostal

jak otestuju pamet v memtestu kdyz mam 2x1G? kdyz tam napisu 2000 tak mi to napise ze to nejde.... a taky by me zajimalo jak dlouho to mam nechat...testuju teda 1000MB a uz tam mam dole 140%
hl.hl (1387)|19.2.2010 13:01
Proboha, jestli chces porad testovat pamet, tak vypal to iso GoldMemory, nabootuj z toho CD a spust test.

P.S. Evidentne nectes moje prispevky doporucujici cistou instalaci, ze?
Georginek (2957)|19.2.2010 13:02
Evidentne necte nic. :D

Neco o cisty instalaci tady uz padlo. Mam pocit, ze Memtest ci GM by v jeho pripade nebyl na skodu :D
Georginek (2957)|19.2.2010 13:05
[quote=vincik;350788]

jak otestuju pamet v memtestu kdyz mam 2x1G? kdyz tam napisu 2000 tak mi to napise ze to nejde.... a taky by me zajimalo jak dlouho to mam nechat...testuju teda 1000MB a uz tam mam dole 140%[/quote]

Fajn OTESTUJ PAMETI.......Muj boze COPAK TY NECTES????????? Nikdo z nas nikdy nenapsal abys testoval Memtest we windows....... To se mi snad zda

Precti si muj predchozi prispevek,TAM JE PRESNEJ POSTUP JAK TO MAS UDELAT. nemam na tebe uz nervy. TO je jak kdybych mluvil do zdi....

:angry

PS: U memtestu ani GM se nic nenastavuje, proste se to samo spusti a uz to jede. U GM se zmackne akorat ESC, pockas 2 minuty a uz to jede samo...... TO JSEM TAKY UZ PSAL

TAKY jsem psal abys testoval kazdou pamet zvlast (uz 3x) a ty se znovu zeptas :stupid

Vic ti k tomu rict uz nejde