Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12
Zobrazené výsledky: 16 až 30 z 30

Téma: Víkendová diskuze: Sledujete ZOH?

Čestný člen Avatar uživatele Michal Koláček
    Registrace
    Jul 2008

Sleduji ji prakticky non-stop Jsem velkým fanouškem sportu, takže pro mě se jedná o velkou událost!
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    Jul 2007

ne nekoukam...nejak me to prestalo bavit..max kdyz jim a mam zaplou telku tak si to pustim ale vylozene ze bych sledoval kdo je na jakym miste apod tak to ne

Nováček
    Registrace
    Feb 2010

cau tak sem dnes rano narazil na vysilani zoh na netu a v hd kvalite bezel hokej rikam si zkusim pripojil rozjel zapl projektor hodilna zed a muzu rici bomba v sobotu se budu koukat na cr hokej a pozitek neskutecny kdyz ma clovek uhlopricku 150 az 180cm

Neregistrovaný

?Nevi nekdo, jak sledovat hokejove zapasy, kdyz jsem v zahranici? Nechapu CT, proc je inet vysilani pouze pro CR. Nelogika, kdyz jsem v CR, kde to funguje, muzu sledovat televizi ......
    Aby se na to nahodou nepodivali mongolove nebo zimbabvane ...
    Petr batis valencia

Starousedlík SHW Avatar uživatele xmarek
    Registrace
    May 2008

Jediné co jsem viděl (asi 5 minut) bylo zahájení OH. Po technické stránce úžasný zážitek. Jinak je mi to celosvětové veselí ukradené.

Občasný diskutér
    Registrace
    Aug 2008

Neregistrovaný: Není to nelogika. ČT má práva na vysílání jenom pro ČR, takže kdyby vysílala do zahraničí (ať už přes internet a nebo vzduchem), tak by za to musela zaplatit a zrovna přes net by to byla určitě pěkně vysoká suma

Ale abych nebyl OT. Sleduju. Ale bohužel vetšinou jenom ze záznamu.

Starousedlík SHW Avatar uživatele robky
    Registrace
    Oct 2006

Som športový "všežravec" takže áno, sledujem - všetko v maximálnej možnej miere ...

Obyvatel SHW Avatar uživatele Honza23
    Registrace
    Oct 2007

A co říkáte na kvalitu německého vysílání v HD 720p s porovnáním 1080i(ČT) ?

odb odb je offline
    Obyvatel SHW
    Registrace
    May 2006

Citace Původně odesláno od Honza23 Zobrazit příspěvek
    Sleduju a nejvíc se mi líbí krasobruslení.Dneska ráno jsem si to dokonce i nahrával,ale jen mě mrzí,že nevyhrál můj favorit Pljuščenko.
    Aj ja man velmi rad krasokorculovanie a som rad, ze Pljuščenko nevyhral, lebo jeho volna jazda mala daleko ku krasokorculovaniu, skor by som to nazval "skoky na lade".

Inac mam rad vsetky sporty okrem snowboardingu, sankovania. Skoda, ze slovenska televizia vysiela len hlavne sporty. Taky curling by som si rad pozrel. OH to je vzdy sviatok, skoda len ten blby casovy posun. Este radsej ako pozeranie mam rad aktivne sportovanie, moje male zimne OH ale uz skoncili vdaka pocasiu

Nováček Avatar uživatele Orthank
    Registrace
    May 2006

Ano sleduji (především hokej a curling) a obdivuji všechny, kteří se této záležitosti účastní. Komu čest, tomu čest

Cev Cev je offline
    Občasný diskutér
    Registrace
    Feb 2009

Sleduju zejména hokej, ale snažím se dívat i na ostatní sporty, kromě disciplín kde soutěží češští sportovci mě zajímá např. i curling. Z našich jsem navíc očekával medaili u Tomáše Krause ve skicrossu a ve sprintu dvojic v běhu na lyžích (Kožíšek/Koukal). Potěší mě i záběry na krásnou zasněženou krajinu a hory během TV přenosů.

Starousedlík SHW Avatar uživatele Dojigiri
    Registrace
    Jun 2008

Nesleduju nic, moc mě to nezajímá (možná i proto, že se snažím spíš sportovat sám, takže chodím na 3-4 tréninky týdně, místo abych se na sport koukal, to mě fakt nebaví). Občas akorát zaslechnu něco náhodně ve zprávách, takže mám v určitým povědomí, že Sáblíková vyhrála nějakou medaili, ale jakou ani nevím, a že se zabil někdo na bobech (toť tak asi vše, co mi utkvělo v hlavě v souvislosti se ZOH).

htc htc je offline
    Občasný diskutér
    Registrace
    Aug 2008

mno tak z olympiady sleduju jenom ten hokej:-)ted kdyz nasi bohuzel vypadli,tak me zitra cekaji v pul ctvrte rano Slovaci...co na tom,ze je weekend a budu si narizovat budik,ta podivana za to stoji.Tak zitra fandete se mnou

Nováček
    Registrace
    Nov 2007

Citace Původně odesláno od Zoidik Zobrazit příspěvek
    Sledovat budu hokej, pokud se náš národní týýýým dostane alespoň do čtvrtfinále
    dobra predpoved, bohuzel :-)

Nováček
    Registrace
    Nov 2007

sledujete-li ZOH online na strankach CT a mate-li problem s prenosem (vypadavani v dusledku mnoho pripojeni) zkuste odkaz www.ceskatelevize.cz/er. jednou mi to naskocilo a od te doby to pouzivam pokazde na ZOH a nikdy mi signal nevypadl :-)

Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12