reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Fraps fps zamek

Resurrection (114)|19.2.2010 14:09
Mel bych takovy podivny problem. Od verze 3.1 je ve Frapsu moznost nahravat s jinym fps nez je fps obrazu, tedy nahravat 30 fps, pricemz obraz bezi treba na 60 fps. Toto je defaultni a je moznost pouzit zamek, kdy se to nucene synchronizuje, tak jak to bylo driv.

No a me se tato nucena synchronizace deje i kdyz to zaple neni a nemuzu se toho zbavit. Fraps bohuzel nema zadny viditelny konfiguracni soubor nebo tak, takze ani nevim jak si overit nebo kde to pripadne hledat.

Preinstalovani nepomohlo, zkousel jsem i zbavit se Frapsu z registru a tak, aby se pri opetovne instalaci vytvorily vsechny zaznamy nove, ale nic nepomohlo.

Nemate nekdo napad, v cem je problem?

Diky.
)aguar (235)|19.2.2010 14:40
hmm
člověče mám ten samej problém. Třeba to na demo negunguje ?!
Akorát teď ty fps padají dolů pomaleji než předtím na těch 30.

EDIT: Takže pokud začnu točit řekněme 30 fps a mám 60 fps, tak to točí okolo 50. Prostě o něco míň než moje aktuální fps. Ale jen pokud stojím a nehýbu se. Pokud se začnu hýbat, třeba jen trochu, tak fps padá na těch 30 co točím. A nechce se to už navýšit.:notsure
Zkoušel jsem to jen na CSS. Ale stejně 30 nikdy nemívám. Většinou mezi 40-150
Resurrection (114)|19.2.2010 16:06
Ten EDIT je zcela presny popis problemu. Vim, ze obcas se mi nejakym zazrakem ve starsich verzich Frapsu podarilo, ze se sice nahravalo tech 30, ale gameplay byl normalni v plnych FPS (100+ v tom co nahravam). Pred par dny to mam dojem slo i s touhle novou verzi v pohode a od vcera se to zase synchronizuje, aniz bych cokoliv menil...
)aguar (235)|19.2.2010 17:46
[quote]Vim, ze obcas se mi nejakym zazrakem ve starsich verzich Frapsu podarilo, ze se sice nahravalo tech 30, ale gameplay byl normalni v plnych FPS[/quote]
Tak to mě nikdy :)