reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Nejdou servery v Team Fortress 2

elmiki (13)|19.2.2010 20:42
Dobrý den, koupil jsem si Orange box s multiplayer hrou Team Fortress 2, ale po spuštění mi hra nemůže najít žádný herní server.
Mám doma 2 PC a na jednom hra server najde a na druhém ne. Oba jsou připojeny přes modem Xixel.

Popis počítače na kterém servery jdou: C2D E7300, 4gb RAM, HD4850, P43, Win XP SP2, připojen k modemu přes USB.

Popis počítače na kterém servery nejdou: Nvidia ION + ATOM330, (atom jsem i zkoušel taktovat na 2,1GHz), 3gb RAM a z toho 512 mb přiřazeno grafice. Win Vista 32, připojeno přes síťový kabel. Vypnul jsem i firewall, avast i řízení uživatelských účtů. Spouštěl jsem i jako správce i v kompatibilitě XP SP2.

Přitom hra má můj profil se všemi archivementy, ale server žádný ani když ho zadám ručně. Třeba Trackmania funguje v pohodě.
Můžete mi prosím poradit, už mě nic nenapadá.
Děkuji.
vincik (136)|19.2.2010 21:05
s tím ti možná poradím... nevím proč to dělá ale dá se to řešit...
své oblíbené servery si přidej do favourites a při zapínání hry tak nebudeš vytěžovat net refreshovanim stovek serveru...a kdyz uz se ti to takhle sekne tak staci pockat cca 30sekund a zase to pofrci...staci to nechat vklidu...dalsi moznost je napsat do konzole: connect "ip serveru" to taky pomaha.

edit: aha tobe to nejede vubec tak to sory.... tak to ti jen reknu ze hw to urcite nebude a ze problem bude v softweru... zkusil bych se podívat do vyjímek u firewalu a ikdyž ho máš vypnutý, tak vyškrknout všechny hl2. a steam .... a kdyby to nepomohlo a umíš anglicky tak zajdi na steamforum tam urcite neco najdes
elmiki (13)|19.2.2010 21:27
Ahoj, ve firewallu mám u steam i HL2 výjimku. Nemůže to být Windows defenderem (asi ne). Bohužel jsem se učil německy a dělám v oboru kde používám němčinu (Schuco konstrukce). Anglicky umím maximálně, tak abych mohl hrát akční nebo sportovní hry bez češtiny :-(
Nenapadá vás něco...
vincik (136)|19.2.2010 22:10
zkus tento navod:
1vypni steam
2stahni si MasterServers.vdf nebo pokud se ti to otevre jako textak tak to zkopiruj: https://support.steampowered.com/downloads/1452-HCVB-6984/MasterServers.vdf
3vloz do \Steam\config\ .... a prepis stavajici MasterServers.vdf
4.klikni na to pravym,dej vlastnosti a zaskrkni "pouze ke cteni"
5. a je to
elmiki (13)|19.2.2010 22:28
Super funguje to.
Velice děkuji.