Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 5 z 5

Téma: Nejdou servery v Team Fortress 2

Nováček
    Registrace
    Oct 2009

Dobrý den, koupil jsem si Orange box s multiplayer hrou Team Fortress 2, ale po spuštění mi hra nemůže najít žádný herní server.
    Mám doma 2 PC a na jednom hra server najde a na druhém ne. Oba jsou připojeny přes modem Xixel.

Popis počítače na kterém servery jdou: C2D E7300, 4gb RAM, HD4850, P43, Win XP SP2, připojen k modemu přes USB.

Popis počítače na kterém servery nejdou: Nvidia ION + ATOM330, (atom jsem i zkoušel taktovat na 2,1GHz), 3gb RAM a z toho 512 mb přiřazeno grafice. Win Vista 32, připojeno přes síťový kabel. Vypnul jsem i firewall, avast i řízení uživatelských účtů. Spouštěl jsem i jako správce i v kompatibilitě XP SP2.

Přitom hra má můj profil se všemi archivementy, ale server žádný ani když ho zadám ručně. Třeba Trackmania funguje v pohodě.
    Můžete mi prosím poradit, už mě nic nenapadá.
    Děkuji.
    Odpovídat lze po přihlášení

Občasný diskutér
    Registrace
    Dec 2008

s tím ti možná poradím... nevím proč to dělá ale dá se to řešit...
    své oblíbené servery si přidej do favourites a při zapínání hry tak nebudeš vytěžovat net refreshovanim stovek serveru...a kdyz uz se ti to takhle sekne tak staci pockat cca 30sekund a zase to pofrci...staci to nechat vklidu...dalsi moznost je napsat do konzole: connect "ip serveru" to taky pomaha.

edit: aha tobe to nejede vubec tak to sory.... tak to ti jen reknu ze hw to urcite nebude a ze problem bude v softweru... zkusil bych se podívat do vyjímek u firewalu a ikdyž ho máš vypnutý, tak vyškrknout všechny hl2. a steam .... a kdyby to nepomohlo a umíš anglicky tak zajdi na steamforum tam urcite neco najdes

http://forums.steampowered.com/forum...splay.php?f=17
    Naposledy upraveno uživatelem vincik: 19-02-2010 v 21:14

Nováček
    Registrace
    Oct 2009

Ahoj, ve firewallu mám u steam i HL2 výjimku. Nemůže to být Windows defenderem (asi ne). Bohužel jsem se učil německy a dělám v oboru kde používám němčinu (Schuco konstrukce). Anglicky umím maximálně, tak abych mohl hrát akční nebo sportovní hry bez češtiny :-(
    Nenapadá vás něco...

Občasný diskutér
    Registrace
    Dec 2008

zkus tento navod:
    1vypni steam
    2stahni si MasterServers.vdf nebo pokud se ti to otevre jako textak tak to zkopiruj: https://support.steampowered.com/dow...terServers.vdf
    3vloz do \Steam\config\ .... a prepis stavajici MasterServers.vdf
    4.klikni na to pravym,dej vlastnosti a zaskrkni "pouze ke cteni"
    5. a je to

Nováček
    Registrace
    Oct 2009

Super funguje to.
    Velice děkuji.

Podobná témata

1. VPS Team Speak3 pls