Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 7 z 7

Téma: Druhá zvuková karta

Občasný diskutér
    Registrace
    Mar 2008

Zdravim,
    Mám integrovanou zvukovou kartu na základní desce Asus P5K Premium/WiFi-AP a můj problem je následující: Chci například hrát hry, poslouchat hudbu atd. a zároveň mít připojenou TV (na jedné straně scart, na druhé cinch a 3,5 jack) a tam mít zároveň poštěné třeba nějaké video. A pokud vím, tak s jednou zvukovou kartou půjde do TV a mě do reproduktorů stejný zvuk (buď ze hry, nebo z videa a já chci oba dva nezávisle na sobě), vzadu na panelu mám 4x 3,5 výstup + 1x vstup(modrý) + 1x vstup pro mikrofon a ještě mám vyveden 1x výstup(zelený), mimochodem je v něm slyšet pískání a 1x vstup pro mikrofon. Moje otázka tedy zní, jestli je možné (předpokládám, že ne) aby zároveň v reproduktorech (nebo sluchátkách) hrála hudba a zároveň bylo přehráváno třeba video s původním zvukem na připojené televizi. Pokud to nejde, tak jakou byste mi doporučili zvukovou kartu, moc se v nich neorientuju a ceny se pohybují od 100Kč do několika tisíc, chci jen nějakou levnou s dobrým poměrem cena/kvalita, rozhodně se nechci dostat nad 900Kč, připojení bych volil do PCI.
    Díky za kažkou pomoc.
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SHW Avatar uživatele Richmond
    Registrace
    May 2008

...a co takhle zaskrtnout "nezavisla predni sluchatka" v ovladacim panelu zvukovky (BlackHawk/Control Panel), druhy zvuk. vystup pripojit napr. pres frontpanel Nerikam, ze je to idealni, ale na otestovani by melo bohate stacit

Občasný diskutér
    Registrace
    Mar 2008

Co se tyka softwaru zvukovky, tak mam v tray "SoundMAX BlackHawk" a zkoušel jsem tam prolézt kde co a to okno "Nastavení zvuku SoundMAX" jsem nenašel.

Registrace
    May 2008

Control panel je soucasti ruznych verzi ovladacu, k P5K se tusim standartne daval BlackHawk, kazdopadne "Nezavisla sluchatka" v nem jdou zapnout take

Občasný diskutér
    Registrace
    Mar 2008

Díky, zatrhnul jsem a aktivoval, ale teď nemůžu přijít na to jak aktivovat obě zařízení (přední a zadní výstup) zároveň a nezávisle.
    v panelu Zvuk můžu pouze jako "výchozí zařízení" a to jen jedno

A v SoundMAX BlackHawk jsem nic taky nenašel.

Registrace
    May 2008

Vystup se nastavuje v programu, napr. Winamp si nechas hrat na sluchatka a ostatni na repro

Občasný diskutér
    Registrace
    Mar 2008

Díky , ve Winampu a Media playeru classic to funguje perfektně. Takže problem je snad vyřešen.

Podobná témata

1. Zvuková karta PCI do PCI-E
    Od hanysolo v sekci Zvukové karty a kodeky
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 14-11-2013, 21:39
  2. Zvuková karta
    Od peikerp v sekci Problémy s PC (HW/SW) a řešení
    Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 23-11-2009, 10:01
  3. zvuková karta
    Od terryjohn v sekci Zvukové karty a kodeky