Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12
Zobrazené výsledky: 16 až 18 z 18

Téma: wifi zesilovač signálu

Starousedlík SHW Avatar uživatele astec
    Registrace
    Jun 2008

Citace Původně odesláno od Butula Zobrazit příspěvek
    Pořídím tohle : AirLive WL-1700USB, jinak vysílač je cca 700 metrů v jedný škole...a nevidím na něj, jsou tam dva baráky ve výhledu, každopádně to ještě proberu s ním...
    Přes dva baráky???? A 700 metrů. Proboha co to tam mají za vysílač na jakém výkonu to jimto tam jede??? tam musí svítit zářivky i bez zapnutí.....Pokud to chceš tahhle bastlit, tak směrovou anténu ven, tedy jestli to jde a k tomu nějakého ovise po RJ-45. Se obávám, že tento způsob co jsi předestřel je vhodný pro opravdu silné masochisty. No ale cesty páně a radiových vln jsou nevyzpytatelné....
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    Jun 2013

ahoj chtela bych od vas poradit mam notebook acer aspire 3020 a chytam strasne slaby signal na netu jsem si nasla tu to vec http://www.czc.cz/connect-it-ci-88-b...117546/produkt a chtela bych vas nazor jestli to bude normalne fungovat a signal chytnu mnohem vetsi dekuji

Starousedlík SHW
    Registrace
    Aug 2007

Citace Původně odesláno od yffaaa Zobrazit příspěvek
    ahoj chtela bych od vas poradit mam notebook acer aspire 3020 a chytam strasne slaby signal na netu jsem si nasla tu to vec http://www.czc.cz/connect-it-ci-88-b...117546/produkt a chtela bych vas nazor jestli to bude normalne fungovat a signal chytnu mnohem vetsi dekuji
    Záleží na tom jak kvalitní anténu má notebook - pokud stojí za prd, tak to může pomoct. V případě, že anténa v notebooku je slušná, tak tohle vůbec nepomůže (mě to u ntb v podpise celkem slušně pomohlo - použil jsem TP-Link TL-WN722N).

Ideální by bylo zapůjčení a vyzkoušení.

Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12

Podobná témata

1. Reakcí: 0
    Poslední příspěvek: 03-12-2014, 19:36
  2. Zesílení wifi signálu
    Od souteh v sekci Sítě
    Reakcí: 17
    Poslední příspěvek: 27-10-2011, 08:19
  3. Wifi zesilovač
    Od Mojma79 v sekci Problémy s PC (HW/SW) a řešení