Zobrazené výsledky: 1 až 4 z 4

Téma: Taktovací profily -windows

Starousedlík SHW
    Registrace
    Feb 2008

Dobry den. Mam tuto sestavu:
    AMD Athlon II X3 435
    Gigabyte GA-MA785G-UD3H (rev. 1.0)
    Samsung SpinPoint F3 3.5" 500GB HD502HJ
    Seasonic SS-400ET-F3 400W Bronze OEM
    Zeppelin Gold 2GB (kit 2x 1GB) 800MHz
    Grafika je zatim ta integrovana

Slusne jsem ji pretaktoval, ale bohuzel jsem se tim pripravil o sporici funkce (ktere ani nevim, jestli vubec fungovaly). No kazdopadne Gigabyte dodava SW Easy Tune, kde jde menit skoro vse, jako v BIOS. Ja ale potrebuju program, ktery dokaze dynamicky menit napeti a takty v zavislosti na vyuziti procesoru (prip. integrovane GK?). Tim bych mohl velice efektivne ridit spotrebu cele sestavy. Existuje neco, co by bylo kompatibilni s mym HW? diky.
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SHW
    Registrace
    Feb 2008

Zatim nic? Dobre, trochu to upresnim. Potrebuju nejaky SW podobny NHC: http://www.svethardware.cz/notebook-...ol-nhc/15634-3
    S AMD Overdrive moc zkusensti nemam, ale co jsem videl, tak primo profily tam nejsou -pouziva to nekdo? Ty utility od Gigabyte jsem zkousel, ale Energy saver mi delal s frekvencemi takove toco, ze jsem to radeji vypnul. Vidim to v krajnim pripade tak, ze bych mel aspon profil "nizke spotreby" ve 2D plus internet a rezim "max vykonu" ve 3D a editaci videa. Predem diky a doufam, ze si tu nebudu psat sam se sebou

Starousedlík SHW Avatar uživatele Dojigiri
    Registrace
    Jun 2008

Tak třeba RMclock taky umí měnit napětí a násobič podle aktuálního zatížení procesoru.

Starousedlík SHW
    Registrace
    Feb 2008

Neni spatny, meni bohuzel "jen" nasobic a napeti u procesoru. Ja taktuju pomoci FSB (nebo jak se to jmenuje). Ale diky, aspon CPU nejede na plno. Tim to jeste neuzaviram. Kdyby kdokoliv mel jeste neco, piste. Vyzkousim. diky.