Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 3 z 4 PrvníPrvní 1234 PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 31 až 45 z 51

Téma: Corsair Flash Voyager (2048MB)

Starousedlík SHW Avatar uživatele Withman
    Registrace
    Jul 2006

Citace Původně odesláno od Slosi
    Koukal jsem na příslušenství Voyageru GT a byl jsem dost překvapen (zklamán). Je normální jen USB kabel coby příslušenství - kterej stejně používat nebudu? Já jsem tam rozhodně čekal CD s programem na to šifrování. Nevíte jestli je to chyba u prodejce nebo proč by tam nemělo být? Vždyť výbava normálního Voyageru je o dost větší.
    Divné, divné. Já jsem si objednal 4GB GT, měl by snad dorazit do konce týdne, tak uvidím, co tam budu mít.

Jinak u "obyč." Voyagerů by měl být min. cd s utilitama, usb kabel a šnůrka...občas šnůrka nedávali, ale to CD by tam určo mělo být.
    Odpovídat lze po přihlášení

Moderátor / Poděs SHW Avatar uživatele ICEBOSS
    Registrace
    May 2006

podle Corsairu by tam byt mela byt jak snurka tak cdcko. To CD ma 8cm, ne 12cm.
    http://www.corsairmemory.com/corsair/flash_memory.html

ja mel teda u vsech 3 voyageru vzdycky vsechno

Nováček
    Registrace
    Mar 2007

to CD je scované mezi těma papírama, já ho našel náhodou...
    Jirka H

Občasný diskutér
    Registrace
    Dec 2006

Tak to díky. To jste mě uklidnili - tak ho teda asi objednám. Ale jak jsem se ptal na příslušenství tak mi řekli ve 2 různých shopech že je dodáván jen kabel.

Registrace
    Jul 2006

Dneska mi dorazilo 4GB GT a má u sebe USB kabel, černou šnůrku na krk (neGT má modrou) a ještě tam bude určitě někde schované CD

Nováček
    Registrace
    Mar 2007

Citace Původně odesláno od Withman
    Dneska mi dorazilo 4GB GT a má u sebe USB kabel, černou šnůrku na krk (neGT má modrou) a ještě tam bude určitě někde schované CD
    Mohl by jsi prosím tě na něm vyzkoušet ten SW "Corsair Flash Voyager Utility"?
    Já jenom abych měl jistotu, že ta moje reklamace byla oprávněná....
    Jestli jo, dej tady prosím vědět jak to funguje........
    Díky Jirka H

Registrace
    Jul 2006

Citace Původně odesláno od ji,ho
    Mohl by jsi prosím tě na něm vyzkoušet ten SW "Corsair Flash Voyager Utility"?
    Já jenom abych měl jistotu, že ta moje reklamace byla oprávněná....
    Jestli jo, dej tady prosím vědět jak to funguje........
    Díky Jirka H

Jak přijdu z práce, tak to testnu.

Občasný diskutér
    Registrace
    Dec 2006

Tak mám u sebe úplně novej 4GB Voyager GT a to CD tam není (leda že by bylo nahraný na tom disku). Jinak je tam jak šňůrka tak USB kabel. Nevíte co na tom CD k normálnímu Voyageru všechno bylo? Popřípadě kde se to dá stáhnout? Díky

Registrace
    Jul 2006

Takže soft "Corsair Flash Utility", který se dává k neGT uměl naformátovat disk, vytvořit bootable disk a udělat partition.

- funguje jen s neGT, s GT se mi nespustí ani není u GT součástí (ať již na CD, tak na disku)

Obsah balení:
    - u obou byly šnůrka na krk (modrá u neGT, černá u GT), usb kabel
    - u neGT bylo cd s "Corsair Flash Utility", u GT je přímo na disku nahrán program "TrueCrypt".

Nováček
    Registrace
    Mar 2007

Citace Původně odesláno od Withman
    Takže soft "Corsair Flash Utility", který se dává k neGT uměl naformátovat disk, vytvořit bootable disk a udělat partition.

- funguje jen s neGT, s GT se mi nespustí ani není u GT součástí (ať již na CD, tak na disku)

Obsah balení:
    - u obou byly šnůrka na krk (modrá u neGT, černá u GT), usb kabel
    - u neGT bylo cd s "Corsair Flash Utility", u GT je přímo na disku nahrán program "TrueCrypt".
    Tak já jsem měl (nebo teda mám) 2G neGT s modrou šňůrkou, ale na disku byl "TrueCrypt" .S ním ale nejsem kamarád, tak jsem zkoušel "Corsair Flash Utility" a ten se mi právě taky ani nespustil. Tak tomu nerozumím.....
    Jirka H

Nováček
    Registrace
    Mar 2007

Konečně se mi vrátil z reklamace, vyměnili ho. Je to zase 2Gb neGT s modrou šňůrkou, na disku TrueCrypt. A s "Corsair Flash Utility" si nerozumí.......
    No nic, budu hledat nějakej jinej soft......
    Jirka

Starousedlík SHW Avatar uživatele Petr S.
    Registrace
    Nov 2006

Konečně se mi vrátil z reklamace, vyměnili ho. Je to zase 2Gb neGT s modrou šňůrkou, na disku TrueCrypt. A s "Corsair Flash Utility" si nerozumí.......
    No nic, budu hledat nějakej jinej soft......
    Jirka
    No, tak co s tím teda dělali, když to dělá to samé? Nedával jsi to na reklamaci proto, že si to nerozumělo s Corsair Flash Utility?

Nováček
    Registrace
    Apr 2007

Ahojky lidicky.. Byl byste nekdo prosim ochotny a poslal mi na mail samaljan@seznam.cz "Corsair Flash Voyager Utility"?Nebo kdyby to bylo mozny, tak treba zabaleny vsechny soubory v zipu z toho instalacniho cd "ma to priblizne 3 MB", kvuli driverum na 98. Vcera jsem si nesl cd ke kamosovi, kvuli instalaci driveru na 98 a prasklo mi v kapse cd Na netu jsem sice neco nasel.. ale to je nejaka stara verze 2.13..... DÍKY

Nováček
    Registrace
    Mar 2007

Citace Původně odesláno od Petr S.
    No, tak co s tím teda dělali, když to dělá to samé? Nedával jsi to na reklamaci proto, že si to nerozumělo s Corsair Flash Utility?
    Dali mi opět fungl nové, už je to podruhý. S Corsair Flash Utility si to opět nerozumí. Asi to tak má být.......... Nevím, nerozumím tomu, stejná firma a nic. Možná proto tam dávaj TrueCrypt. Ten tam sice funguje, ale jak jsem psal nejsme kamarádi, zdá se mi moc složitej na ovládání. Takže hledám něco jinýho. Nevíte o něčem?
    Jirka

Starousedlík SHW Avatar uživatele Petr S.
    Registrace
    Nov 2006

Dali mi opět fungl nové, už je to podruhý. S Corsair Flash Utility si to opět nerozumí. Asi to tak má být..........
    To je mi na tom právě divné. Pokud to tak má být, tak proč uznali reklamaci za oprávněnou?

Strana 3 z 4 PrvníPrvní 1234 PosledníPoslední

Podobná témata

1. Rozhraní USB, BT...: PROBLEM - Corsair Flash Voyager Slider (usb3.0 32gb)
    Od ijanek v sekci Periferie
    Reakcí: 6
    Poslední příspěvek: 12-12-2012, 15:40
  2. Flash disky: Corsair Flash Voyager 8GB
    Od Pet.formy v sekci Flash disky, pam. karty
    Reakcí: 6
    Poslední příspěvek: 28-08-2009, 09:32
  3. Flash disky: Corsair Flash Voyager
    Od mech13 v sekci Flash disky, pam. karty
    Reakcí: 11
    Poslední příspěvek: 31-01-2009, 15:18
  4. Rozhraní USB, BT...: Problém s Corsair flash voyager gt 4gb
    Od haCR v sekci Periferie
    Reakcí: 5
    Poslední příspěvek: 28-04-2008, 10:38
  5. Flash disky: Corsair Flash Voyager (1024MB, USB 2.0)
    Od koubi v sekci Flash disky, pam. karty
    Reakcí: 14
    Poslední příspěvek: 13-02-2007, 23:29