reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Nahravání flash streamu

)aguar (235)|24.2.2010 20:13
Jde nějak nahrát flash stream? Našel jsem tento program "ask a toolbar record"
Ale nějak se mi nedaří to rozjet. Chtěl bych si nahrát něco z olympiády bez "keců" od komentátorů. Odtud http://www.eurovisionsports.tv/olympics/?


EDIT: už jsem na to přišel jak pro ty co by chtěli taky popřípadě. Stačí si stáhnout free program FlvRecorder a najít popřípadě návod.
EDIT2: takže ten program je nějakej podivnej. pokud je stream přes 100Mb a možná i míň stačí, tak to dělá bordel s těma .flv nejdou přečíst nebo jsou moc rychlé. Pokud má někdo další nápad, tak budu rád.
kevin00 (10238)|25.2.2010 05:31
Jaký prohlížeč používáš ? Pokud FF, tak by jsi mohl video stáhnout pomocí např.: Video DownloadHelper či DownThemAll! :notsure
)aguar (235)|25.2.2010 12:50
Mám FF. Downthemall mám taky, ale jak s tím stáhnout video "live" to teda netuším. nevím ani jak stáhnout video který zrovna přehrávám třeba z youtube.

ten druhý vyzkouším. Ale spíš si myslím že to chce nějaký program typu flvrecorder. Je jich víc, ale žádný nefunguje spolejlivě. Proto by mě zajímalo jestli někdo už má zlušenosti :)
)aguar (235)|25.2.2010 19:09
Chtěl bych se zeptat jak docílit aby flash player ukládal více dat na disk? Může to být tím? Že pokud začnu nahrávat, tak je vše v pořádku až do určité velikosti souboru. A potom začne přepisovat starší data? Někde v Tempu ? Je to možné že by to bylo tímto? Protože menší soubory jedou v pořádku, ale nevím do jaké velikosti.
Popřípadě pokud by někdo měl zájem můžu tu uploudnout to video a někdo chytrý může pokoumat co s ním je :)


EDIT: Tak problém bude zřejmě schválně někde u nich, protože jsem zkoušel jiný živý streamy a ty jdou dobře i když je výsledný soubor přes 100MB. Anebo je to nějaký divný .flv formát. Nainstaloval jsem několik programů,zkusil a jenom jediný flvrecorder dokázak něco zachytit. Ostatní to z těch stránek co jsem uvedl ani nezačali nahrávat.