Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12
Zobrazené výsledky: 16 až 18 z 18

Téma: Core 2 Quad - který si vybrat

Starousedlík SHW Avatar uživatele 16cmfan
    Registrace
    Jul 2009

Citace Původně odesláno od dracihnev Zobrazit příspěvek
    a co tenhle: http://www.czechcomputer.cz/product.jsp?artno=67154 ? Otacky jsou 2500 za minuty ale pry se daji i pri chlazeni pretaktovaneho procesory snizit na min i jak polovinu a uchladi to. Potom je pry velmi tichy
    Maximálka je cca 1500rpm... nevim, jak topí procesor a jak si nastavís regulace fanu... ale je to lepsi volba jako Box chladic, horsi, jako cokoliv jinýho(drahšiho)
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    May 2009

Citace Původně odesláno od 16cmfan Zobrazit příspěvek
    @Hurura

Odpovim trosku netradicne... dejme tomu, ze chces dát 7000 kč za 4-jadrak, do LGA775, která je už dávno mrtva.... tak koupiš tohle http://www.alfacomp.cz/php/basket.php?items=RV501RCN01 a za prodej 8400+desky pameti a chladic... vim, je to obtizne... ale dneska cpat prachy do 775, to uz radsi jich darovat barmanovi v baru a porádne slavit

1) tenhle bod se nedá zarucit... pretakt. procesoru je nekdy loterie o dobrej/spatnej kus...

2) radsej víc jader, jako vic pameti L2 cache

3) viz

@dracihnev Q8300 vs Q8400 - rozdil jen ve frekvenci a ne, nebude zadnej vykonostnej rozdil... když obidva nataktujes na rovnakou frakvenci. Ad k novýmu chladici... nejde jen oto, či jej dokáže Box chladic uchladit, ale spis oto, ci chces mat doma prudovou stihačku nebo tichý chlazení Já bych vybíral z Noctui...
    No jasně, LGA 775 už je mrtvá, proto mluvim spíš o těch 4 - 5 tis. + masivní OC. Btw na novou platformu ještě nezapoměň paměti DDR3 .
    Tenhle PC má rok a čtvrt, když jsem koukal na výběr s P55 tak bych rovnou potom i rád SATA 3.0 + USB SuperSpeed, což se ještě moc nevidí a taky to něco stojí (já už radši beru spíš ty lepší desky - okolo 4 tis. - několikrát jsem měl zkratovanou). Ten Q9650 jsem dával jen spíš jako ilustraci, že nechci skončit na 2,8 GHz se špatnym kusem. Předpokládám tedy, že ten Q8400 by byl asi dobrej, že? Ještě mě napadlo, jako jsou všechny E8xxx na jádře Wolfdale, jsou ty C2Q na stejnejch jádrech, jen s jinym násobičem?
    Za objasnění cache dík.

@ johny__g: No, hrál jsem třeba Crysis na high a 70 fps s propady na 15 fps, ale ani ne tak hry, já spíš často archivuju velký objemy dat (8+ GB dat např. hudbu, fotky, video, konverty a enkody hudby a videa). Další 2 jádra by mi ulehčily a urychlily práci. Ale si ste mě pánové přesvědčili, takže asi zůstanu u E8400 a pokusim se o FSB 500 MHz .

@ k tomu chladiči. Psal, že 1 tis. za chladič dávat nechce a Noctuy jsou tak 1200 + takže, tady asi bude opravdu nejlepší volbou ten Freezer 7. Je i tady na fóru docela chválenej, takže bych se ho nebál a cena je taky příznivá.

Občasný diskutér
    Registrace
    Jul 2009

Co se stalo s plánovaným Q9500? Mělo vyjít už dávno za slušnou cenu a furt nikde není

Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12

Podobná témata

1. Antiviry: Ktery vybrat?
    Od Stoptusin v sekci Antiviry a bezpečnost
    Reakcí: 49
    Poslední příspěvek: 05-11-2012, 12:38
  2. SSD: Ktery SSD vybrat?
    Od Svaca88 v sekci HDD, boxy, SSD
    Reakcí: 9
    Poslední příspěvek: 01-08-2012, 23:49
  3. INTEL Core i7-960 Quad-Core
    Od Neregistrovaný v sekci Alphacool - co Vás zajímá
    Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 17-09-2010, 16:08
  4. Socket 1156/1366: INTEL Core i5-750 Quad-Core vs. AMD Phenom II X4 955 Black Edition Quad-Core
    Od Svadlik v sekci Intel - procesory a základní desky
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 15-09-2009, 18:24
  5. LCD: Který vybrat?
    Od D@vid v sekci Monitory
    Reakcí: 10
    Poslední příspěvek: 28-01-2007, 22:29