reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Torrent

wojmirek (173)|26.2.2010 15:33
Zdravim , používám bittorent a mám problém s tím , že se mi to o hodně rychleji uploaduje než stahuje , může mi někdo pomoct jak omezit rychlost upload a zvýšit tím tak download . Nevím jestli se tím zvýší download ale každopádně je lepší rychleji stahovat než uploadovat ne ? Díky za odpovědi .
jrx (1880)|26.2.2010 15:49
Tak pro začátek bych ti doporučil použít jiného klienta, např. uTorrent.
Rychlost uploadu u P2P sítě může mít na download určitý vliv. Zjistil bych si rychlost svého uploadu a omezil to zhruba tak na polovinu ;)
Jinak co se týče používání P2P sítě, doporučil bych si o tom něco přečíst, jak to funguje atd.
husky14 (4214)|26.2.2010 15:57
[quote=wojmirek;353211]Zdravim , používám bittorent a mám problém s tím , že se mi to o hodně rychleji uploaduje než stahuje....[/quote]Tak ono je to hlavně o tom, kolik je na tom torrentu aktuálně seedů a leechů, jestli si pasiv/aktiv, nastavení tvýho klienta atd. atd.
wojmirek (173)|26.2.2010 16:17
Ok , ale nevadí ničemu že se stahuje rychleji upload nebo download , mám pravdu ?
speedsnail (4876)|26.2.2010 16:55
heh, jako čemu (nebo komu?) by to mělo vadit? :D

A mam pocit že si trochu pleteš pojmy s dojmy. Stahuješ = download (ze sítě do tvého PC). Upload je nahrávání ven z tvého PC do sítě.
wojmirek (173)|27.2.2010 08:53
No já jsem se trochu splet :D , vůbec mně ale nenapadá proč je to nutno i sdílet , já myslel že je torrent od toho že si něco stáhneš a né že to nahráváš pryč :D , ,,,... Jo , prosím Vás kde si o tom můžu něco přečíst ? , díky .
Scream CZE (125)|27.2.2010 09:35
wojmirek to je ale princip torrentu. to co ty stahuješ, tak stahuješ od někoho jiného. a to co ty posíláš pryč si zase stahuje někdo jiný ;)
k tomu kde si o tom něco přečíst: google ;)