Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Zobrazené výsledky: 1 až 4 z 4

Téma: Základní desky: Load fail-save defaul problém

Neregistrovaný

Jméno tazatele: Labus

Znění dotazu:
    Zdravím, mám problém s biosem. Po tom, co se mi párkrát objevila modrá smrt, se začal objevovat při startu nějaký BIOS error. Tak jsem v biosu nastavil LOAD FAIL-SAVE DEFAULT. jenže po uložení a restartu už mi nenaběhl obraz. Monitor bliká oranžově a nic. speaker jednou pípne ale dál se nic nestane. zkoušel sem vyndat baterku a přez jumper smazal CMOS, ale nic se nestalo... Díky za jakoukoli radu...

HW a SW počítače jehož se dotaz týká:
    amd X2 64 4000+, deska K9N6PGM2, GeForce 8600 GTS, 1gb ram 800mhz, zdroj: seasonic SS-500ET, HDD seagate 120 gb.

Starousedlík SHW Avatar uživatele dzandra
    Registrace
    Dec 2006

no zkus odpojit pc od el sítě a vytáhni na chvíli paměti, eventeulně je můžeš potom vrazit do jiného slotu. mrkni jestli jsi při tom resetu biosu nepovytáhnul přídavné napájení na desce a dotlač všechny karty do slotu

Neregistrovaný

tak všechno jsem vytáhl, zandal, nic. znova všelijak restartoval cmos, zkusil jiný grafiky, nic. Přece se ten bios nemohl nějak odpálit tim, ne?

Neregistrovaný

tak všechno jsem vytáhl, zandal, nic. znova všelijak restartoval cmos, zkusil jiný grafiky, nic. Přece se ten bios nemohl nějak odpálit tim, ne? a když dam ctrl alt del, tak mi znova pípne, jako při restartu...

Podobná témata

1. Problém rychlosti CPU / základní desky
    Od mux v sekci Problémy s PC (HW/SW) a řešení
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 06-03-2011, 17:56
  2. Java GUI-Load a Save-vysvětlení úseku kódu
    Od adolfik v sekci Programování
    Reakcí: 5
    Poslední příspěvek: 08-11-2009, 15:16
  3. Základní desky: Problém s IDE
    Od Neregistrovaný v sekci Poradna
    Reakcí: 2