reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Základní desky: Load fail-save defaul problém

Neregistrovaný (0)|28.2.2010 20:30
Jméno tazatele: Labus

Znění dotazu:
Zdravím, mám problém s biosem. Po tom, co se mi párkrát objevila modrá smrt, se začal objevovat při startu nějaký BIOS error. Tak jsem v biosu nastavil LOAD FAIL-SAVE DEFAULT. jenže po uložení a restartu už mi nenaběhl obraz. Monitor bliká oranžově a nic. speaker jednou pípne ale dál se nic nestane. zkoušel sem vyndat baterku a přez jumper smazal CMOS, ale nic se nestalo... Díky za jakoukoli radu...

HW a SW počítače jehož se dotaz týká:
amd X2 64 4000+, deska K9N6PGM2, GeForce 8600 GTS, 1gb ram 800mhz, zdroj: seasonic SS-500ET, HDD seagate 120 gb.
dzandra (1368)|28.2.2010 22:49
no zkus odpojit pc od el sítě a vytáhni na chvíli paměti, eventeulně je můžeš potom vrazit do jiného slotu. mrkni jestli jsi při tom resetu biosu nepovytáhnul přídavné napájení na desce a dotlač všechny karty do slotu
Neregistrovaný (0)|1.3.2010 17:40
tak všechno jsem vytáhl, zandal, nic. znova všelijak restartoval cmos, zkusil jiný grafiky, nic. Přece se ten bios nemohl nějak odpálit tim, ne?
Neregistrovaný (0)|1.3.2010 17:44
tak všechno jsem vytáhl, zandal, nic. znova všelijak restartoval cmos, zkusil jiný grafiky, nic. Přece se ten bios nemohl nějak odpálit tim, ne? a když dam ctrl alt del, tak mi znova pípne, jako při restartu...