reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

problem s externím diskem

Sixs (30)|28.2.2010 21:58
Ahoj mam problem s diskem (Thosiba Store art 3.5 1T), uz jsem to zde psal ale porad to nemuzu rozlet. Nejde od doby kdy jsem ho vypnul aniz bych dal bezpecne odebrani. Vsude jinde na pocitacich jde OK jen na mem PC(windows 7) nejde. Zkusel jsem zapojit do stejneho usb flashku a funguje disk porad nic.Zkusil jsem preinstalovat usb redice a disk porad nic. Pocitac dela jako kdybych k nemu nic nepripojil.
Georginek (2957)|28.2.2010 22:05
Nejakej software k tomu disku byl? Zkousel jsi i jine USB porty? Jak v predu, tak v zadu? Kdyz je disk pripojenej tak je v Biosu videt??

Spust diagnosticky program disku na jinem pocitaci a otestuj ho.

Pokud mas nekde misto, muzes zkusit vsechna data prekopirovat nekam jinam, a disk naformatovat

Jak si preinstaloval radice? Co mas za desku? :)

Nejlepsi je Odebrat veskere radice, pripadne odinstalovat chipset, restartovat a znovu nainstalovat. Krom toho to muzes zkusit instalovat s tim pripojenym diskem....
Dojigiri (1629)|1.3.2010 09:36
Případně kouknout do Správce zařízení, jestli tam není se žlutým vykřičníkem, a do Správce disků, jestli je nebo není vidět tam.
Sixs (30)|1.3.2010 18:31
Disk jsem zformatoval...provedl jsem na nem i scandisk...porad nic
jen se zeptam spravne disku je specialni program nebo je primo ve windowsu
ve stravci zarizeni nic neni ani disk.

moje deske ASRock ALiveNF6P-VSTA
Sixs (30)|1.3.2010 18:44
jeste dotaz jak preinstaluju chipset
Dojigiri (1629)|2.3.2010 09:32
Na správce disků se dostaneš např. klepnutím 2. tlač. na Tento počítač/Spravovat, Správa disků.

Chipset stáhneš zde http://www.asrock.com/mb/download.asp?Model=ALiveNF6P-VSTA vybereš systém a stáhneš a nainstaluješ NVidia Driver pakáž.
Sixs (30)|2.3.2010 19:59
[quote=Dojigiri;354618]Na správce disků se dostaneš např. klepnutím 2. tlač. na Tento počítač/Spravovat, Správa disků.

Chipset stáhneš zde http://www.asrock.com/mb/download.asp?Model=ALiveNF6P-VSTA vybereš systém a stáhneš a nainstaluješ NVidia Driver pakáž.[/quote]

tak na muj typ windowsu(win 7 64bit) tady neni nic