reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Kdybyste dnes kupovali tiskárnu, byla by to:

husky14 (4214)|28.2.2010 23:39
  • inkoustová tiskárna
  • laserová tiskárna
  • inkoustová multifunkce
  • laserová multifunkce

Poznámka: Pro hlasování je anketa k dispozici na homepage magazínu Svět hardware v pravém sloupci.
Lugh03 (63)|3.3.2010 00:35
laserová tiskárna, poněvadž ostatní funkce z multifunkce už mám pořešené a zatím nepotřebuji mít vše v jednom zařízení.
Zbycho (28)|3.3.2010 08:11
[quote=Lugh03;355014]laserová tiskárna, poněvadž ostatní funkce z multifunkce už mám pořešené...[/quote]

Multifunkce mám taky pořešené, ale kupoval bych inkoustovou s možnosti potisku printable CD/DVD médii. Tisk fotek v dobré kvalitě beru jako samozřejmost. A taky možnost doplňovat inkoust doma není k zahození. Nevím o laserovce, která by mi to dala.
Leroj (271)|3.3.2010 09:54
nedávno jsem to řešil - poté co jsem vyhodil druhou inkoustovku Canon Pixma jsem zvolil HP laser bez multi /skener mám/.
ta Pixma tiskla pěkně, ale to zasychání... tisknu málo a hlavně jen někdy a to jí nedělalo dobře. U laseru zapnu po měsíci a paráda, žádný problém, tiskne jak má :thumb
Na fotky nic moc, ale většinou stejně tisknu A3+ a ty posílám na pořádný stroj. Pokud bych náhodou někdy potřeboval malý, tak je odnesu do labu.