reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

SB XiFi Fatality po delsim vypnuti PC nefunguje

mildante (183)|2.3.2010 10:05
Ahoj, zacala se mi dit nasledujici vec se zvukovkou (SoundBlaster Xi-Fi Fatality) a nevim si s tim uz rady. Zvukovka funguje zcela normalne, ale pokud zapnu pocitac nasledujici den, tak zcela chybi v systemu, Windows XP Prof SP3 ji jednoduse nevidi. Pokud ji vytahnu z PCI slotu a zase vratim, tak ji najde a vse jede zase bez problemu. Mohu i restartovat nebo vypnout pocitac a po zapnuti vse jede ok. Dalsi den rano je ale zase pryc. Neni to ovsem pravidlo - PC bylo vypnute i dva dny a po zapnuti take vse fungovalo.

Zkousel jsem kartu odebrat ze systemu a komplet odinstalovat ovladace a pak zase nainstalovat, ale nepomohlo to. Na viry a spyware atd. jsem uz testoval nekolika ruznymi programy a nic. Obnoveni systemu nefunguje. Rekl bych, ze se problem objevil nekolik tydnu po nainstalovani noveho disku do PC (a odebrani jednoho stareho) a zformatovani vsech disku krome systemoveho (systemovy disk zustal netknuty), takze neverim, ze by to s tim melo mit nejakou souvislost. Tak uz vazne nevim, co s tim.

Neporadil by nekdo prosim?

System je Win XP Professional SP3, C2D E6750 @ 2.66GHz, Asus P5N32-E
fidloch (1)|5.12.2010 13:36
Ahoj, máme stejný problém s kartou Sound Blaster X-Fi HD.. Istalovali jsme ji na ntb ibm thinkpad z60m na W7. Po nainstalování driveru vše ok. Po dlouhém vypojení pc z sítě se po zanutí začal zvuk při přehrávání sekat. Zkusili jsme přeinstalovat na WXP, problém ale po vypnutí ze sítě a zapnutí počítače přetrvává v jiném systému. Přitom když se karta odpojila, restartoval se počítač a po naběhnutí sytému se připojila do jiného usb, tak opět funguje správně. prosím poraďte, už jsme z toho zoufalí.Díky