Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie

Zobrazit výsledky hlasování: Který výrobce základních desek je nejlepší?

Hlasujících
215. Pro hlasování se musíte přihlásit
  • Gigabyte

93 43.26%
  • Asus

75 34.88%
  • MSI

18 8.37%
  • Abit

7 3.26%
  • DFI

12 5.58%
  • Foxconn

2 0.93%
  • Biostar

2 0.93%
  • Sapphire

3 1.40%
  • ECS

0 0%
  • eVGA

3 1.40%
Strana 4 z 6 PrvníPrvní ... 23456 PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 46 až 60 z 84

Téma: Kterého výrobce MB preferujete? Nejlepší technologie?

Banned
    Registrace
    Mar 2008

mám dvě zkušenosti s asus deskami,jednu p5b-vm a niní p5n-e sli a ,musím si přiznat člověk by měl vědět na co bude komp využívat,tak třeba ta první je pro hráče nebo OC ůplně nevhodná,ale třeba do tichích HTCP by byla super,ta druhá je o něčem jiném.Měl sem i MSI na s.478 a byl sem max spokojen(dalo se i taktit),ale myslím že dnešní MSI na s.775 nic moc dle toho co sem se dočet,na QDI desce jede brácha se slotem nějakých 5let bez problémů,ještě bych zmínil asus na s.A to byly taky dobrý desky
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček Avatar uživatele Best
    Registrace
    May 2006

Hlasoval jsem pro Gigabyte,zdá se mi velice solidní a právě jsem si ji objednal s čipsetem AMD790GX,před tím jsem měl Biostar s čipsetem AMD 780G a po půl roce mi klekla.Dal jsem to do servisu a po proměření mi řekli ať ji vyreklamuji.Protože jsem si PC skládal sám a trochu jsem experimentoval s chlazením čipsetu (hodně topil a tak jsem tam dal chladič s větráčkem).Když tam vrátím ten původní,tak to půjde poznat a asi mi to nevezmou.A i kdyby,tak bych dlouho čekal a stejně bych ji prodal.Stála mě 15 stovek,to je pakatel.Za Gigabyte vypláznu 2× tolik a předpokládám kvalitu.

Občasný diskutér Avatar uživatele wanrouter
    Registrace
    Sep 2006

Ja som jednoznacne za DFI, mal som kedysi lanparty NF4 Ultra-D, teraz mam Asus Commando a kedze este chcem ostat u socketu 775 idem asi do najvyssej rady DFI nieco s X48 a DDR III.

Je sice vysoka cena, ale to neriesim, kupujem cez ebay. Doporucujem aj znamym znacku DFI a nikto nemal problem, stabilita, moznosti pretaktovania, podpora, beta biosy... proste vsetko ako ma byt. Podla mna sa na nu dotahuje len ASUS a EVGA.

Starousedlík SHW Avatar uživatele flanker
    Registrace
    May 2006

Já jsem zastáncem ASUS, ale nyní jsem udělal výjimku a v krabici mám novou Gigabytku, tak doufám nezklame

Obyvatel SHW Avatar uživatele pepos01
    Registrace
    Mar 2008

U mně vedou značky: Asus nebo Gigabyte

Starousedlík SHW Avatar uživatele r34ktor
    Registrace
    Oct 2006

Celá takhle anketa je špatně. Pokud někdo delší dobu sleduje trh desek, tak mu musí být jasné, že držet se jednoho výrobce nelze. Občas má někdo technologicky navrch, určitá série se mu povede/nepovede, sem tam osadí ne zcela optimální součástky a vůbec v tom hraje roli spousta věcí. Vybírat z různých táborů je tedy naprosto přirozené (a z důvodu zachování zdravého konkurenčního boje i žádoucí ).

Starousedlík SHW Avatar uživatele flanker
    Registrace
    May 2006

pravda, např zatracovaná MSI pro AMD nyní vydala výtečnou desku pro socket AM3 chipsetu FX, opravdu výtečná ve všech ohledech.

Obyvatel SHW
    Registrace
    Jan 2009

Na Tech Reportu tu MSI zrovna moc nepochvalili. A i v jinych recenzcich se vzdy naslo neco malo neodladeneho (zejmena ten jejich setrici system, ktery MSI, imho jake jedine firme, na jinych deskach opravdu funguje), coz sice bude pravdepodobne vyreseno novymi biosy, ale proc neco promijet AMD desce za 4500?

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Apr 2008

Gigabyte

Nováček Avatar uživatele Dobik
    Registrace
    Apr 2009

V současnosti bych si koupil Gigabyte, na základě toho co se člověk dozví z recenzí a fór. Nějaké zkušenosti mám s ASRock a MSI a nemůžu si stěžovat MB ASRock mám asi a 2 roky a za tu dobu žádná závada. MB od MSI jsem dával do PC kamarádovi před půl rokem a pochvaluje si jak všechno šlape jako hodinky.

Nováček
    Registrace
    Dec 2007

Ahoj, nejdřívě jsem měl desku od Zidy, pak Asus P5 DH Deluxe 2x, jedna blbla a musela se reklamovat a druhá odešla buďto díky zdroji,nebo nějaké vadě ?
    Ve skrytu duše jsem doufal že mě vydrží a bude dobře sloužit jako Zida 7 let, a ono ... .
    Teď jsem si koupil od MSI Eclipse SLI a uvidím.

Nováček Avatar uživatele roo.t
    Registrace
    Feb 2009

u mna vedie Gigabyte .. kedysi som mal Msi s chipsetom nforce4 a boli s nou vkuse problemy

Starousedlík SHW / Pilot TMF Avatar uživatele EditorPO
    Registrace
    May 2006

Citace Původně odesláno od r34ktor Zobrazit příspěvek
    Celá takhle anketa je špatně. Pokud někdo delší dobu sleduje trh desek, tak mu musí být jasné, že držet se jednoho výrobce nelze. Občas má někdo technologicky navrch, určitá série se mu povede/nepovede, sem tam osadí ne zcela optimální součástky a vůbec v tom hraje roli spousta věcí. Vybírat z různých táborů je tedy naprosto přirozené (a z důvodu zachování zdravého konkurenčního boje i žádoucí ).
    IMHO moje slova.

Raz je to BIOSTAR, inokedy ASUS, alebo GIGABYTE.

Občasný diskutér
    Registrace
    Mar 2008

Mezi moje favority patří Asus a v těsném závěsu Gigabyte. Ostatně z těchto značek mám složený skoro celý počítač a problém jsem nezaznamenal. (A doufám, že ani nezaznamenám)

Nováček Avatar uživatele akaruy31
    Registrace
    Jul 2009

osobně si myslím že nikdo neudělá chybu s Gigabyte nebo Asus deskou...

to boboco: ano souhlasím s tím, že ASRock jsou poměrně dobré... sám jednu mám už tři roky, a daří se mi s ní i docela slušně taktovat a to bych čekal že deska pujde do kelu ale ještě se drží!!..

Strana 4 z 6 PrvníPrvní ... 23456 PosledníPoslední

Podobná témata

1. Reakcí: 48
    Poslední příspěvek: 29-12-2012, 23:30
  2. Který výrobce počítačových zdrojů je nejlepší?
    Od Karel Polívka v sekci Ankety v magazínu
    Reakcí: 26
    Poslední příspěvek: 18-02-2012, 19:52
  3. Který výrobce PC skříní je nejlepší?
    Od Karel Polívka v sekci Ankety v magazínu
    Reakcí: 19
    Poslední příspěvek: 15-10-2011, 22:55
  4. Radeony: Aku znacku VGA ATi preferujete a preco?
    Od pegy v sekci Grafické karty
    Reakcí: 24
    Poslední příspěvek: 26-06-2008, 16:03
  5. Reakcí: 30
    Poslední příspěvek: 11-12-2006, 10:26