Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie

Zobrazit výsledky hlasování: Který výrobce základních desek je nejlepší?

Hlasujících
215. Pro hlasování se musíte přihlásit
  • Gigabyte

93 43.26%
  • Asus

75 34.88%
  • MSI

18 8.37%
  • Abit

7 3.26%
  • DFI

12 5.58%
  • Foxconn

2 0.93%
  • Biostar

2 0.93%
  • Sapphire

3 1.40%
  • ECS

0 0%
  • eVGA

3 1.40%
Strana 5 z 6 PrvníPrvní ... 3456 PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 61 až 75 z 84

Téma: Kterého výrobce MB preferujete? Nejlepší technologie?

Občasný diskutér Avatar uživatele dabelik
    Registrace
    Feb 2009

Ahoj..

Až také skúsenosti zase s menením HW nemám a zahlasoval som ASUS pretože ten mám a som spokojný aj keď je pravda, že po 4 mesiacoch od kúpy som ju musel reklamovať ale odvtedy spokojnosť 100% 3x klop, klop..
    Odpovídat lze po přihlášení

Občasný diskutér
    Registrace
    Oct 2007

Tak z 90% montujeme do PC ASUSe a zbytek dle konkrétní potřeby GIGABYTE, INTEL. A celkem spokojenost, samozřejmě že se občas něco reklamuje, ale to je asi se vším

Pravidelný diskutér Avatar uživatele MartyMcFly
    Registrace
    May 2007

Zdravím,
    Osobně preferuji výborbce Gigabyte a Asus v jiné nemám důvěru co se týče "normálních" domácích počítačů i když jsem dříve dost preferoval MSI.

Howk.

Občasný diskutér
    Registrace
    May 2006

to MartyMcFly: taky jsem kdysi preferoval MSI, ale poslední dobou jak zjišťuju, že tento výrobce neupdatuje BIOSy pro nové CPU i když je chipset a socket zvládne.

Takže teď nakupuji jen Gigabyte . Asus má dle mého divný a omezený BIOS

Starousedlík SHW / Pilot TMF Avatar uživatele lexxxa
    Registrace
    Jul 2009

preferuji GIGABYTE, asi proto ze jsem nikdy jinou znacku MB nemel

Nováček Avatar uživatele Eddie66
    Registrace
    Jul 2007

Já preferuji desky INTEL, sice minimální možnosti biosu co se týká přetaktování, ale zase dlouhá životnost a stabilita. Jinak taky dobrá zkušenost z dekami GIGABYTE. Naopak nejhorší zkušenosti mám z deskami MSI, nafouklé kondíky a problémy s pamětmi.

Obyvatel SHW Avatar uživatele Honza23
    Registrace
    Oct 2007

Dříve jsem používal desky Abit,ale momentálně jsou u mě jasným favoritem desky Gigabyte.

Starousedlík SHW Avatar uživatele Richmond
    Registrace
    May 2008

Citace Původně odesláno od lexxxa Zobrazit příspěvek
    preferuji GIGABYTE, asi proto ze jsem nikdy jinou znacku MB nemel
    Boha jeho

Registrace
    Jul 2009

Citace Původně odesláno od Richmond Zobrazit příspěvek
    Boha jeho
    a datum? to byla moje prvni a jedina deska kterou jsem kdy v zivote mel, byla mi doporucena v dobe kdy jsem ani nevedel ze nejaky desky vubec jsou,o vyrobcich jsem nemel ani poneti,internet jsem nemel tak se nebylo koho zeptat,tak jsem musel verit,a navic vydrzela dlouho,byla za dobry prachy a jeste jsem ji dobre prodal,na aukru se neohrala ani 2 hodiny,tak co jsem mel asi napsat

Registrace
    May 2008

Datum s tim nema nic spolecnyho, desky se vyrabely v dobach kdy byl internet v plenkach (a uz v tech dobach stal GB to co stoji dnes, kvalita byla zhruba stejna - tzn. nikdy nebyl GB nejakej top vyrobek, akorat nebylo tolik chvalozpevu na xoz pitchoviny a "gejming"). Preference vyplyvajici z jedne jedine desky jsou imho uplne mimo. To ze se deska ohrala na aukru 2h je sice hezky pro tebe, ale nesvedci to nic o kvalite. Ostatne kdybys napsal, ze u ty prvni vylitaly mosfety tak by to bylo prinosnejsi (ja vim, uz by tech 50% umrtnosti nebylo tak hezky). Ja bych taky mohl napsat, ze ten muj 2.5 roku starej ausus byl smejd protoze nevydrzel 1.6v do NB a 1.7250v do Phenoma

Registrace
    Jul 2009

ja to myslel tak,ze v te dobe deska rok slapala bez problemu,nikdy jsem jinou nepoznal,tak jsem napsal ze preferuji GB,kdyz me zklame i ta druha co mam tak si pak koupim uz nejakou jinou,treba MSI

Registrace
    May 2008

Tak z MSI se pos*res tuplem, driv nebo pozdeji, ale pos*res Konkretne u tyhle http://eu.msi.com/index.php?func=dow...1&prod_no=1814 piskaji civky, nezere 4xPatriot moduly s XMP, ma nalepeny sloty na ram, naprosto debilne umisteny kondiky u atx konektoru (o realtek "vybavicce" nemluve, ale budiz nekomu muze stacit). Ja jenom, ze realita je trosicku jinde nez se doctes v recenzich. MSI je u me povl kterej si hraje na hi-end, GB to samy. Pokud se budem bavit o Intel platforme tak bych se obema vyhnul obloukem. Skoda, preskoda tech Abitek

Starousedlík SHW Avatar uživatele 16cmfan
    Registrace
    Jul 2009

Já sem mel v živote Asus A7N8X-E Deluxe edition. Byla pro Socket A... Tedka GB, ale preferovat... Preferovat tak mužem to či ono pivo, ale desku fakt nemenim každej den.... je to težké posoudit.

Registrace
    Jul 2009

Citace Původně odesláno od Richmond Zobrazit příspěvek
    Tak z MSI se pos*res tuplem, driv nebo pozdeji, ale pos*res Konkretne u tyhle http://eu.msi.com/index.php?func=dow...1&prod_no=1814 piskaji civky, nezere 4xPatriot moduly s XMP, ma nalepeny sloty na ram, naprosto debilne umisteny kondiky u atx konektoru (o realtek "vybavicce" nemluve, ale budiz nekomu muze stacit). Ja jenom, ze realita je trosicku jinde nez se doctes v recenzich. MSI je u me povl kterej si hraje na hi-end, GB to samy. Pokud se budem bavit o Intel platforme tak bych se obema vyhnul obloukem. Skoda, preskoda tech Abitek
    to byl vtip,MSI bych si teda nekoupil,to uz bych zustal u GB,libi se mi co si kupoval robky,ASUS M4A89GTD PRO,akorat bych nemusel tu integrovanou grafiku,teda popravde jsem jeste nepatral po + a -,buh vi co bude za cas,az budu upgradovat,jestli zustanu u AMD nebo pujdu do intelu,to ma doufam jeste min rok cas

Registrace
    May 2008

Tak tuhle jsem mel taktez doma (takze dostala nahul). Supr bylo jak se kamaradi s nV grafikama (konkretne GB SOC 260) + nerozjede se int. gk + samozrejme debilni regulace fanu. Mozna to bylo tim, ze ovladace byly pred tim mesicem jeste v plenkach, ale to je mi fuk, na 790/785 to fachalo normalne (vcetne pameti "urcenych" pro nVidii). Vubec jsem nepochopil tu karticku do PCIE (ale to je mozna moje vina). Jestli to hodla AMD takhle tahnout i do budoucna tak bude imho Intel jedinym resenim
    Naposledy upraveno uživatelem Richmond: 06-04-2010 v 19:38

Strana 5 z 6 PrvníPrvní ... 3456 PosledníPoslední

Podobná témata

1. Reakcí: 48
    Poslední příspěvek: 29-12-2012, 23:30
  2. Který výrobce počítačových zdrojů je nejlepší?
    Od Karel Polívka v sekci Ankety v magazínu
    Reakcí: 26
    Poslední příspěvek: 18-02-2012, 19:52
  3. Který výrobce PC skříní je nejlepší?
    Od Karel Polívka v sekci Ankety v magazínu
    Reakcí: 19
    Poslední příspěvek: 15-10-2011, 22:55
  4. Radeony: Aku znacku VGA ATi preferujete a preco?
    Od pegy v sekci Grafické karty
    Reakcí: 24
    Poslední příspěvek: 26-06-2008, 16:03
  5. Reakcí: 30
    Poslední příspěvek: 11-12-2006, 10:26