reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

mass effect 2 problem se zvukem

b337 (141)|6.3.2010 14:59
Cus, mam problem v mass effect2 konfiguracni program si z nejakeho duvodu mysli, ze pouzivam reprosoustavu 7.1 jenze ja mam jen sluchatka, kvuli tomu pak ve hre neslysim nektere zvuky nebo je slysim desne potichu. Mam SB-live 5.1 player a jako ovladac kx-driver 3550 kde mam normalne nastavene stereo cele to pak je na w7. Zajimalo by me kde ten ME2 konfigurator bere ze mam 7.1 nemuze to bejt treba nekde z registru winu?
Richmond (8084)|6.3.2010 16:32
Odpovida nastaveni sluchatek primo ve Windows? Nezavisla sluchatka nejsou povoleny?
Nastavení reproduktoru.png
b337 (141)|6.3.2010 16:45
to nastaveni by melo bejt v ovladaci panely/zvuk-prehravani? problem je ze ja tam nikde primo ve w7 nastavit repro nemam viz obr.. nastavuju to az primo v kx

Richmond (8084)|6.3.2010 16:58
Aha, takze "Reproduktory" tam vubec nemas? Ja to ted zkousel na analog (ne SPDIF) a problem se zvukem neni, ten Launcher si to bere jak z nastaveni zvukovky tak windows (tam kde to naposled zmenim to se objevi v Launcheru), musim z Launcheru vyskocit, provest zmenu, spustit Launcher a pak se projevi zmena. Vsiml jsem si, ze v tech driverech mas nastaveno 2.1 a dole 2.0, nemuze to mit vliv (ikdyz 2.1 a 2.0 by melo hrat uplne stejne pac 2.1 se taha jednim jackem a signal do wooferu se rozdeli az v zesilovaci)?
b337 (141)|6.3.2010 20:49
ja taky nejedu pres SPDIF, jako vychozi zarizeni je ten master mixer a tam se repro nastavit neda, jinak zvlast tam taky nejsou viz ten obrazek... a na zmeny primo v kx ME2 konfigurator vubec neraguje at dam stereo nebo 5.1 furt si mysli ze mam 7.1 takze si to asi cuca z prstu :)
b337 (141)|7.3.2010 20:10
tak se mi to podarilo vyresit prepnutim vychoziho zarizeni na wave 2/3 pak uz ME2 konfigurator detekuje stereo vystup
Thorleif (29)|25.6.2011 15:24
Ahoj, mám dotaz ohledně Mass Effectu 2. I když se to netýká zvuku.
Rozhodl jsem se nezakládat nové téma, kvůli přehlednosti.
Jde o přihlašovací kód k síti cerberus, na několika webech jsem našel zprávu, že bude možný ten kód zakoupit zvlášť. Kvůli lidem, co si ME2 koupí z druhé ruky.

Což je přesně můj problém, hru jsem koupil na aukru a bohužel mne dopředu nenapadlo, že by to mohlo mít takovýhle zádrhel, dotyčný prodejce to (pochopitelně) v popisu aukce neuváděl... I když jeho nevědomost také nemohu vyloučit. Bohužel však se mnou nekomunikuje.

Neví někdo z Vás jak na to? Kde a jak se dá ten kód sehnat?

Už jsem na to přišel...;)
Mám však ještě jeden dotaz, taky vám ty jizvy na Shepardově tváři tak svítí? Mě přímo září takovým naoranžovatělým světlem...vypadá to vcelku legračně...:D