reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Po výměně procesoru se sekají prohlížeče

...No...Name... (586)|6.3.2010 16:24
Zdravím...nevím s čím přesně souvisí můj problém,proto jdu sem :)

Nedávno jsem na svém PC(Athlon X2 7750(3,2GHz) | SapphireHD4850 TOXIC + AcceleroS1| OCZ 2x2GB | Corsair VX450 ) zkoušel kamarádův Phenom,řešil jsem to taky tady na fóru...měl jsem ho tam tak 2 hoďky a pak zpátky svůj původní...Udělal jsem pár zatěžových testů kvůli stabilním taktům,vše ok...zkusil jsem pár her,taktéž ok.Ale mám problém s prohlížeči.Používám Operu 10.10...A při otevírání nových stránek a soušasné práci v jiné se například scroolování zasekává.Dále se zpozdila reakce na přepínání mezi záložkami a mačkání tlačítek(home,refres,zpět a podobně).Kliknu,tlačítko zůstane chvilku zmáčknuté a až po chvilce zareaguje...Dál používám ještě google Chrome 4.0.249.89,ve kterém otevírám pouze Facebook.A tam mám ten stejný problém...Jsou to sice jen maličkosti,ale celkem nepříjemné...Poradí prosím někdo??

/pokud jsem netrefil sekci,prosím o přesun :-)
Richmond (8084)|6.3.2010 17:07
Co driver pro cpu? Me pomohlo odinstalovat AMD dual core optimizer (ikdyz nekdo tvrdil opak) :notsure
|Mio| (1333)|6.3.2010 18:30
Sice neporadim nic svetoborneho, ale me pomohla az oprava systemu s instalacniho zdroje.

A to jsem menil nahoru z X2 5200+ na X4 965BE, proste se to chovalo divne a ovladace a pres dlouhe laborovani nepomohli.
...No...Name... (586)|6.3.2010 19:13
[quote=Richmond;356184]Co driver pro cpu? Me pomohlo odinstalovat AMD dual core optimizer (ikdyz nekdo tvrdil opak) :notsure[/quote]
Ten sem tam vůbec neměl...tak sem ho zkusil naistalovat,ale žádná změna,takže je zas fuč...

[quote=|Mio|;356230]me pomohla az oprava systemu s instalacniho zdroje.[/quote]
No...to je asi až poslední řešení...Protože aktuální systém už mam naistalovanej asi půl roku a to je za posledních pár let nejdelší doba...s tím,že to teď šlapal na jedničku...takže ho chci ještě nějak zachránit...
...No...Name... (586)|12.3.2010 18:56
Tak reinstalo pomohl...ale nastal další problém...Mám 640GB disk rozdělený na 90/90/400GB.Windows mám naistalovaný na 90GB části...Vše je zatím v pořádku,ale problém je v tom,že si Windows zapsal,nevím proč,nějaký ten zaváděcí soubor na úplně jiný disk(taktéž 640GB,ale nerozdělený a plný hudby).Při instalaci Windows měl tenhle disk status "systémový" stejně jako původní část disku,kde byl předešlý Windows.Pokud odpojím disk s hudbou,windows nenajede.Pokud odpojím disk s windows,počítač bótuje,ale záhy hodí chybu instalace windows...Ale ten nejzávažnější problém je v tom,že v systému mi ta 640 s hudbou vůbec nenaběhne...ale ve správci zažízení ji normálně vidím

Ví někdo jak je to možné?Budu vděčný za každou radu :)
Richmond (8084)|12.3.2010 19:05
To je bug/vlastnost (od buildu 7xxx) ;) Proste prohodi C (na nem je 200MB partisna) za D (nebo chces-li disk 0 za 1) pokud je uz pred instalaci disk rozdeleny na vic partition
...No...Name... (586)|12.3.2010 19:15
Mám final,čili 7600...Poradíš jak to poštelovat aby ho to našlo? S příkazákem moc neumim,takže by to chtěla nějak návod :)
Richmond (8084)|12.3.2010 19:21
Pokud si spravne vzpominam tak stacilo zmenit pismenko disku, pak to samozrejme nenabehlo takze vlozit instalacni medium a opravit boot, potom to nabehlo ok...

Ja to mam mozna nekde "zdokumentovany", zkusim to najit ;)

edit: jinak diskpart/? = napoveda
...No...Name... (586)|12.3.2010 19:41
zkusim si s tim teda pohrát :) Ale pokud bys našel to svoje "zadokumentování",tak ho sem uhčitě hoď :)
Richmond (8084)|12.3.2010 19:58
Jj, pokusim se, mozna jsem to sem/nebo na web nekam hazel. O vikendu bych to kdyztak mohl udelat znova kdyz nebudu mit co na praci...
...No...Name... (586)|12.3.2010 20:01
Jestli to je vážně nějakej už zavedenej bug(to zní celkem vtipně),tak se návod nebude hodit jen mně :) Zatím díky :-)
...No...Name... (586)|13.3.2010 13:37
Tak jsem to nakonec pořešil tak,že jsem Windows přeistaloval jen s jedním připojeným diskem a po instalaci už vše šlape tak jak má :)