reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Problém s připojením

dakty (150)|7.3.2010 10:05
ZDravím, mám zajímavý problém. Na stolním PC mám Win7, jsem připojení přes kablík k ADSL routeru. Už včera se mi ukázalo, že se mi počítač připojil ke 2 sítím najednou - moje a neznámá. Mohu se optat, zda někdo nevíte jak to vyřešit? Děkuju moc
2site.jpg
durib (1141)|7.3.2010 10:53
Dej sem jeste screen ze zalozky "zmenit nastaveni adapteru" (vlevo).
dakty (150)|7.3.2010 12:41
tady je:
2site-1.jpg
durib (1141)|7.3.2010 12:53
Hmm, jen jedno zarizeni, zajimave. A co "zobrazit uplnou mapu" (vpravo nahore), je tam neco, o cem by jsi nevedel?
dakty (150)|7.3.2010 13:00
Když se ji pokusím zobrazit, tak to napíše, že nelze, jelikož se jedná o veřejnou síť :( tudíž to prioritně bere tu druhou a ne tu moji. Myslel jsem, že by to mohlo být i v nastavení "Domácí skupiny" v rámci Win7, ale i když ji opustil, restartil comp, tak stále to stejné. Nastavení karty je na automaticky DHCP, nic přednastaveného :( takže vůbec nevím, co s tím
Alf (305)|7.3.2010 14:07
Klikni na "Připojení k místní síti" u konkrétní sítě v Tvém obrázku a pak na "Podrobnosti" v nově otevřeném okně. Co je uvedeno v řádku "Popis"?
dakty (150)|7.3.2010 23:47
Tak nějak vyřešeno :)

Zkoušel plno věcí... odpojit kabel, restartovat router,... a plno dalšího. A finálně pomohlo, že jsem zakázal síťovou kartu, pak dal diagnostiku a naskočilo to. Doufám, že se to už neobjeví :)

kdyby ano, tak napíšu :)

děkuju moc pánové