reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

windows 7 průzkumník

drgonzo (19)|7.3.2010 15:56
zdravím, mám chvilku win7, tak se zatim učim, potřeboval bych vědět, co znamená v průzkumníku vpravém okně nad seznamem složek (zobrazení "seznam") nápis "NEURČENÝ (10)" v závorce je počet složek, ale jinak mi neni jasné co to znamená, taky jsem si všiml že je to jen u některých složek, když kliknu na disk C: tak to tam není, ale u disku D: to je...?

vše viz. přiložený GIF
explorer1.gif
Paulos (60)|10.3.2010 14:36
To bude asi nastavené seskupení podle velikosti. A protože složky samy o sobě velikost nemají (velikosti mají až soubory :) ), jsou všechny pod stejnou skupinou. Použij pravé tlačítko do okna Průzkumníka -> Seskupit podle -> (Není) a mělo by to zmizet.
drgonzo (19)|10.5.2010 14:52
ok diky, je to tak, jinak to že složky samy o sobě nemají velikost, vím ;-) jen sem dlouho jel na XP a na nic podobného sem nenarazil, i tak diky ;-)
drgonzo (19)|20.6.2010 05:07
jak docílit toho, aby jako v XP se každí okno (složka) otevřela tak jak ji zavřu, ve win7 se vzhled okna bud uloží maximalizovanej nebo v tom stavu jak ho minimalizuju ale to se aplikuje na všechny okna což mi dost vadí a je to dost nepraktické, díky