reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Soutěžíte na internetu?

husky14 (4214)|7.3.2010 23:48
  • Ano, vždy se zúčastním
  • Ano, někdy se do soutěže zapojím
  • Ano, pokud je pro mě cena zajímavá
  • Ne, stejně nic nevyhraji
  • Ne, nechci nic zadarmo

Poznámka: Pro hlasování je anketa k dispozici na homepage magazínu Svět hardware v pravém sloupci.
cml11 (112)|8.3.2010 10:50
Ano, do soutěží se zapojuji. Pokud je účast bezplatná a cena využitelná, nevidím důvod se nezapojit. I malá pravděpodobnost výhry je pravděpodobnost. Konec konců při účasti ve slosování mezi tisícovkou lidí (obvyklé soutěže na SHW) je stále řádově lepší než koupit si tiket do Sportky. A co lidí si ho koupí za peníze. Vždycky potěší, když v poště najdete e-mail, že vám někdo pro nic za nic posílá dárek:)))
Lugh03 (63)|8.3.2010 13:53
Ano, někdy se do soutěže zapojím.

zvláště do těch, kde člověk dohledá jen několik informací a nebo jen zvolí některou z možností a poté už prostě má šanci na výhru.
Jinak v poslední době se mou oblíbenou souteží stal SHWallpaper - při tvorbě wallu je to relax, pak i určité napětí, občas vtipné komentáře a na rozdíl od výše zmíněného typu soutěží záleží také na tom, co člověk předvede :)
xmarek (1676)|8.3.2010 14:15
  • Ano, někdy se do soutěže zapojím
Ale pravděpodobnost, že něco vyhraji je v mým případě nulová. :)
Zoidik (1405)|8.3.2010 14:25
Ano, pokud je cena pro mě zajimavá
jrx (1880)|8.3.2010 15:42
Pokud se jedná o nějakou zajímavou cenu a k přihlášení do soutěže není třeba sáhodlouhých registrací a poskytování údajů (např. jenom email), tak se zapojím. Náhoda je blbec... Já to beru tak, že si všichni říkají "já to určitě nevyhraju", ale pokaždé přece někdo něco získá, tak co bych to jednou nemohl být já :D:turtle
Infinity (40)|8.3.2010 17:05
Ano, pokud je pro mě cena zajímavá

Kdo nehraje, nevyhraje! :D
czhunter (775)|8.3.2010 18:16
Jo, dokonce už jsem na SHW 3x vyhrál :D

No, jednou to byl wallpaper, to není věc náhody :)
Orthank (11)|10.3.2010 23:50
Jak kdy, jak v čem. Soutěžím rád, hlavně když je cena zajímavá ale také i jen tak pro zábavu.

OT: Od té doby, co jsem před dvěma lety na plese v tombole vyhrál mikrovlnku, tak soutěžím docela pravidelně, hodně mě ta výhra "namlsala". Obávám se, že jsem vytáhnul svou "životní výhru" ale jsem stále naivní a asi i v tomto ohledu budu :D