Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Zobrazené výsledky: 1 až 8 z 8

Téma: Externí disk-Western Digital 160GB

Nováček
    Registrace
    Jun 2009

Dobrý den,
    Vlastním externí disk Western Digital 160GB model: WD1600Z017-022 2 USB, a mám s ním problém.
    Při připojení k PC se načte kontrolka dole v liště ,jako že se disk připojuje, ale disk se jako by načítá a po chvilce se kousne i počítač. V Tomto počítači se objeví ale jako by prázdný a nejde se na něj připojit ani dostat, objeví se že neodpovídá a kousne se celý systém a spadne WIN Vista 32Mb do hlášky ukončit WIN. Zkoušel jsem i na stránkách WD stáhnout nějaké programy na opravu disku a formátování, ale potíž je v tom, že když pokaždé disk připojím tak se kousnou i tyto programy?
    Disk normálně běží svítí mu kontrolka a hučí tak jak má.
    Co s tím?
    Děkuji za rady...:-)
    Odpovídat lze po přihlášení

Moderátor Avatar uživatele speedsnail
    Registrace
    May 2006

Tenhle typ disku Google vůbec nezná, tak se nemůžu mrknout co je to zač, zkus to opsat (popsat) pořádně.

Btw, připojuješ ho přes 2 usb kvuli napájení? Nebo má externí napájení? Může to být problém nedostatečného napájení jen z jednoho USB.. Zskus Y USB propojku nebo ho zapojit do jiného uSB, jiného PC.
    Naposledy upraveno uživatelem speedsnail: 09-03-2010 v 17:21

Starousedlík SHW Avatar uživatele Richmond
    Registrace
    May 2008

Citace Původně odesláno od speedsnail Zobrazit příspěvek
    Tenhle typ disku Google vůbec nezná, tak se nemůžu mrknout co je to zač, zkus to opsat pořádně.
    Treba je to klasickej hdd pripojenej pres "krabicku"

Nováček
    Registrace
    Jun 2009

Tenhle typ disku Google vůbec nezná, tak se nemůžu mrknout co je to zač, zkus to opsat (popsat) pořádně.

Btw, připojuješ ho přes 2 usb kvuli napájení? Nebo má externí napájení? Může to být problém nedostatečného napájení jen z jednoho USB.. Zskus Y USB propojku nebo ho zapojit do jiného uSB, jiného PC.

Sorry,spletl jsem se je to WD1600U017-022, modelová řada 2007, je to normální Usb externí disk s USB, jako třeba tento

http://www.alza.cz/western-digital-2...ny-d138336.htm

Moderátor Avatar uživatele speedsnail
    Registrace
    May 2006

Tak ted zkus jeste odpovedet na ostatni otazky. Imho to je slabym napajenim z jednoho USB.

Nováček
    Registrace
    Jun 2009

Tak ted zkus jeste odpovedet na ostatni otazky. Imho to je slabym napajenim z jednoho USB.
    Ne nema externi napajeni, ma napajeni pres USB!!! a zkoušel jsem ho spojit na hodně pocitacich a dělá pořád to stejný
    Naposledy upraveno uživatelem losss: 09-03-2010 v 18:31 Důvod: změna věty

Starousedlík SHW Avatar uživatele Richmond
    Registrace
    May 2008

Speedsnail mel na mysli tenhle kabel na posileni napajeni

Občasný diskutér
    Registrace
    Apr 2007

Já měl stejný disk. Při připojení k PC normálně naběhnul, ale občas se odpojil a začalo v něm lupat, tak jsem ho šel reklamovat a minulý týden mi napsali, že si mám vybrat jiný výrobek. Pokud je v záruce, tak se obrať na prodejce. Na Y USB kabel jsem se ptal a v USB 2.0 by to mělo jet v pohodě.

Podobná témata

1. Externí HDD: Externí disk WESTERN DIGITAL 2.5"?
    Od tuananhcz v sekci HDD, boxy, SSD
    Reakcí: 12
    Poslední příspěvek: 10-10-2008, 12:21
  2. Western Digital 2.5“ Passport II (160GB)
    Od tequilla v sekci Články čtenářů
    Reakcí: 9
    Poslední příspěvek: 11-01-2008, 23:23