Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Zobrazené výsledky: 1 až 10 z 10

Téma: PC pro hraní her v ceně nad 30 000 Kč

Starousedlík SHW Avatar uživatele Richmond
    Registrace
    May 2008

Zaměření pro: hraní her -

Platforma: nevím
    Operační systém: ano - W7 Ultimate 64b
    LCD monitor: bez LCD

Poznámky a periferie: LCD bude tento http://www.alza.cz/23-dell-alienware...on-d155281.htm (jeste nevim jestli je to bundle s brylemi, snad mi Alza odpovi v dohledne dobe) tudiz vylucuji pouziti ATIny, v sestave by mel byt SSD na system, komplet s klavesnici, mysi, repro, desku ani jinou komponentu nechci Gigabyte, zdroj bych videl na Enermax PRO87, skrin mozna s oknem (jeste zjistim). Cenovy limit do +/- 70.000,-

RAM asi tyhle http://www.alza.cz/patriot-4gb-kit-d...es-d142603.htm ale nebranim se jinym s nizkym casovanim a voltazi do 1.65v
    Naposledy upraveno uživatelem Richmond: 10-03-2010 v 17:42
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček Avatar uživatele Infinity
    Registrace
    Feb 2010

Registrace
    May 2008

Muj nastrel bylo tohle http://www.alfacomp.cz/php/basket.ph...8C01VQF01WV801

+ GTX 295 misto 285
    + ten Alienware
    + Bryle (jeste mi nedosla odpoved z Alzy jestli je ten monitor v bundlu)
    + RAM Patriot/Corsair
    + Ventilatory Magma apod. bizuterie

Docela se rozmyslim nad i7 - maji drazsi desky, vykonove je na tom i5 +/- stejne (na hry, tripple ch. neni zadnym meritelnym prinosem)

Starousedlík SHW / Pilot TMF Avatar uživatele elpsycho
    Registrace
    Nov 2006

Registrace
    Feb 2010

k pametem: Kingstony jsou minimalne stejne vykonne nez predrazene Corsairy...pouvazuj

ke GK:
    pokud nespechas s nakupem tak bych mozna pockal na nove GTX 470/480 s podporou DirectX 11 navic gtx 295 se vytraci z obchodu (nove atiny jsou zajimavejsi)

k repro:
    mam takove tuseni, ze jsem o tech Creativech cetl, ze vydavaji neprijemny sum
    podle me jsou repro ve dreve kvalitnejsi nez v plastu
    Naposledy upraveno uživatelem Infinity: 11-03-2010 v 19:49

Registrace
    May 2008

Citace Původně odesláno od elpsycho Zobrazit příspěvek
    Rychlejší paměti za stejnou cenu má G.Skill nebo OCZ:
    http://www.jscomputers.cz/produkt/G-...01041005002002
    Jj, ty se mi libi hodne , ty Patrioty mam odskouseny, blby je, ze musim brat ze 100Megy apod.
    Cekat na novy GK nemuzu, v sobotu mu posilam navrh. Bedynky jsem tam dal jen tak aby to bylo komplet pc (ani nevim jestli bude 5.1 zapotrebi), stejne tak bednu. GTX295 mam jednu MSI na krame, v tom tedy problem nevidim

Registrace
    May 2008

Citace Původně odesláno od elpsycho Zobrazit příspěvek
    Rychlejší paměti za stejnou cenu má G.Skill nebo OCZ:
    http://www.jscomputers.cz/produkt/G-...01041005002002
    Jj, ty se mi libi hodne , ty Patrioty mam odskouseny, blby je, ze musim brat ze 100Megy apod.
    Cekat na novy GK nemuzu, v sobotu mu posilam navrh. Bedynky jsem tam dal jen tak aby to bylo komplet pc (ani nevim jestli bude 5.1 zapotrebi), stejne tak bednu. GTX295 mam jednu MSI na krame, v tom tedy problem nevidim

edit: co to i5 vs i7?

Registrace
    Feb 2010

Citace Původně odesláno od Richmond Zobrazit příspěvek

edit: co to i5 vs i7?
    Díky HyperThreading technologii získávají Nehalem procesory slušný náskok zejména v teoretických testech.

V praktických aplikacích je mezi stejně taktovaným Core i7 920 a Core i5 750 většinou rozdíl velmi malý, to ale platí pouze tam, kde aplikace není dobře optimalizovaná pro využití vícejader MT technologie a samozřejmě i to neplatí v náročnějších aplikacích, kde se projeví síla tříkanálového řadiče pamětí u Core i7 920. Jak nás asi nepřekvapuje, tak hry nepatří ani do jedné skupiny a výkon procesoru je v nich téměř stejný.
    Viz. grafy.

Koupil bych radsi i7....do budoucna bych zvolil LGA 1366....zrovna prisli na trh nova 6-ti jadra s timto socketem.
    Připojené obrázky Připojené obrázky Klikněte na náhled pro zobrazení v plné velikosti 
Název: testy-1.png 
Zobrazení: 101 
Velikost: 122.9 KB 
ID: 16034   Klikněte na náhled pro zobrazení v plné velikosti 
Název: testy-2.png 
Zobrazení: 93 
Velikost: 131.5 KB 
ID: 16035  

Registrace
    May 2008

Citace Původně odesláno od Infinity Zobrazit příspěvek
    Koupil bych radsi i7....do budoucna bych zvolil LGA 1366....zrovna prisli na trh nova 6-ti jadra s timto socketem.
    Tady asi "do budoucna" ztraci smysl, oni ty pocitace maji tak 3 roky a pak koupi vsechno novy (zustavaji jim jenom mysi, klavesnice apod.). Ono by jim udelalo tu samou sluzbu i AMDcko (desky s DDR3 vychazeji ovsem na stejno, tady u ty je ale zvukovka, PWM regulace a o neco kvalitnejsi napajeci cast), tripple channel potazmo vic nez 4GB ram je pro ne prakticky nevyuzitelny (stejne tak 6core nebo vetsi cache), na druhou stranu s1366 vyjde s P6T + 920 +/- stejne a "silu" bude mit o chloupek vetsi. Mno asi mu udelam dve varianty

Registrace
    Feb 2010

pak napis, ktera vyrianta (+komponenty) vyhrala

Podobná témata

1. PC pro hraní her v ceně 22 500 - 25 000 Kč
    Od JackFlash v sekci PC - nová sestava
    Reakcí: 50
    Poslední příspěvek: 14-05-2012, 12:07
  2. PC pro hraní her v ceně 22 500 - 25 000 Kč