reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Test Drive Unlimited - patch 1.66A

wojmirek (173)|13.3.2010 18:44
Dobrý den , prosím Vás řeší se tu někde problém s tímto patchem na TDU ? , jestli jo tak mi prosím pošlete odkaz , pokud ne poradíte mi prosím ? , stáhl jsem si ten patch a když jsem ho instaloval tak v půlce instalačky mi vyskočila chyba : '' There is no Test Drive Unlimited installed on your system '' . Česky to znamená TDU na tvém PC není nainstalované , i když je ... Nevíte co mám dělat ? , díky za rady ...
Richmond (8084)|13.3.2010 18:58
Ze to nemas cracknuty, ze ne...
wojmirek (173)|13.3.2010 19:49
Tím myslíš že tam nemám crack ? , tak hra se mi v poho rozjede bez DVD ale jestli jsem tam ten crack dával tak to si opravdu nepamatuji , už to nějaký rok je , jenže dnes jsem dostal chuť zahrát si to a když jsem se tak díval po netu tak jsem zahlédl že se tam dají stahovat new auta atd .. jenže to chce tu verzi 1.66A :( , mám to zkusit znovu cracknout ?
Sommer (384)|13.3.2010 20:13
To snad nemyslíš vážně. Přečti si PRAVIDLA, konkrétně by tě mohlo zajímat 1.2.2 :stupid:thumbdown
wojmirek (173)|13.3.2010 21:06
Promiň , ale já je neporušil ... Jestli myslíš hned tu první větu : '' Tím myslíš jestli tam mám crack ? '' - tak to nemá být urážka ale otázka , jestli myslíš něco jiného tak se omlouvám ale chci akorát poradit ne urážet a jiné , nechci se ztrapnit , sry ale opravdu chci jen pomoct . Díky za pochopení .
Richmond (8084)|13.3.2010 21:12
Co si budem nalhavat... https://www.svethardware.cz/forum/showpost.php?p=323974&postcount=12 :rolleyes:

Se nediv, ze ti nikdo neporadi/nechce mit nic spolecneho - tady nejsme na warez foru...
Sommer (384)|13.3.2010 21:14
Já tím nemyslíém žádné urážky.
viz. [SIZE="1"]1.2.2 - Obsah (nebo odkazy na něj) vulgární, osočující, urážlivý, rasistický či jinak pobuřující,[/SIZE] odporující zákonným normám a nařízením (warez apod.) [SIZE="1"]nebo dobrým mravům.[/SIZE]

Pak, cituji tebe: "....jenže to chce tu verzi 1.66A , mám to zkusit znovu cracknout?"

Nezlob se, ale myslím, že s tím ti tu nikdo radit nebude.
wojmirek (173)|14.3.2010 06:45
Aha , tak teda sry , nemá to cenu , ale díky za všechny rady