Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Zobrazené výsledky: 1 až 8 z 8

Téma: Test Drive Unlimited - patch 1.66A

Pravidelný diskutér Avatar uživatele wojmirek
    Registrace
    Nov 2009

Dobrý den , prosím Vás řeší se tu někde problém s tímto patchem na TDU ? , jestli jo tak mi prosím pošlete odkaz , pokud ne poradíte mi prosím ? , stáhl jsem si ten patch a když jsem ho instaloval tak v půlce instalačky mi vyskočila chyba : '' There is no Test Drive Unlimited installed on your system '' . Česky to znamená TDU na tvém PC není nainstalované , i když je ... Nevíte co mám dělat ? , díky za rady ...
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SHW Avatar uživatele Richmond
    Registrace
    May 2008

Ze to nemas cracknuty, ze ne...

Registrace
    Nov 2009

Tím myslíš že tam nemám crack ? , tak hra se mi v poho rozjede bez DVD ale jestli jsem tam ten crack dával tak to si opravdu nepamatuji , už to nějaký rok je , jenže dnes jsem dostal chuť zahrát si to a když jsem se tak díval po netu tak jsem zahlédl že se tam dají stahovat new auta atd .. jenže to chce tu verzi 1.66A , mám to zkusit znovu cracknout ?

Obyvatel SHW Avatar uživatele Sommer
    Registrace
    Dec 2007

To snad nemyslíš vážně. Přečti si PRAVIDLA, konkrétně by tě mohlo zajímat 1.2.2

Registrace
    Nov 2009

Promiň , ale já je neporušil ... Jestli myslíš hned tu první větu : '' Tím myslíš jestli tam mám crack ? '' - tak to nemá být urážka ale otázka , jestli myslíš něco jiného tak se omlouvám ale chci akorát poradit ne urážet a jiné , nechci se ztrapnit , sry ale opravdu chci jen pomoct . Díky za pochopení .

Starousedlík SHW Avatar uživatele Richmond
    Registrace
    May 2008

Co si budem nalhavat... http://www.svethardware.cz/forum/sho...4&postcount=12

Se nediv, ze ti nikdo neporadi/nechce mit nic spolecneho - tady nejsme na warez foru...

Obyvatel SHW Avatar uživatele Sommer
    Registrace
    Dec 2007

Já tím nemyslíém žádné urážky.
    viz. 1.2.2 - Obsah (nebo odkazy na něj) vulgární, osočující, urážlivý, rasistický či jinak pobuřující, odporující zákonným normám a nařízením (warez apod.) nebo dobrým mravům.

Pak, cituji tebe: "....jenže to chce tu verzi 1.66A , mám to zkusit znovu cracknout?"

Nezlob se, ale myslím, že s tím ti tu nikdo radit nebude.

Registrace
    Nov 2009

Aha , tak teda sry , nemá to cenu , ale díky za všechny rady

Podobná témata

1. Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 25-09-2010, 19:29
  2. WOW patch 2.0.0.6080
    Od Cayro v sekci Počítačové hry
    Reakcí: 2