Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Zobrazené výsledky: 1 až 5 z 5

Téma: rozhraní u interní slim mechaniky

Nováček
    Registrace
    Mar 2010

zdravim,
    odešla mi v noťasu vypalovačka a můj problém je následující.. ve všech shopech na netu jsou mechaniky rozděleny podle rozhraní na sata a pata, ale koukal jsem snad všude, ale nemůžu najít, jaké rozhraní mám já v noťasu.. správce zařízení píše u mechaniky jen ata device.. ani nikde na netu se mi nepodařilo najít obrázky těchto dvou rozhraní pro porovnání..
    možná je to blbej dotaz a je to nějak jasný, ale chtěl bych mít jistotu, abych pak nekoupil něco, co mi nepůjde připojit..jak mám prosim teda zjistit, jestli mám sata nebo pata mechaniku? díky

Moderátor Avatar uživatele speedsnail
    Registrace
    May 2006

tak tohle je nejlepší dotaz !!

edit: no aby bylo jasno... zapomněl si na jednu malou nepodstatnou drobnost. A to napsat jaký notebook máš :] a uplně ideální bude napsat/opsat co je napsané přímo na mechanice (výrobce, typ atd..), zadat to do googlu a .. věřim že nebude problém (at uz pro tebe nebo pro nás) to najít.

Čestný člen Avatar uživatele johny__g
    Registrace
    Sep 2007

Citace Původně odesláno od godsila Zobrazit příspěvek
    možná je to blbej dotaz...
    Je.

Citace Původně odesláno od godsila Zobrazit příspěvek
    a je to nějak jasný, ale chtěl bych mít jistotu, abych pak nekoupil něco, co mi nepůjde připojit..jak mám prosim teda zjistit, jestli mám sata nebo pata mechaniku? díky
    Vyndej ji a podívej se. Obrázek rozhraní si snad na googlu najdeš ne?

Nováček
    Registrace
    Mar 2010

mno, kdybych nestrávil hezkou chvíli googlením sám, určitě bych nepsal sem, abych byl terčem vašich povýšených odpovědí..
    jinak značku noťasu a vypalovačky jsem nepsal, protože si myslím že na můj dotaz bylo možné odpovědět obecně..
    a nějaké obrázky rozhraní na netu jsem našel, ale vždy jen jeden typ.. druhý ani za boha ne..
    každopádně odpověď na svůj dotaz už jsem si našel sám.. hlavní problém byl v tom, že je možné rozhraní označit více názvy, které mohou laiky spést a jelikož každej používá, co se mu zlíbí a tady se člověk dočká převážně posměšků, musí si asi každej nastudovat, co které označení znamená..
    mějte se..

Moderátor Avatar uživatele speedsnail
    Registrace
    May 2006

Sry ale mě přijde teda nejjednodušší, než porovnávat obrázky, najít typ rozhoraní podle výrobce a typu mechaniky.. proto mi to přišlo jako zásadní informace která chybí.

No hlavně že je vyřešeno. zdar a lock

Podobná témata

1. USB Rozhrani
    Od Gameer v sekci Problémy s PC (HW/SW) a řešení
    Reakcí: 12
    Poslední příspěvek: 19-06-2009, 15:26
  2. slim mechanika
    Od Dr.Wiza v sekci Optické mechaniky
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 06-08-2008, 14:39
  3. Reakcí: 10
    Poslední příspěvek: 30-04-2008, 22:27