reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

nejlepsi freehosting

jacobsen (102)|17.3.2010 11:30
ahoj, chtel bych se zeptat jaky mate zkusenosti s freehostingem. jde mi jen o to, ze nez si poridim placeny hosting s "cz" domenou a nejakym tim prostorem, chtel bych si odzkouset na nejakem freehostingu zdarma funkcnost a nastaveni redakcniho systemu joomla, zkousel jsem jiz nekolik let znamy webzdarma, ale ten si s temito redakcnimi systemy rozumi asi stejne jako slepy za volantem, dale jsem nasel profitux, ale ten nepodporuje primo tyto redakcni systemy a stranky s nimi ihned maze a probiha tam vcelku zdlouhava registrace. Je neco co byste mi mohli doporucit jen na odskouseni?

otazka do blizke budoucnosti : a nejaky ten placeny osvedceny hosting? budu rad za kazdou osobni zkusenost
Dojigiri (1629)|17.3.2010 14:36
Já mám například stránky na free pipni.cz ... sice mívají vcelku často výpadky, takže mnoho lidí s tím hostingem spokojeno není - mně to žíly netrhá, je to zadarmo tak co si stěžovat, používám to právě na podobný zkoušení a v podstatě jako svůj testovací web ... je tam celkem hodně místa, bez reklam, a běží tam ledacos (např. mi bez problémů funguje apache mod_rewrite na přepisování url) - jak s joomla nevím, tu jsem nikdy nezkoušel, ale bez problémů jsem tam svýho času rozběhnul RS PHP Nuke, Zend Framework tam běží taky, a dokonce je to vcelku rychlý (tj. rychlejší load stránky než na mým lokálním počítači). Snad jediný co jsem zkoušel a nešlo mi tam, byly nějaký GD rozšíření (generování obrázků přímo z PHP, což mají zřejmě kvůli výkonu zakázaný).
kanabis (254)|17.3.2010 16:29
zkus endora.cz. Testuju tam web s wordpresem a funguje to. Reklama ti to nerozhodi protoze si ji muzes dat kamkoli pomoci tagu
jacobsen (102)|18.3.2010 11:18
super, diky za info, vcera jsem otestoval endora.cz a musim rici ze funguje naprosto skvele, oproti ostatnim hostingum co jsem zkousel se to neda srovnat, diky
|Mio| (1333)|20.3.2010 11:36
Obdobne by to melo byt na hostuju.cz
slowak1982 (134)|20.3.2010 16:31
MartyMcFly (222)|30.3.2010 12:49
Zdravím,
Freehostingů je na webu spousta a to nejen českých, ale i zahraničních. Nejlepší je asi tento web kde si můžeš udělat srovnání freehostingů. Dá ti to aspoň minimální přehled kdo, co a jak umí.

Howk.
machja (122)|30.3.2010 16:51
Já jsem zkoušel http://www.endora.cz/ mají doménu .hys a jsou docela v pohodě zadara máš 2 gb prostoru.