Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12
Zobrazené výsledky: 16 až 23 z 23

Téma: Nenačítá se mi externí hdd

Nováček
    Registrace
    Jan 2009

Well, tak trochu pokrok. Sehnal jsem prográmek GetDataBack, který všechna data na disku našel a já si je mohl v pohodě zkopírovat na pevný disk do pc.
    Vše, co jsem potřeboval zachovat tedy už mám a nevím... mám zkusit nějaký brutal formát, který by to spravil a pcčko by disk zase načetlo? Nebo to nemá význam a mám dát disk rovnou na reklamačku. Kdyžtak poraďte nějaký prográmek prosím.

Každopádně všem moc dík za návrhy, odteď už používám tu zelenou šipečku (bezp. odebrat zařízení) pořád a na všechno promise..
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SHW Avatar uživatele zsdx
    Registrace
    Nov 2009

Citace Původně odesláno od romcza_cz Zobrazit příspěvek
    Vše, co jsem potřeboval zachovat tedy už mám a nevím... mám zkusit nějaký brutal formát
    Na co 'brutal format', staci ve spravci disku vytvorit oddil a ten naformatovat (pro klid v dusi ne zrychlene - ale bude to dloooouho trvat).
    Citace Původně odesláno od romcza_cz Zobrazit příspěvek
    Každopádně všem moc dík za návrhy, odteď už používám tu zelenou šipečku (bezp. odebrat zařízení) pořád a na všechno promise..
    To schvaluji a obavam se, ze jeji nepouzivani byl jediny duvod teto anabaze s obnovou dat.

Občasný diskutér
    Registrace
    Mar 2010

HDD má problémi já mam jinou ale něco takového sem měl taky ale jen po přeinstalaci windous a já se nemoh dostat k disku který měl systém ale prostě nebyl nakonec pomohlo se dostat do nouzového režimu a obnovit disk a tam toho byl více jako usb reprobedny atd. ale reklamce by byla lepší.

Starousedlík SHW
    Registrace
    Aug 2007

Citace Původně odesláno od KLDAS Zobrazit příspěvek
    HDD má problémi já mam jinou ale něco takového sem měl taky ale jen po přeinstalaci windous a já se nemoh dostat k disku který měl systém ale prostě nebyl nakonec pomohlo se dostat do nouzového režimu a obnovit disk a tam toho byl více jako usb reprobedny atd. ale reklamce by byla lepší.
    Jedinym duvodem chyby disku bylo nesetrne odpojeni a s tim spojene poskozeni tabulky. Co ma uvest do reklamacniho protokolu? Disk je v poradku, jen je potreba ho naformatovat.

Pokud mas data zazalohovana ,tak ti ve formatu nic nebrani Jak uz psali prede mnou - je pouze poskozena tabulka souboru (pravdepodobne) a format ti da disk zase doporadku. Prinejhorsim to muzes projistotu projet pomoci HDtune

Nováček
    Registrace
    Mar 2015

Mám stejný problém,

externí disk se zobrazuje v správci zařízení, ale v správci disků už nezobrazuje. Ani v tento počítači nezobrazuje.

zkoušela jsem ten kabel od hdd připojit k jinému hdd, a funguje to, takže poškození není v kabelech.

Mohu bezpečně odebrat jednotku (zobrazuje to tam).

Nevím jak postupovat, už jsem zkoušela různé metody. Přiradit písmeno nemohu, protože nezobrazuje ve správci disků, formátovat ani nemohu, není jak (když nezobrazuje, ale stejně nechci formátovat, mám tam data, chci zkusit je zachránit).

Ten TestDisk, myslím že mi zobrazuje jenom primární disk (interní), ale externí už ne.

GetBackData - nezobrazuje se tam..

Tak už nevím jak postupovat dále.

externí disk - WD, bliká to, vypadá že pracuje dobře, ale zobrazit v pc data nelze (možná poškozený formát tabulky v HDD, nebo něco jiného)

Děkuji za případné rady.

Nováček
    Registrace
    Jun 2015

presne mam stejny problem porad te nekdo mam harddisk seagate expasion portable drive 500gb usb 3.0 proste jsem harddisk bezpecne neodebral a normalne notebook ho nacte. ale hdd neblika jen ze je pripojen k pc odebrat nejde kousne se odebirani. ve spravce zarizeni je v diskove jednotky mi to ukaze. ale v sprava disku ho to nezobrazi co s tim

Nováček
    Registrace
    Apr 2016

Citace Původně odesláno od ratajuska3 Zobrazit příspěvek
    Mám stejný problém,

externí disk se zobrazuje v správci zařízení, ale v správci disků už nezobrazuje. Ani v tento počítači nezobrazuje.

zkoušela jsem ten kabel od hdd připojit k jinému hdd, a funguje to, takže poškození není v kabelech.

Mohu bezpečně odebrat jednotku (zobrazuje to tam).

Nevím jak postupovat, už jsem zkoušela různé metody. Přiradit písmeno nemohu, protože nezobrazuje ve správci disků, formátovat ani nemohu, není jak (když nezobrazuje, ale stejně nechci formátovat, mám tam data, chci zkusit je zachránit).

Ten TestDisk, myslím že mi zobrazuje jenom primární disk (interní), ale externí už ne.

GetBackData - nezobrazuje se tam..

Tak už nevím jak postupovat dále.

externí disk - WD, bliká to, vypadá že pracuje dobře, ale zobrazit v pc data nelze (možná poškozený formát tabulky v HDD, nebo něco jiného)

Děkuji za případné rady.
    Mám úplně, ale úplně stejný problém. Prosím poraďte..

Banned
    Registrace
    Mar 2009

Schválně jestli se trefim. Exterák byl na jiném PC a je formátovaný NTFS?

Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12

Podobná témata

1. Nenačíta
    Od andrejus v sekci Problémy s PC (HW/SW) a řešení
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 10-12-2013, 16:45
  2. Nenačítá se mi HDD od WD
    Od cermicek v sekci Problémy s PC (HW/SW) a řešení
    Reakcí: 7
    Poslední příspěvek: 03-11-2013, 20:30
  3. Mechanika nenačítá