reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

GTA SANANDREAS - dotaz

wojmirek (173)|20.3.2010 16:52
Dobrý den , mám na svém starším PC nainstalované GTA SANANDREAS z DVD , jenže jsem to DVD někde ztratil . Myslíte že kdybych hodil Rockstar Games ze stareho PC na flashku a potom to skopiroval do mého new PC tak že by to jelo ? Díky za odpovědi , prosím Vás odpovězte mi , rád bych to vyřešil ... Díky .
Pitomec (251)|20.3.2010 16:57
To přece můžeš zkusit sám, ne? :) Jinak DVD mám, ale jistě se dá v pohodě sehnat někde na netu...
jrx (1880)|20.3.2010 16:59
Instalační složka není jedinné místo, kde má hra uložené své soubory a často jsou různé konfigurační soubory, soubory profilů atd. uloženy v dokumentech atd. + samozřejmě registry. To by pak mohlo dělat neplechu. Jestli máš krabici, můžeš si hru sehnat kdekoli jinde (i pálenou, ale ta zas může být zavirovaná/zabugovaná atd.) a vložit tam svůj kód. Jestli nemáš ani ten, asi se budeš muset s hrou rozloučit nebo zkusit tu složku zkopírovat a modlit se aby to fungovalo.
Kubajs66 (171)|29.3.2010 20:40
[quote=Jiri@tncm;360807]Instalační složka není jedinné místo, kde má hra uložené své soubory a často jsou různé konfigurační soubory, soubory profilů atd. uloženy v dokumentech atd. + samozřejmě registry. To by pak mohlo dělat neplechu. Jestli máš krabici, můžeš si hru sehnat kdekoli jinde (i pálenou, ale ta zas může být zavirovaná/zabugovaná atd.) a vložit tam svůj kód. Jestli nemáš ani ten, asi se budeš muset s hrou rozloučit nebo zkusit tu složku zkopírovat a modlit se aby to fungovalo.[/quote]

No po pravdě já na ty viry z pálených her kašlu je to bud a nebo =) jinak máš pravdu tyhle hry mají registry a profily uložený v dokumentech takže bych ti doporučoval si to všechno prohledat a uložit do nějaký složky a pak az začít vypalovat jinak počítej že ti to nepujde....
Jandaskunk (2330)|29.3.2010 21:16
[quote=Kubajs66;363566]No po pravdě já na ty viry z pálených her kašlu je to bud a nebo =) jinak máš pravdu tyhle hry mají registry a profily uložený v dokumentech takže bych ti doporučoval si to všechno prohledat a uložit do nějaký složky a pak az začít vypalovat jinak počítej že ti to nepujde....[/quote]

Tak to teda hodně štěstí s hledáním a implementováním :mistake
wojmirek (173)|31.3.2010 10:16
Po delší době se tu znovu ozývám s dobrou zprávou že mi to jede . Sice to není úplně jak originál ale přesto si můžu zahrát .

Zápory :
- Úvodní Intra se nějak sekají .
Klady :
+ Připadá mi že je rychleji načtená hra .
Sanzej (11)|14.11.2011 12:45
[quote=Pitomec;360806]To přece můžeš zkusit sám, ne? :) Jinak DVD mám, ale jistě se dá v pohodě sehnat někde na netu...[/quote]

WAREZ
speedsnail (4876)|14.11.2011 12:54
Co nového a hodnotného jsi nám tím chtěl sdělit v rok a půl starém threadu?
zatara007 (18)|5.1.2013 21:34
funkční oskoušeno

- - - - doplněno - - - -

funkční oskoušeno